Inslee گسترش اخراج مهلت قانونی از طریق اوایل ماه ژوئن ممنوعیت اجاره افزایش و هزینه های اواخر

Cmon, Jay, whisper the news in our ears.

ببخشید صاحبخانه بدون اجاره بها را افزایش می دهد در طول COVID می گوید: جی. جان مور / گتی ایماژ

خبر بزرگ برای هر کسی که نگران پرداخت اجاره. و یا واقعا هر کسی که زندگی می کند در یک محل آنها اجاره.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

در روز پنج شنبه شب رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد که امنیت بیشتری را برای مستاجرها موثر خواهد بود که تا ماه ژوئن 4 به عنوان COVID-19 pandemic همچنان ادامه دارد.

جدید اعلام گسترش و گسترش این ایالت اخراج توقف اجرای یک ایالت یخ در اجاره بها را افزایش می دهد.

“روشن است که ما در برخورد با چالش ها در اطراف COVID-19 مالی اثرات در واشنگتن مهم هستند” Inslee در بیانیه ای گفت. “مردم از دست داده اند و معیشت خود را از طریق هیچ گسل از خود را دارند و ما باید همچنان به اقدامات برای اطمینان از آنها نیست و همچنین از دست دادن سقف بیش از سر خود را.”

اصلی توقف در محل قرار داده در مارس 18 بود فقط برای 30 روز. آن را ممنوع مسکونی اخراج مربوط به عدم پرداخت اما نمی پوشش تمام زندگی شرایط. با بیکاری رسیدن به رکود بزرگ اعداد و مردم در سراسر ایالت واشنگتن در حال حاضر قادر به پرداخت آوریل اجاره, تمدید مهلت قانونی به تاریخ انقضای آن نزدیک است بدون ذهن و بسیار خوشحال.

جدید اخراج و توقف بیشتر مردم در یک آرایه متنوع از زندگی, شرایط تحت پوشش خواهد شد. زندگی مردم در اتومبیل و اجاره کردن بسته; زندگی در مسکن موقت مانند هتل ها و متل ها و یا Airbnbs; و در محوطه های کمپینگ اخراج نمی شود. آن را قابل استفاده برای تجاری مستاجرها ،

حتی بیشتر قابل توجه است که Inslee است منع مالکان و صاحبان املاک و اموال مدیران از “افزایش و یا تهدید به افزایش نرخ اجاره برای هر خانه بسته از زمین های اشغال شده به عنوان یک خانه.” که برای ردیف هایی از مردم ایالت که گزارش رو به افزایش اجاره در وسط یک بیماری همه گیر.

کسب و کار شده اند که نهفته COVID-19 نیز محافظت از اجاره بها را افزایش می دهد.

پشتیبانی غریبه

در مسکونی, عرصه, صاحبخانه هم خواهد بود ممنوع از صدور هزینه های اواخر و هر گونه هزینه های دیگر مرتبط با پرداخت اجاره. مستاجرها نیز اساسا مجاز به شکستن اجاره در موارد که در آن آنها قادر به بازگشت به آپارتمان خود را با توجه به COVID-19.

یکی از بزرگترین مسائل با اخراج مهلت قانونی است که آن را متوقف نمی پرداخت اجاره. این فقط بدان معنی است که شما نمی تواند اخراج شود. بدهی هنوز هم تعلق. مردم هنوز هم می شود مسئول پرداخت های ماهانه خود را به عنوان آنها بروید که می داند-how-long در واقع بدون درآمد درآمد. اما نهی از اجاره بها را افزایش می دهد—که فوق العاده مشترک به عنوان اجاره دریافت تمدید—یک گام بزرگ است.

Inslee را اعلام نیز نیاز به صاحبخانه به ارائه مستاجر “معقول طرح بازپرداخت به اجرای هر مجموعه ای از بدهی که” هر چند “همه تاخیر در پرداخت اجاره بها از طریق این توقف را هنوز بود بدهکار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im