خرید رپورتاژ

A 56-year-old jazz drummer is about to release one of 2020s most interesting electronic-music albums.

یک زن 56 ساله jazz drummer به انتشار یکی از 2020 جالب ترین های الکترونیکی-آلبوم های موسیقی. کریس Drukker

جرالد ساطور, “جکی لبخند” (577 سوابق)

دیترویت متولد شده/نیویورک-بر اساس درامر جرالد ساطور شده است جدایی ناپذیر شکل در جلو فکر کردن جاز برای تقریبا 20 سال کار با پرماجرا نوازندگان مانند هنری Threadgill, Wadada لئو Smith, Matthew Shipp, Miroslav Vitous ویلیام پارکر و Terje Rypdal. به عنوان بزرگ به عنوان کار او شده است در این عرصه تعداد کمی از مردم به احتمال زیاد انتظار ساطور به بیرون آمدن با یک full-الکترونیکی-آلبوم موسیقی به عنوان او انجام داده با نشانه—اگر چه او ادعا می شود تاثیر دیترویت تکنو.

صدایی بیشتر شبیه به چیزی است که شما می شنوید در این پیچ و تاب و یا Mille پلتیوکس برچسب در اواخر ’90s یا اوایل ’00s, نشانه های یک سفر تفریحی به جذاب انتزاعی طراحی صدا. یکی از آهنگ “Tomasz” حتی تداعی زیبایی ساده melodiousness هلندی پیشگامان تام Dissevelt و بچه Baltan در حالی که “آهنی گذشته” برای تلفن های موبایل مانند یک الوا نتو-esque مرثیه. “رادیاتور” می تواند آمده ام خاموش 12 اینچ در Rephlex سوابق انگلستان خانه “braindance.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

عجیب برای یک درامر آهنگ در نشانه نمی تاکید بر ریتم آنجا که آنها غیر متعارف بافت و عجیب و غریب خلق و خو. اما زمانی که آنها به نظر می رسد آنها در ورید IDM تیتان مانند Aphex Twin و Autechre: خاموش قوی مستطیلی. آن را تکان دهنده به درک, اما یکی از بهترین های الکترونیکی-آلبوم های موسیقی 2020 است که از 56 سال jazz drummer. عاشق عاشق چنین بعید است به نوبه خود از وقایع.

“جکی لبخند” منتشر می کند radiantly زنگ زده زنگ بیش از یک اریب, صفوف ریتم و زرق و برق دار ضد ملودی. بعد از آن clap-پیشرفته فانک ضربه وارد نزاع است. به طور کلی این آهنگ برای تلفن های موبایل مانند یک صلیب بین Haruomi Hosono را عجیب و غریب کلاه برداری کوچین ماه و دیترویت الکترو نوآوران Drexciya. من ندیدم این آینده اما در حال حاضر آن را در اینجا هستم بسیار خوشحال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im