خرید رپورتاژ

Theres no (Cacka)lack of great songs on Polvos first two albums, which Merge is reissuing this month.

وجود ندارد (Cacka)فقدان بزرگ آهنگ Polvo را دو آلبوم اول که ادغام است reissuing این ماه است. ادغام سوابق

کارولینای شمالی Polvo برجسته خود را به عنوان یکی از جالب ترین گروههای راک از ’90s, مرتب کردن بر اساس از جنوب Sonic Youth اما با تاکید بیشتر در شرق آسیا ترازو—حتی اگر اعضای خود را احتمالا تا به حال هرگز در بازدید از این منطقه—و هیچ کیم گوردون معادل در صفوف خود را. در یک مصاحبه در غریبه از سال 2008 گیتاریست خاکستر بویی اشاره کرد که او و دیو Brylawski غیر معمول برای تلفن های موبایل گیتار برگرفته از “ترکیبی از با استفاده از ارزان انت گیتار و goofing در اطراف.” خوشبختانه Polvo را “goofing” به همراه داشت برخی از جالب ترین سنگ tunesmithing از بیل کلینتون عصر. علاوه بر اینکه استادان عجیب و غریب کوک و ریاضی-دکتری دینامیک Polvo می تواند نوشتن یک جاذب مارپیچ ملودی هنگامی که خلق و خوی رخ داد آنها را.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در یکی از سال را بیشتر تشویق تحولات ادغام سوابق reissuing در فوریه 28 Polvo اول دو full-طول: Cor-جرثقیل راز و شیوه زندگی فعال امروزشده اند که لعنت نزدیکی غیر ممکن است برای پیدا کردن بر روی وینیل پس مربوطه منتشر شده در سال 1992 و 1993.

این گروه واقعا در آمد خود را با دومی رکورد; آهنگ خرس بیشتر گشتاور بیشتر outré زنگ گیتار و ملودی های به یاد ماندنی. “مطمئن شات” یکی از بسیاری از نکات برجسته در اینجا. در آن بویی و Brylawski را bizarrely twangy گیتار بباد انتقاد گرفتن با دیوانه دقت در حالی که نوازنده بیس استیو Popson و درامر ادی واتکینز رسیدگی تعجب آور غلتک-coasting ریتم با اعتماد بنفس. مرد من قرار دادن این آهنگ در بسیاری از کتاب های در اواسط 90s… “مطمئن شات” هنوز هم برای تلفن های موبایل فوق العاده از یک ربع قرن بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im