Inslee اعلام کرد ایالت اخراج توقف

Category: سیاتل No comments

Inslee couched his announcements in many dad-like metaphors and anecdotes.

Inslee ادا خود اطلاعیه در بسیاری از پدر و مانند استعاره و حکایات. جان مور / گتی ایماژ

در یک کنفرانس مطبوعاتی امروز در بین کشتی استعاره (“مانند زمانی که ما در صورت هر گونه squall ما می دانیم که ما در حال رفتن به از طریق آن squall”) و بازتاب خود را در مورد زمان به عنوان یک بسکتبال دبیرستان احساس (“در خاطره من واقعی بود leaper”) Gov. جی Inslee اعلام کرد اقدامات جدید به منظور کمک به مردم نهفته COVID-19.

Inslee تا به معرفی یک ایالت مسکونی اخراج مهلت قانونی برای اخراج مربوط به عدم پرداخت. که توقف را 30 روز گذشته.

علاوه بر این Inslee گسترش کمک برای خارج از محل کار کارگران است.

“در این زمان” Inslee گفت: “ما در حال تجربه یک به سرعت در حال رشد تعداد کارگران خاموش این کار را برای طول زمان است که بیش از بسیاری از کارگران مزایای مرخصی و کارگران است که ما تحت پوشش فعلی خالص ایمنی” Inslee گفت.

او چشم پوشی از یک هفته انتظار برای مزایای بیکاری. هفته گذشته واشنگتن امنیت اشتغال بخش دیدم 150% افزایش در تعداد مدعیان بیکاری با توجه به Suzi LeVine, اداره کمیسیونر. Washingtons SharedWork برنامه که در آن کارکنان با کاهش ساعت را گم دستمزد فدرال و بودجه دیده است 500% افزایش لوین گفت.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در حال حاضر سنتی کارگران (و نه شمارش فرفره اقتصاد مستقل پیمانکاران و مترجمان آزاد) واجد شرایط برای مزایای بیکاری دولت. Inslee خواسته است تهمت به یک فاجعه ملی اعلام برای دریافت بیمه بیکاری به افراد بیشتری مانند کسانی که فاقد شرایط لازم هستند چرا که آنها “نه انباشته 680 ساعت کار می کنند.”

“این بسیار مهم است برای خانواده ها و برای اقتصاد به مطمئن شوید که پول توزیع می شود بنابراین کسانی که خانواده می تواند خوب مصرف کنندگان و حفظ آن دلار جریان” Inslee گفت.

خبرنگاران فلفلی Inslee با سوال در مورد شایعات در مورد قریب الوقوع پناهگاه در محل سفارش در واشنگتن است. Inslee را رد کرد و این. “ما می تواند زمان زیادی را صرف تلاش برای تعقیب کردن شایعات” Inslee اندرز “ما باید تمرکز بر چالش های امروز امروز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>