در داخل برنامه برای NBA راه اندازی مجدد


یادداشت سردبیر: این 17 ژوئن 2020 بنفش و پررنگ لیکرز عضویت در خبرنامه. برای دریافت خبرنامه در صندوق پستی خود را در اینجا ثبت نام.


هیچ پینگ پنگ دونفره. هیچ ویلچرهای گلف. دور با استفاده از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع از کارت های بازی.

دانه سطح جزئیات در NBA ایمنی یادداشت فرستاده شده به بازیکنان در این هفته خواهد بود خنده دار اگر آن را نمی کند همچنین منعکس کننده چیزی بسیار ترسناک: لیگ مصمم است به راه اندازی مجدد و کوچک اشتباه توسط بازیکنان یا هر یک از افراد دیگر در این دانشگاه می تواند تفاوت بین موفقیت و شکست است.

در حالی که بسیاری از قطعات از آمریکا بازگشته اند به چیزی شبیه زندگی عادی اعداد هنوز دلخراش: در سراسر کشور COVID-19 موارد در حال افزایش است. در فلوریدا که در آن NBA و دیزنی قصد راه اندازی مجدد در ماه آینده دو روز گذشته را دیده اند بیش از 5000 مورد جدید. که تنظیم همراه با اذعان است که توسط کمیساریای آدم نقره ای که برخی دیزنی کارکنان خدمات اجازه خواهد داشت و به علاوه کلی بی میلی برای بازیکنان که در حال شروع به درک آنها می تواند صرف بیش از سه ماه محدود در اورلاندو کمک می کند تا نشان دهد چگونه این مشکل می تواند به جلو.

که می شود گفت این یادداشت نیز نشان می دهد مقدار فکر NBA تا ریخت و به تلاش های خود را در بسکتبال. نقره روز دوشنبه گفت که انگیزه های پولی بازی است که به عنوان بزرگ به عنوان مردم فکر می کنم و با توجه به سطح احتیاط هزینه امکانات و هزینه تست قطعا شمع تا. برخی از اقدامات از جمله اقامت در محل بدون شک احساس خسته کننده برای بازیکنان و کارکنان استفاده می شود به — حداقل — همینطور نوه ها از خانه و توانایی به حرکت در اطراف کشور و جهان است.

در اینجا نگاهی به برخی از مهم ترین بخش از این طرح حذف شده از رسانه های مختلف گزارش از جمله ESPN و ورزشی:

ایجاد حباب

اکثر تیم ها نمی رسند در اورلاندو تا جولای 7, اما ایجاد حباب شروع تاریخ 23 ژوئن به عنوان تیم دستور داده شده است که برای شروع به طور منظم COVID-19 تست. خارج از خصوصی تمرینات باز راز NBA در محافل سخت تر خواهد بود برای سازماندهی تیم نیاز به تصویب. ایده این است برای شروع چوپانی بازیکنان به تیم-محیط های کنترل شده و محدود کردن قرار گرفتن در معرض خارج. بازیکنان خواهد شد مجاز به شرکت در این تظاهرات که در حال انجام در سراسر کشور, هر چند این به احتمال زیاد نیاز به برخی از اختیارات خود را در بخشی.

سفر احزاب بین 35 و 37 نفر (گزارش کمی متفاوت است در این) وارد خواهد شد در دیزنی جهان در جولای 7 و منوط به فوری قرنطینه در انتظار نتایج دو منفی COVID آزمون. افراد را مجبور به ماندن در اتاق و نه اجازه داده می شود به تعامل در طول این زمان. این مراحل اولیه حیاتی خواهد بود و NBA را تلاش برای محدود کردن حرکات و تعامل در اوایل هفته. این شامل هیچ اجتماعی بین بازیکنان در هتل های مختلف از طریق جولای 21.

همه اعضای سفر حزب را دریافت خواهد کرد “MagicBand” است که مانیتور های مختلف علائم حیاتی و متوسط. باند را نشان می دهد به پزشکی کارکنان اگر یک بازیکن در حال نشان دادن نشانه هایی از بیمار شدن. گروههای موسیقی نیز مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک هتل کلید. لیگ خواسته است تمام شرکت کنندگان به پوشیدن ماسک در داخل خانه به جز در خود اتاق های فردی در حالی که ماسک نمی توان مورد نیاز در خارج از منزل.

کلمه “حباب” ناقص است در این مورد به خصوص زمانی که یکی معتقد است که دیزنی کارکنان در جریان خواهد بود و در خارج از محوطه دانشگاه. NBA و دیزنی سعی خواهد کرد برای به حداقل رساندن تماس بین دیزنی و کارکنان پردیس شرکت کنندگان به عنوان آنجا که ممکن است از جمله محدود کردن دسترسی به ساختمان ها و اتاق های که در آن شرکت کنندگان و محدود کردن عناصر خاصی از خدمات است که تیم را به طور معمول تجربه در طول اقامت هتل مانند تمیز کردن اتاق و تحویل مواد غذایی.

دست زدن به COVID موارد

با وجود فراوانی احتیاط شانس کسی که گرفتن COVID-19 در طول راه به نظر می رسد به احتمال زیاد. در تمام طول NBA پیشنهاد کرده است که آن را نمی خواهید به از سرگیری بازی اگر یک COVID-19 مورد آنها را مجبور به تعلیق رقابت است.

خط علامت گذاری نیست ارائه شده در این سند جز به می گویند “کوچک و یا در غیر این صورت انتظار می رود تعداد” برنده این معنی نیست که بازی متوقف شده است. که به نظر می رسد نشان می دهد NBA پیش بینی حداقل تعداد کمی از مردم در محوطه دانشگاه خواهد قرارداد این بیماری است.

مثبت COVID آزمون خواهد شد در نتیجه در حال حرکت به “انزوا مسکن” و سپس یک تست دوم اجرا خواهد شد در مورد مثبت کاذب تست. هر کسی که تایید شده به COVID را دریافت کنید درمان هر چه را که لازم است پس از آن جدا شود تا آنها بدست دو منفی نتایج آزمون. پیگیری ارزیابی از جمله قلبی غربالگری ممکن است لازم باشد برای بازیکنان به رزومه بسکتبال فعالیت است.

که حضور

وجود دارد رفتن به برخی از داخلی کشتی جودو: سفر احزاب می تواند شامل 17 تا بازیکنان پس شاید به عنوان بسیاری از 20 نفر دیگر که شامل مربیان پزشکی کارکنان و مربیان در مقابل دفتر مقامات و پیشاهنگی و هر تیم دیگر کارکنان. که واقعا نمی زیادی برای postseason سفر که می تواند شامل به معنای واقعی کلمه صدها نفر از مردم در حال حرکت در یک زمان. که به احتمال زیاد به معنی به دلایل عملی برخی از مسئولیت ها به اشتراک گذاشته خواهد شد مانند تجهیزات در حال حرکت از جایی به جای دیگر و تیم کارکنان است که نمی نرمال کمک در دادگاه حتی شرکت در عمل به عنوان rebounders و یا با انواع دیگر کمک کند.

وجود دارد در حال حاضر شده اند و برخی ناراحت کننده بحث در مورد در خطر مردمی که به احتمال زیاد برای حضور در. بارز ترین عامل سن: COVID-19 بیشتر کشنده در میان افراد مسن و NBA تعدادی از مربیان مانند Gregg Popovich, Mike D’Antoni و آلوین Gentry که همه بیش از 65 سال است. شایان ذکر است که چندین دستیاران مانند لیکرز’ لیونل فلوریس و کلیپرز’ آرموند تپه نیز در این محدوده سنی. تیم را تا حد زیادی مسئول تعیین کننده که می توانند شرکت کنند اما این لیگ نیز حق را به انجام خود ارزیابی پزشکی از این شرکت کنندگان و به طور بالقوه محرومیت آنها از رفتن به دیزنی پردیس. این در حال حاضر پرهای ژولیده در مربیان’ association.

بازیکنان که مصمم به عوامل خطر بالاتر توسط تیم پزشکان می توانید انتخاب کنید برای شرکت در بدون از دست دادن پرداخت. بازیکنان که به طور داوطلبانه انصراف از بازی در اورلاندو خواهد شد از دست دادن یک عدد از بازی چک — عوامل مؤثر در به در نظر گرفتن برای بازیکنان که آشکارا مورد بحث امکان از نشستن به راه اندازی مجدد. بازیکنان باید به اطلاع تیم های خود را در ماه ژوئن 24 اگر آنها برنامه ریزی برای نشستن.

به عنوان تیم پیشبرد آنها قادر خواهید بود برای اضافه کردن کارکنان به سفر مهمانی را که برای تصمیم گیری های استراتژیک برای مربیان و دیگر کارکنان که می تواند شامل پایین خط. به همین ترتیب بازیکنان اجازه خواهد داشت به میزبان مهمانان پس از دور اول پلی آف اما آنها را مجبور به پرداخت هزینه برای اتاق های هتل ها برای هر مهمان که خواهد بود موضوع را به قرنطینه و تست پروتکل های زمانی که آنها می رسند.

وجود خواهد داشت گزینه های سرگرمی از جمله استخرهای شنا, مسیرهای پیاده روی و گلف و شبانه حوادث به نگه داشتن بازیکنان مشغول اند. اما کمی شک برای موفق ترین تیم های آوریل تا اکتبر خواهد بود ذهنی به چالش کشیدن. تیم توصیه شده است برای ارسال سلامت روان حرفه ای با توجه به ESPN یا حداقل مشاوره در دسترس کارکنان که در حال سفر است.

هر شکل حباب می گیرد آن را برای رفتن به یک سفر خسته کننده به عنوان برای هر کس برنده است. با محدود خارج تماس در اورلاندو برنده آن همه ممکن است به اندازه یک استقامت دادگاه به عنوان یک اندازه گیری از ستارگان بسکتبال بازی.

— Kyle Goon


یادداشت سردبیر: با تشکر برای خواندن بنفش و پررنگ لیکرز عضویت در خبرنامه. برای دریافت خبرنامه در صندوق پستی خود را در اینجا ثبت نام.


پیوند برای راه اندازی مجدد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de