It is our good fortune that Bad Lucks drummer formed his own tom-tom club.

ما این است ثروت خوب است که بد شانس را درامر تشکیل خود تام-تام ، هیلی Freedlund

کریس Icasiano, “Taho: من” (منبع سوابق)

حمایت

بلیط های در فروش امروز! AJR با کوین SAFADINHA در رودخانه آمفی تئاتر در پنج شنبه, اوت 23

کریس Icasiano ایجاد کرده است خود را به عنوان یکی از برجسته ترین نوازندگان در سیاتل جاز و تجربی-صحنه موسیقی به عنوان یک درامر در بد شانس اواز یا موسیقی دو نفری با نوازنده ساکسیفون نیل ولش. با هم آنها شیرجه زده رایگان-جاز maelstroms و متنوع تر و غم انگیز قطعات با مهارت استادانه.

Icasiano را اولین آلبوم انفرادی خود استان ها (از امروز) شامل رشته های ضبط شده او در طول سفر به فیلیپین که در آن اجداد خود زندگی می کردند; او بافته شده آنها را در سراسر ترکیبات ایجاد شده در, درام, synths, صفحه کلید های مختلف و سازهای کوبه ای. دو سوئیت در اینجا Icasiano توضیح می دهد که در مطبوعات یادداشت “کشف پیچیدگی هویت فرهنگی و جامعه به عنوان نسل دوم مهاجر در سیاتل.” حتی اگر شما نمی دانید که داستان این آهنگ در اینجا بازیگران پرچین جادوها.

غالب حالت در استان نیست خیلی جاز آن را به عنوان دقیق اکتشاف ریتم و تن. Icasiano lofts مبهم ملودی های مصنوعی و هواپیماهای بدون سرنشین و سپس سوراخ آنها را با ریتم است که متفاوت از قدرتمند monomania به ظریف امواج سریع آتش Squarepusher-مانند ریزه کاری. وجود ندارد بسیاری از نقاط مرجع برای چه Icasiano را انجام می دهند در استان; شاید نزدیک ترین مقایسه خواهد بود به آوانگارد ضربی ویلیام Winant نگهبان بیگانه/Zs درامر گرگ, روباه, انفرادی کار و اونیدا sticksman بچه ها میلیون نفر را برای همیشه لطفا برای پروژه.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

“Taho: من” آغاز می شود با یک دقیقه از خوردن نورد تام-toms قبل از morose, سینت سایزر, آه با پر زرق و برق استعفای. طبل سرعت به عنوان اگر برای جبران این سودا فضای تیرگی آسمان بالای آنها است. به خصوص در هشت دقیقه ای آهنگ های نیمه دوم Icasiano احضار احساسات زیاد از تعداد بسیار کمی از عناصر و نتیجه فوق العاده تند و تلخ.

Icasiano انجام چهار شنبه, آوریل 29 در بال دریاچه موزه با برندا زو و Nic Masangkay.