The new Be Up a Hello LP is a late-career peak for Tom Jenkinson.

جدید بود تا یک سلام LP اواخر حرفه ای اوج برای تام Jenkinson. دونالد Milne

Squarepusher, “ترمینال اسلم” (تار)

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

Squarepusher (فارسی تولید کننده/نوازنده بیس تام Jenkinson) تا به حال یکی از بزرگترین اجرا می شود منتشر شده در IDM قلمرو از اواسط 90s به اوایل ’00s. آلبوم مانند خوراک من چیزهای عجیب و غریب, سخت طبیعی, پدر, بزرگ Loada, موسیقی پوسیده یک توجه داشته باشیدو پلاستیک تاسیس او را به عنوان این هنرمند دادگاه دلقک از drum & bass با جدی jazz-fusion رگه تاکید کرد که بالاترین دستاوردهای که نوع بدخیم. موسیقی الکترونیک تا به حال هیچ ظریف Jaco pastorius به شاگرد.

Squarepusher اول آلبوم جدید در یک و نیم دهه بود تا یک سلام, چیزی است که از بازگشت به اوج فرم پس از چند سال از گاهی جالب مماس و یک زن و شوهر از uninspired تمام طول. غالب صدا یک بار دیگر یک mercurial, ریتمیک, حیله گری, zonked تصویری-بازی ملودی و discombobulating, FX صدا, به عنوان Jenkinson شاید پرتاب شما به یک funhouse-آینه لاستیک اتاق و لوازم شما را با خنده و گاز. اگر که یک سوار می خواهید برای چه اتفاق افتاده است به شما حس ماجراجویی ؟

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

پس از درستی با عنوان “Speedcrank” این به همان اندازه و با نام “ترمینال اسلم” ممکن است مظهر این زیبایی. اگر شما تا کنون فکر آنچه در آن احساس می کند مانند در بالاترین درجه مت در حالی که یک گورو برنامه نویسی درام برش dices خرد و براشهای “آمین” می شکند فقط گوش دادن به “ترمینال با شدت بهم زدن.” آن را احتمالا خوانده شده که در آن شما خواهد بود بیش از حد خسته به انجام هر گونه پس از آن.

Squarepusher انجام مارس 22 در Neumos.