نامحدود timeout: از شوالیه ها به چراغ, Las Vegas,’ تیم های ورزشی طرح نامشخص حالات

Behind-the-Scenes at a Vegas Golden Knights Game

وید Vandervort

صندلی های خالی دیده می شود قبل از شروع یک شوالیه طلایی بازی برابر Colombus کت آبی در T-موبایل آرنا شنبه, فوریه. 9, 2019.

تقریبا هر روز در لاس وگاس چراغ مالک/مدیر عامل برت Lashbrook دارای یک نشست مجازی با تیم فوتبال کارکنان. و تقریبا هر روز Lashbrook گویا برخی از نسخه همان پیام است.

“ما به عقب خواهد بود” Lashbrook تاکید می کند. “ورزش و سرگرمی زندگی می کنند نمی درگذشت و برای همیشه در راه هر شکل یا فرم. ما نمی دانیم که زمانی که ما به عقب خواهد بود اما ما نیاز به آماده شدن برای رفتن ما به محض دریافت که نور سبز.”

که آینه نگرش بسیاری از سازمان های ورزشی, از افراد زیر سن قانونی به رشته های منطقه ای و ملی به عنوان COVID-19 تعویق کشش به یک دوم ماه. لیگ باقی می ماند و امیدوار به بازگشت به زمین بازی و در حال تلاش برای ماندن فعال باقی می ماند اما در گیر یک الگوی برگزاری در حالی که ایمنی و بهداشت مقامات تعیین یک جدول زمانی.

“ما تمام گردان فرودگاه تلاش برای اجرا از گاز می گوید:” همین لوگان, Las Vegas, هوانوردان رئیس جمهور و رئیس اجرایی.

وجود دارد یک حس است که NBA و NHL دو لیگ های عمده ای که متوقف فصل خود را در اواسط ماه مارس به سابقه. هر دو باید تلویزیونی در سراسر جهان می پردازد که در قرعه کشی در میلیاردها سال—و برگشتی ها با ارزش ترین بخشی از بسته است. لیگ رقم به سعی کنید هر آنچه که آنها می تواند به جبران حداقل بخشی از آن درآمد اما مسیر دقیق هنوز مشخص نیست که گزارش های بسیاری تا کنون به مقدار حدس و گمان است.

که سمت چپ تیم مانند وگاس شوالیه طلایی در اقیانوس آرام بخش شماره 1 دانه موقعیت زمانی که NHL متوقف در یک موقعیت مشابه به عنوان طرفداران خود را در حال انتظار برای به روز رسانی به قطره ای در. آخرین جلسه دیدم NHL گسترش خود قرنطینه دستورالعمل برای بازیکنان و کارکنان تیم از 15 آوریل تا مارس 30, اما در غیر این صورت وجود ندارد بسیار news.

“ما در حال کاوش و می خواهید به آماده برای هر زمان که شرایط حال حاضر خود را” NHL کمیسر گری Bettman گفت: آوریل 13 در سی ان ان Anderson Cooper زندگی می کنند. “ما نمی حکومت چیزی نیست و حکومت هر چیزی و ما آماده برای رفتن در هر جهت و حس می کند در آن زمان است.” (این شوالیه طلایی نشده بود در پاسخ به سوالات ما در مطبوعات زمان.)

Bettman اذعان کرد گزارش ها نشان می دهد NHL مرحله ممکن است بقیه فصل آن در Grand Forks, داکوتای شمالی—صفحه اصلی به چندین زمین های یخی که سالانه میزبان به تاریخ هاکی مسابقات—اما این کمیسیون عنوان سناریو به عنوان فقط یک احتمال است. مشابه نصب setups را تحت سلطه گفتمان برای دیگر لیگ های بزرگ. گزارش های متعددی نشان داده اند NBA علاقه مند است در حرکت آن فصل به لاس وگاس و لیگ اصلی بیس بال است که بنا به گزارش ها با توجه به استقرار آن franchises در زمستان-آموزش پایگاه در آریزونا و فلوریدا.

کسانی که ایده های حس را در یک سطح است. آنها را تا حد زیادی کاهش سفر و محدود کردن حضور و غیاب به بازیکنان و مربیان و ضروری پرسنل تنها—بازی های خواهد بود که بازی بدون فن. شرکت کنندگان خواهد بود موضوع را به طور منظم تست و دستور به قرنطینه در هتل های بین رقابت است.

اما برخی از ورزش های محلی مدیران احتیاط آن حالات به مراتب از برخی. لوگان که بیس بال آمریکا به نام Minor League اجرایی سال پس از او نظارت سه گانه یک هوانورد ” حرکت از Cashman زمینه به لاس وگاس ورزشگاه در فصل گذشته بازیگران خاص شک در گسترده بهار-آموزش-سایت MLB شایعات.

“من صحبت کردم به تعدادی از لیگ مردمی” لوگان می گوید. “آنها تا به حال یک تماس و آنها تا به حال تعدادی از ایده های شناور در اطراف و همه از ناگهانی که یکی که نشت. چند نفر صحبت کردم به نیست دیوانه در مورد [که یکی].”

لوگان هم نمی متقاعد بسته-درب های پاسخ هستند. از سرگیری بدون طرفداران ممکن است کار برای رشته اما جزئی لیگ هستند و بیشتر وابسته به خود را زندگی می کنند محصول از تلویزیون درآمد. این هوانوردان بودند که برنامه ریزی خود را برای شروع فصل در 9 آوریل به خود جلب کرد Pacific Coast لیگ-بهترین میانگین حضور 9,299 طرفداران هر بازی در فصل گذشته.

“ما نمی توانیم طرفداران در غرفه انجام هر کاری اما ما قصد داریم به داوری گیر و hitter وظیفه ایستاده در یک جعبه که 6 فوت [گسترده],” لوگان می گوید. “آن را باید در سراسر هیئت مدیره. من فکر نمی کنم شما می توانید می گویند ما نمی توانیم هر گونه طرفداران از آنجا که ما نمی تواند اجرای 6-حکومت پا, اما ما در حال رفتن به اجازه بازیکنان آن را انجام دهد.”

چراغ بودند که ظرف دو روز از شروع فصل خود را هنگامی که ایالات لیگ فوتبال به تعویق افتاد و در روز 12 مارس در یک موقعیت مشابه. این سازمان ساخته شده است با نام تجاری خود را در سراسر بازی روز تجربه و انتظار می رود یکی دیگر از حضور در پرش سوم آن سال پس از نزدیک به 20 درصد افزایش به 7,711 در هر بازی سال گذشته در Cashman زمینه است.

“مردم می خواهند به پایین آمدن شنبه شب باید یک سگ و یک آبجو و جیغ و رقص” Lashbrook می گوید. “من نمی خواهید به صدا مانند یک فروشنده در حال حاضر, اما رک و راست است که این باشگاه می کند پول خود را از قرار دادن در 17 حوادث زندگی می کنند در هر سال است.”

Lashbrook برای تلفن های موبایل, اعتماد به نفس, چراغ شروع فصل خود را به عنوان به زودی به عنوان آن را امن است. لوگان برای تلفن های موبایل خوش هوانوردان می تواند شروع در ماه ژوئن با برخی از بازی ها از دست رفته در آوریل و مه یش پس از آن اعلام کرد برنامه آمده است در اوایل ماه سپتامبر.

که می تواند قرار داده و هوانوردان پیش بینی نشده در رقابت با لاس وگاس ” جدیدترین sports franchise, اظهارات, میله میله برای شروع بازی در حال ساخت Allegiant ورزشگاه در طول NFL پیش فصل در ماه اوت است. Coronavirus تاکنون نهفته نیست NFL برنامه جدید لیگ سال و آژانس آغاز شده به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 18.

تنها تغییر عمده شده است مه 23-25 پیش نویس NFL شیفت از یک زندگی لاس وگاس رویداد مجازی یکی. بسیار بزرگتر سردرد می تواند امدن اگر Allegiant ورزشگاه نیست در زمان تکمیل اما گفته می شود 85 درصد انجام می شود و در هدف برای رقابت در پایان ماه ژوئیه.

آیا اظهارات خود را به اشتراک بگذارید اول سال در لاس وگاس با UNLV, تیم ملی فوتبال به نظر می رسد murkier. NCAA مقامات و کنفرانس کمیسیون را ساخته اند هیچ تضمینی در رفتن به جلو با سقوط ورزش فصل و بنا به گزارش ها گفته معاون رئیس جمهور مایک پنس آنها نمی خواهد رقابت اگر دانشگاه نمی, در جلسه که در آن زمان.

است که در سمت چپ مرکز ورزشی بخش در همان اتصال آن به عنوان حرفه ای همتایان تقلا در مورد چگونگی ادامه کار و در اطراف نامحدود و پایان تاریخ.

“ما در حال ایجاد احتمالی طرح” اخبار ورزشی مدیر دزیره نی-Francois می گوید. “برای سه هفته گذشته همه ما سر مربیان و کارکنان ارشد کار کرده اند در مورد چگونگی این بیماری همه گیر ما تاثیر می گذارد—و نه فقط امروز [و] نه فقط فردا. ما نگر ورزش که در آن ما نقشه برداری [چه اتفاقی می افتد اگر ما در می آیند تا زمانی که ممکن است 15 است که در پایان سال تحصیلی اگر ما می آیند تا ژوئن 8, است که دومین جلسه مدرسه در تابستان, اگر ما می آیند تا اوت 4 است که زمانی که فوتبال ما سقوط ورزش گزارش. “چگونه است که خود را تیم مربوطه نهفته?'”

به عنوان با بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر هیچ کس واقعا نمی داند.

مایک Grimala کمک به این داستان.

این داستان به نظر می رسد در لاس وگاس هفتگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de