Inslee خطوط تماس-ردیابی ابتکار به “جعبه در ویروس”

If you chumps want to reopen the economy you better listen to me.

“اگر شما chumps می خواهید برای بازگشایی اقتصاد شما بهتر گوش دادن به من.” جان مور / گتی ایماژ

هنگامی که رستوران شروع به باز دوباره هنگامی که واشنگتن می رسد و فاز 2 در بازگشایی استراتژی مهمانان خود را با نام و شماره تلفن و ایمیل و زمان آنها بازدید های وارد شده توسط رستوران. که تماس های ردیابی کودک.

حمایت

تاریخ Herbn عناصر برنامه های وفاداری و صرفه جویی 20 ٪ در اولین خرید خود! @ HerbnElements.com

واشنگتن در حال انتقال از یک استراتژی دیگر رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه پس از مصرف کردن مارون (یا کبود?) ماسک صورت. تماس با ردیابی تلاش است و تلاش برای “جعبه در ویروس” کار رو به عقب برای کشف کردن که مردم در تماس با فرد آلوده.

Screen_Shot_2020-05-12_at_3.44.57_PM.png

تصویر از Inslee کنفرانس مطبوعاتی

به واشنگتن اقتصاد شروع به گرد کردن آن گرفتاری شانس تجدید حیات بالا هستند. کره جنوبی و چین و آلمان و کشورهایی که به نظر می رسید برای جلوگیری از شیوع بیماری خود را مجدانه در حال دیدن خوشه ویروس. در سئول, باشگاه رونده jumpstarted یک موج از موارد جدید. مقامات در حال تشویق هر کسی که بود در همان باشگاه به عنوان او را برای آزمایش.

که اهمیت تماس با ردیابی. Inslee مونتاژ یک تیم از 1,371 تماس با ردیاب. او گفت: در ماه گذشته که او به هدف باید یک تیم از 1500. احتمال وجود خواهد داشت بیشتر استخدام. در حال حاضر 351 ردیاب هستند و از گارد ملی 390 هستند که از وزارت مجوز و 630 هستند ایالتی و محلی بهداشت حرفه ای.

این نشانه “انتقال از یک استراتژی به دیگری” Inslee گفت. راه این کار این است که اگر کسی را نشان می دهد علائم COVID-19 (سرفه و تب دشواری تنفس گلو درد از دست دادن حس بویایی و غیره.) آنها باید خود جدا و سپس تست شده است. یک عضو از تماس با ردیابی تیم انتظار برای تماس با هر کسی که دریافت نتیجه تست مثبت در عرض 24 ساعت. مصاحبه درخواست خواهد شد که فرد در تماس نزدیک با و تماس با این افراد ظرف 48 ساعت به دلیل “این است که باید بسیار سریع موثر باشد” Inslee گفت. هر کسی که در تماس با فرد آلوده نیز برای منزوی می خواهد با هر کسی در آنها زندگی می کنند ،

Inslee تاکید کرد که دولت در حال کار کردن راه هایی برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی میباشد. این اقدامات احتیاطی لازم Inslee توضیح داد.

چیزهایی که یک تماس ردیابی مصاحبه را شامل نمی شود:

 • وضعیت مهاجرت
 • شماره امنیت اجتماعی
 • اطلاعات مالی
 • وضعیت تاهل
 • این تماس-ردیابی ابتکار یک ایالت فرمت از چه محلی بهداشت عمومی منطقه انجام داده اند و برای بیماریهای دیگر مانند سل یا ایدز اما در یک مقیاس بسیار بزرگتر. Inslee گفت: آن را “بزرگترین در تاریخ دولت.”

  بدیهی است که این کار در کنسرت با دسترسی به تست تبدیل خواهد شد که حتی بیشتر مهم است که کسب و کار شروع به باز شدن Inslee گفت.

  جان Wiesman واشنگتن در امور سلامت گفت: دولت فدرال واشنگتن وعده داده شده 580,000 سواب و ویروسی حمل و نقل رسانه ها در مه و دوباره در ماه ژوئن. آنها 34,000 هفته گذشته و در حال انتظار بیشتر “هر زمان در حال حاضر.”

  پشتیبانی غریبه

  Hello, John Weisman and your yellow Department of Health wall.

  سلام جان Weisman و زرد رنگ خود را از وزارت بهداشت دیوار. تصویر از Inslee کنفرانس مطبوعاتی

  “تست یک جزء کلیدی برای حرکت به جلو و برای باز کردن اقتصاد” Wiesman گفت.

  به تدریج, Washington شهرستان در حال تغییر از فاز 1 به فاز 2 در Inslee بزرگ شماره گیری برای بازگشایی اقتصاد است. در حال حاضر هشت استان ها در فاز 2 و می تواند کوچک (5 نفر یا کمتر) گردهمایی های اجتماعی و رفتن به رستوران است که در 50 درصد ظرفیت و دیگر محدود چیزهایی. Inslee گفت که “دیگر شهرستانهای استان با حدود 75,000 مردم و هیچ مورد جدید تبدیل خواهد شد واجد شرایط در چند روز آینده.”

  بقیه از ما نمی خواهد حتی به فاز 2, مگر اینکه ما مطابق با زمان سفارشات. بنابراین پوشیدن ماسک شما مردم!

  tinyurlis.gdclck.ruulvis.net