Ishmael Butler: still highing fly.

اسماعیل ساقی: هنوز highing پرواز. پاتریک اوبراین-اسمیت

Shabazz قصر “سریع یادگیرنده” [ft. بنفش نوار Nate] (Sub Pop)

به همین الماس رویاهایجدید LP توسط سیاتل هیپ هاپ نوآوران Shabazz قصر فاقد آلبوم های قبلی خود را’ سخت sci-fi زاویه و ریتمیک مشت زنی. در عوض خیلی بیشتر رام صوتی چشم انداز غالب است. این 10 آهنگ پرتو افکندن فردی صمیمی تب و تاب بودن که بیشتر مناسب برای اتاق خواب از اتاق بزرگ در باشگاه. “سوفله شکلات” است که احتمالا تنها رقص-طبقه پسند برش در اینجا, اما حتی این suave به رخ کشیدن rap بیش از حد عجیب و غریب برای اکثر دی جی ها; با این حال یک خط مانند “من کروز شانزه لیزه مثل من Maurice Chevalier” سزاوار شنیده می شود در همه جا.

آنچه که ما باید با این فکر از الماس و رویاها—که اریک خون مخلوط و مهندسی و آن قطره مارس 17—آهسته-رشد یک حیله گر گمراه کننده یک قنات گوش-پرچه. این با روح, محیط, و نسبتا ضربان پرورش ابریشم-ورق بنیاد که بیش MC/متفکر اسماعیل ساقی رنگ رنگی کلامی حالات را که چند گوش به کشف. مهم جوی و زبانی سهم آمده از خواننده/کیبورد Darrius Willrich خواننده/خواننده رپ Stas تو, رئیس, ضربی کارلوس نینو چاقو شوالیه عضو OCnotes, نوازنده ساکسیفون کارلوس کلی و نوازنده بیس اوان Flory-بارنز صنعتی وحی است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اولین تک “سریع یادگیرنده” برجستگی های عجیب از دروازه با یکی از احمقانه ترین سنج پاشیده من تا کنون شنیده ام و برخی از Zapp-در-ملاس سیلی. این مسائل اتفاق می افتد تا بالا این است که برخی از تازه گیج و منگ چرخش در عصر جدید با پشتوانه آوازی “وو”s وام اغوا کننده سرما. مهمان MC بنفش نوار Nate—که بدون حضور آنلاین است که من می توانم تشخیص می شود برخی از خطوط (“آن ضربه خیلی خوب با من تماس یک فمینیست” و غیره.), صدای خود را به نحوی چکیدن با پهلوانان و غم و اندوه.

دان از الماس و رویاها یکی از این آلبوم ها با لینک های ضعیف است که عملکرد متفاوت به آهنگ های مورد علاقه با هر پی در پی گوش دادن. رکورد دیگری جهش تکاملی در Shabazz کاخ’ صعود به هواپیماهای جدید از حقیقی.