I laugh every time I see this.

من خنده هر زمان که من می بینم این است. حسن نیت ارائه میدهد از Absurda

Unstreamable یک ستون هفتگی است که در می یابد سینما و تلویزیون را نشان می دهد شما نمی توانید به تماشای عمده جریان خدمات در ایالات متحده است. این هفته: هیچ کس نمی داند چه لورا درن در حال انجام است در اینلند امپایربسیار سنگسار بازیگر می شود تاکید کرد در صورت خندان, Montgomery Clift می شود جراحی پلاستیک در Raintree County, و دو, ناز, پرستو, ارگاسم, در یک roadtrip در این چیز مطمئن است.

اگر شما در حال فکر کردن: “Unstreamable? در این بیماری همه گیر?” مترسک تصویری ارائه می دهد دی وی دی takeout و اجاره-توسط-سرویس ایمیل بنابراین شما می توانید با خیال راحت اجاره نادر دی وی دی در خود انزوا. اینجا را کلیک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های خود را.

INLAND EMPIRE
فرانسه | لهستان | آمریکا سال 2006 179 دقیقه دیر. دیوید لینچ
I think I know the type of guy who loves this spooky shit.

من فکر می کنم من می دانم که این نوع از کسی که دوست دارد این شبح وار گه. CB

من انجام داده اند به اندازه کافی مراقبه برای این. اینلند امپایر, دیوید لینچ سه ساعته low-res حرکت تند و سریع متحرک از اواسط 2000s یکی از خشک ترین Lynchian آثار در وجود است. برخی از sicko که astral-برنامه ریزی بیشتر از من باید قطعا لذت می برد این چیزی که من می توانمنیست. من کشیده شد به این دلیل آن را فیلم برداری دستی Sony که من فکر کردم به نوعی خنده دار است. اما این خنده دار نیست. آن را مانند یک مرد و یک مرد را نشان می دهد هرگز خوب است.

خالی طرح مراکز در اطراف یک بانوی ثروتمند (لورا درن) زندگی می کند که در یک عمارت با سوء استفاده و او زمین یک نقش به عنوان یک بازیگر و پس از آن مراسم آشتی ترتیب دادند خوب من مطمئن نیستم. درن به نظر نمی رسد می دانم یا نه. “حقیقت این است که من نمی دانم که من در بازی—و من هنوز نمی دانم,” او گفت: در جشنواره فیلم ونیز که آن را برای اولین بار. “من به دنبال به جلو به دیدن این فیلم…برای کسب اطلاعات بیشتر.” من عاشق روح او.

لینچ در پاسخ به اشتباه منتقدان گفت: “هر فیلم مانند رفتن به یک دنیای جدید رفتن به ناشناخته. اما شما باید ترس از خود را با استفاده از شهود و احساس می کنید و فکر می کنم راه خود را از طریق.” وی افزود: “این تصور را کامل حس کنید.” Lol.

واقعا دور از عجیب و غریب بودن, لینچ به ارمغان آورد این فیلم به سیاتل در خود ارتقاء غربالگری آن در Cinerama و دستفروشی دی وی دی در مترسک تصویری. من فکر می کنم این خیلی خنده دار است که لینچ به ارمغان آورد این کابوس گه به مترسک. شما خوش آمدید! اجاره یک کپی! تعقیب می سوزد

برای اجاره موجود بر روی دی وی دی در مترسک تصویری و Netflix دی وی دی و تاپیک های غیر مجاز لینک یوتیوب*.

***

صورت خندان
ایالات متحده آمریکا | آلمان سال 2007 85 دقیقه دیر. گرگ اراکی
I love this movie! So much!

من عاشق این فیلم! خیلی! JK

در پانتئون از رسانه های نمایندگی دختر Stoners, زیبا و معصوم ورزش ها از Broad City بازیگران قد بلند سایه—برای من به هر حال. Antics خود را از تنه زدن علف های هرز تا خود را چهره های پخته شده را در پشت بام ها و انجام خنگ گه با من طنین انداز در اواخر نوجوانی و اوایل بیست سالگی به عنوان یک نوپای دختر Stoner خودم. اما به خصوص در فصل بعد خود دختر رئیس™-twinged ساخت و ساز به عنوان شخصیت (که هیلاری قسمت! چه برو!) ساخته شده من احساس می کنم اشتباه کل نشان می دهد.

من تا به حال Abbi و Ilana در ذهن من به عنوان من تماشا صورت خندان. و من نمی گویم Anna Faris جین به عنوان یک بازیگر و بثد که epically سنگسار یک روز پس از خوردن یک دسته کامل از علف های هرز, کیک, اوج دختر Stoners اما تماشای او لوده سورئال Arakian ماجرا آشکار می سازد بسیاری از stoner حس. زمانی که من برای اولین بار به تماشای این فیلم به عنوان, نوجوانی, من فکر کردم آن را آب نبات پنبه کرک که فقط ذوب در دهان خود را—و آن است — اما تماشای دوباره آن را به عنوان یک خسته اواخر دهه بیست سالگی Stoner من نمی دانستم چگونه STRESSFULLY دقیق آن بود. هراس از گرفتن waaay بیش از حد بالا و داشتن وظایف است ؟ با استفاده از حمل و نقل عمومی ؟ پرداخت خود را فروشنده مواد مخدر? رفتن به استماع? برخورد خود را با “جمجمه-اساسنامه” از یک هم اتاقی? بدترین. این فیلم—جام جم بسته بندی شده با حضور مهمان—شیرین سورئال قطعه از مخلوط پاشیده در بالای کاسه خود را. و وجود دارد نه یک دختر Boss™ در چشم. JASMYNE KEIMIG

***

Love a thick set.

من عاشق ضخامت تنظیم شده است. CB

پس از شکایت که من لازم نیست که صبر به اندازه کافی برای لینچ سه ساعته اینلند امپایر, من اینجا هستم, توصیه Edward Dmytryk سه ساعت Raintree County. صبر بی ثبات است و من یک دو-VHS ،

Raintree County است که جیمز کامرون به اندازه حماسه از ’50s قابل توجه برای بازیگران الیزابت تیلور در کنار مونتگمری کلیفت و دیدنی والتر Plunkett-طراحی لباس. Plunkett مانند بسیاری از طراحان صحنه و لباس از ’50s و 60s شناخته شده است برای قرار دادن پالت رنگ از عصر خود را بر روی اشکال و لباس از دوره. Raintree County است که در اواسط قرن 19, درست قبل و در طول جنگ های داخلی و در عین حال لیز تیلور لباسهای گاهی اوقات باید رنگ و استعداد از 1950s.

این فیلم است که اغلب مشکل و با عنوان جرم جنایی خسته کننده است. کلیفت نقش یک طرفدار الغای برده داری و تیلور نقش یک نژادپرست جنوب, دختر خوشگل. آن را تقریبا ذخیره شده توسط کلیفت و تیلور اقدام, اما آن را بیشتر به یک مصنوع است که نشان دهنده کلیفت تقریبا مرگبار خودرو, تصادف—که تیلور نجات او از.

در ماه مه سال 1956 در حالی که فیلمبرداری Raintree County, کلیفت درایو را به یک قطب تلفن پس از یک حزب. تیلور سراسیمه برای کمک به او را می کشد و دندان از زبان خود را قبل از او چوک در آن است. او به شدت fucks در او صورت و جراحی پلاستیک بد. وزوز در اطراف کلیفت حادثه—و چگونه صورت خود را به نظر می رسد پف کرده و سفت در برخی از صحنه ها و به طور منظم در دیگران منجر به افزایش حضور و غیاب.

بنابراین اگر شما خسته هستید, اقامت برای کلیفت ، این چیزی است که اصلی علاقمندان به سینما بود. تعقیب می سوزد

***

Look at this DVD next to my roommates dying cactus.

در این دی وی دی در کنار هم اتاقی من در حال مرگ کاکتوس. JK

من واقعا انتظار نداشتم به این چیز مطمئن, اما فیلم بیش از حد برای رفتن آن. به طور خاص, John Cusack. در اینجا این بازیگر است که به سختی حقوقی, بازی, Gib, یک بازنده-مجاور نوع است که رفتن را از طریق یک جنسی, طلسم خشک در طول سال اول خود را در کالج. او می خواهد به فاک. Blah blah blah. اما آنچه جالب در مورد Gib است که او باکره بود و شما ممکن است انتظار او فقط نه واقعا ارتباط با هر یک از دختران در مدرسه. من فکر کردم که انتخاب به این نوجوان استعاره تازه بافت. جوان بزرگسالی است که اغلب بازیگران در فایل های باینری و مطلق در فیلم باکره/شلخته, سوار کار ماهر/های هوشمند/dumb. اما مطمئن شوید که چیزی scuzzes که تا همیشه تا کمی به معنی پایان است.

بقیه فیلم های جذاب خفیف امر است. زمانی که Gib است تا با یک دختر در لا که تمایل به استخوان مطمئن است (Nicollette Sheridan در اولین نقش او به پایان می رسد یو پی اس در یک مملو cross-country road trip با خود را مقید معلم انگلیسی آلیسون (Daphne Zuniga) است که رهبری همان راه به صرف زمان با او مقید به طور مشابه ، شما می توانید حدس بزنید چه همه که حبس کند به این کالج دانشجویان دوره لیسانس. راستش آلیسون مرتب کردن بر اساس از یاد من از من. بنابراین آیا Gib که برای ماده. تماشای این چیز مطمئن است. JASMYNE KEIMIG


*هر Unstreamable فیلم Unstreamable هنگامی که ما آن را پیدا کنید. این بدان معناست که ما نمی تواند آن را پیدا کنید در Netflix, Hulu, دیزنی+ و یا هر یک از دیگر 300+ پخش آنلاين خدمات در دسترس در ایالات متحده است. ما همچنین می توانید آن را در دسترس برای اجاره و یا خرید از طریق سیستم عامل مانند نخست ویدئو و یا آیتونز. ما همین حالا در نظر بگیرید کاربر تولید فیلم غیر مجاز مانند یوتیوب آپلود می شود streamable.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de