SAN QUENTIN — یک محکوم به اعدام اهل بیت درگذشت, شنبه در یک بیمارستان در حالی که روز گذشته یک زندانی دیگر کشته شد و پس از دو زندانی به او حمله, کالیفرنیا, مقامات گفت.

جان آبل — که محکوم به اعدام برای کشتن یک مرد در سال 1991 در جریان یک سرقت از یک بانک در اورنج کانتی — درگذشت صبح روز شنبه در یک بیمارستان وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی در بیانیه ای گفت. او 75.

کالبد شکافی انجام خواهد شد برای تعیین علت مرگ, با توجه به گروه که آشکار نیست نام بیمارستان.

اعدام زندانی جان هابیل 75 درگذشت شنبه, فوریه. از 15 سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس California Department of Corrections و توانبخشی)

مقامات گمان نمی foul play بخش گفت.

آبل که قبلا محکوم شده است از یک رشته از سرقت های مسلحانه در نارنجی و لوس آنجلس, شهرستان, شد, محکوم به اعدام توسط یک اورنج کانتی داوران در سال 1997 برای تیراندازی مرگبار Jan. 4 سال 1991 از Armando Miller, 26 در یک بانک در توستین بخش گفت. میلر که فقط خارج $20,000 از بانک به ضرب گلوله کشته شد یک بار در سر

از سال 1978 زمانی که کالیفرنیا ابقاء مجازات 82 محکوم زندانی اند و از علل طبیعی, 27 باید خودکشی, 13 اعدام شدند در کالیفرنیا یکی بود اعدام در میسوری یکی اعدام شد در ویرجینیا 14 نفر از دیگر علل و هفت — از جمله آبل — در حال بررسی علت مرگ این اداره گفت. وجود دارد 728 نفر در کالیفرنیا محکوم به اعدام.

در یک مورد جداگانه مقامات در کالیپاتریا دولت و مسئولان زندان در حال بررسی مرگ ژوزف مارتینز 21 بعد از دو زندانی دیگر به او حمله کردند.

حدود 3 p. m. روز شنبه, تادیبی ماموران در صحنه وارد شده که در آن دو زندانی حمله مارتینز در مرکز C کلی جمعیت حداکثر امنیت حیاط این اداره گفت.

ماموران با استفاده از عوامل شیمیایی و غیر کشنده 40 میلی دور برای سرکوب این حادثه.

مارتینز قطع شد در قفسه سینه و پشت و گرفته بود به زندان مرکز پزشکی. او سپس توسط آمبولانس به بیمارستان که در آن او مرده بخش گفت.

مارتینز شده بود خدمت 24-سال-به-حکم دادگاه اقدام به قتل درجه اول در شهرستان سانتا باربارا بخش گفت.

افسران بهبود یک زندانی ساخته و سلاح به گروه اضافه شده است.

دو مظنون شدند و قرار دادن در یک اداری تفکیک واحد در انتظار رسیدگی به مشارکت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im