Virus بار باید آمریکایی ها یافت می شود یک تجربه مشترک?

flag

چارلی ریدل / AP

در این مارس 19, 2020, فایل, عکس, آمریکایی پرچم مراتب بیشتر توسط طوفان ابرها به عنوان آنها عبور بیش از یک مرکز شهر Kansas City, Mo.

به عنوان مضطرب مارس unspooled به عنوان coronavirus بیم فرود بر ایالات متحده آن را به امری عادی تبدیل شد و برای چهره های عمومی کاملا عملی — به نقطه چگونه بر خلاف بسیاری از رویدادهای مهم در قرن 21 این بود که غیر منتظره ای جمعی از لحظه ای.

وجود قدرت و اقتدار در استناد به تجربه مشترک که آیا آن می آید از رئیس جمهور (“ما همه در این با هم”) فرماندار نیویورک (“هیچ کس به تنهایی. ما همه در همان وضعیت”) و یا تصادفی پیتسبورگ سوارکار اسب دوانی شدن دیسک (“همه در همان قایق”).

حتی در حالی که در تقابل آمریکایی ها طلب تجربیات به اشتراک گذاشته شده — قابل فهم در حسرت یک ملت دوخته با هم از بعید گریخته از زمینه های سنت ها و باورها. به سختی می تواند متحد مردم است.

اما آن را به عنوان گستراند قبل از ما این است که این دوره در واقع است که به طور فزاینده ای نادر از چیزهایی که — واقعا مشترک آمریکا تجربه touchpoint که لمس همه ؟ در عصر تکه تکه شدن چه ممکن است که چیست ؟

آن را به سختی خبری که بسیاری از جنبه های زندگی در آمریکا را متلاشی در سال های اخیر نه تنها به لحاظ سیاسی بلکه در تقاضا فرهنگ شنا اجتماعی-رسانه اکو اتاق بی پایان منابع خبری و تایید تعصبات در اطراف هر گوشه.

ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها روبرو هستند همان چیزی که هنوز در راه کاملا متفاوت و به عمد اجتناب از هر یک از دیگر در این فرآیند است. وحدت می آید که در این هم بخشی از تجربه مشترک — به عنوان زمانی که بسیاری از مردم جمع در جوامع خود پس از 9/11 به سوگواری — است که برای بسیاری از به طور کامل وجود ندارد. این یک پارادوکس: ما اگر یک “ما” است و حتی ممکن است در چنین متنوع جمهوری در حال تجربه این با هم — به طور جداگانه.

“آنچه که ما داریم این است که یک وضعیت که در آن ما قرار است به صورت فیزیکی جدا اما ما اجتماعی الکترونیکی متصل به طور چشمگیری در راه های جدید می گوید:” Daniel F. Chambliss, یک جامعه شناس در همیلتون کالج در شمال ایالت نیویورک است. “ترفند این است که آنها در واقع فکر همه چیز را در همان راه است؟”

تقریبا قطعا نه حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. شواهدی وجود دارد تا کنون — هر دو فلسفی و عملی — که این مخل زمان هستند نه یک جرم uniter.

از این آخر هفته, ماشین با نیویورک صفحات متوقف شدن در رود آیلند و ساکنان خود را هدایت به قرنطینه — به سختی ما-همه-فقط-آمریکایی ها حاضر است. برخی از Midwesterners ناراحت هستند که سواحل نیست جدا به اندازه کافی. در پنسیلوانیا کمتر متاثر از غرب به نظر می رسد در جاده که عبور دولت و شگفتی چه سر راه خود را.

و این تنها در جغرافیا. اقتصادی و استرس بیش از حد, دیکته که آیا یک تجربه مشترک است: کسانی که منزوی در یک هکتار املاک حومه روبرو هستند و روز های مختلف از همکار خود آمریکایی ها در مسکن کم درآمد یا 40 داستان ساختمان های آپارتمانی. برای بی خانمان ها زندگی می کنند و از “قرنطینه” در خیابان است که به سختی به یک وحدت لحظه.

این تجربه مشترک است در همان جدول زمانی یا. حماسه در حال وقوع است در مراحل مختلف در شهر نیویورک نسبت میدلزبروو کنتاکی یا آیداهو ایالت آیداهو است که وقفه تجربه مشترک حتی اگر خود جداسازی آنها را متصل می شود.

در قلب آن همه این است که تصور می شود یکی از ویژگی های از ایالات متحده اشکال نیست. همواره وجود دارد push-pull بین منطقه ای و ملی. مفهوم محلی و ایالتی هویت همراه با کلی Americanness به صراحت پخته شده را به این کشور تاسیس اسناد و مدارک.

اما حوادث بزرگ باید تزریق ملی تجربه در همه جا. در طول جنگ جهانی دوم, داستان تحویل به آمریکایی ها در فیلم های خبری, فیلم, شبکه های رادیویی به روز رسانی و اخبار آژانس اعزام محلی در مقالات به شکل یک “آمریکایی” که اشباع محلی ،

که تحمل برای چندین دهه به عنوان تلویزیون به اجرا درآمد کشور از طریق کندی ترور جنگ ویتنام و ایران و بحران گروگانگیری از 1979-81. غالب صداهایی مانند Walter Cronkite را به آمریکایی ها یک “است که راه آن است” حساسیت حتی به عنوان بسیاری از آنها داشتن بسیار متفاوت تجربه است.

امروز اگر چه یک رسانه توهم هم — در حالی که آرام و مفید در بسیاری از موارد — گرایش به گروه آمریکایی بیشتر خاص تجارب سیاسی و چشم انداز از جغرافیا یا یک حس کلی از ملی هدف.

“شما در حال دیدن محلی که در آن تجارب این مؤثر است `جامعه’ اما در سراسر کشور تصور من این است که این چیزی است که آوردن ما هم به عنوان آمریکایی ها زندگی می کنند از طریق این. شاید در دو هفته می گوید:” جنیفر Lex استاد روانشناسی در کالج لافایت در ایستون Pa. که مطالعات و تجربیات شخصی آبخیز رویدادهای عمومی.

“برای شناسایی یک تجربه مشترک وجود دارد نیاز به یک جامعه است که سهام آن تجربه,” او می گوید. “این است که آن اتفاق می افتد به “ما”? آن است که اتفاق می افتد به `من’ گروه اجتماعی `من’ مردم ؟ اگر آن اتفاق می افتد به ” من ” مردم من خواهد شد بحث در مورد آن را در یک راه خاص است.”

“من مردم” بخشی از آن است خطرناک باشد. آمریکایی ها همیشه کشیده شده است به تک روایات; در برخی از راه این کشور وجود دارد تنها به دلیل آن گفت: داستان از وجود آن در زمان تاسیس آن اسناد و مدارک. در واقعیت وجود دارد فقط در مورد به عنوان بسیاری از داستان به عنوان وجود دارد آمریکایی ها.

رمان نویس ایتالیایی Francesca Melandri در انزوا در رم پس از او ملت شیوع انتشار نامه ای در روزنامه گاردین روز جمعه با هدف همکار اروپایی ها “از آینده خود را.” آن را به عنوان ممکن است به خوبی نوشته شده است به آمریکایی ها بیش از حد.

“ما در حال حاضر که در آن شما خواهد شد در چند روز,” او نوشت. “قایق که در آن شما خواهید بود قایقرانی به منظور شکست دادن این بیماری همه گیر را نمی خواهد نگاه یکسان به همه و نه آن است که در واقع همان برای همه: آن را هرگز.”

شاید آن را یک پارادوکس است. برای آمریکایی ها شاید تجربه مشترک است تحقق این شوی بر ما که در حالی که آن را ممکن است احساس ما در شبیه تنگه در واقع این یک لحظه است که تجربه متفاوتی بسته به چشم که آن را ببینید.

سوال این است که آیا مفید در یک لحظه که — فقط می خواهم همه چیز را در مورد این قرن 21 جهان — عجیب و سورئال مجموعه ای از قطعات است که مقاومت در برابر درک واقعی.

در نظر گرفتن کلمات از ادنا ثبت نام بون از موبایل علا., که 11 بود که پاندمی آنفلوانزا آمار به عنوان جنگ جهانی اول بود ، او به یاد آن روزها در تاریخ شفاهی با توجه به آلاباما بهداشت عمومی قبل از او درگذشت در سال 2011.

“آن را آورده و خانواده ها به هم نزدیک است. آن را به ارمغان آورد شهر کوچک ما هم نزدیک است چرا که همه ما دچار ضرر و زیان یک راه یا دیگری” او گفت:. “ما مثل یک خانواده بزرگ شما ممکن است می گویند.”

بود که در سال 1918 هنگامی که یک آمریکایی فرهنگ توده بود فقط شروع به پدیدار شود. امروز جایگزین “ملت” به “شهر کوچک ما” و شما خواهید دید یک محل که در آن ایالات متحده می تواند تا پایان زمان اولین فراست از پاییز می رسد.

“شما نگاه کنید در جوامع است که حوادث را تجربه کرده اند. و آنها را تغییر دهید. آنها را تغییر دهید راه هایی که آنها را از برقراری ارتباط با یکدیگر می گوید:” کیت Yurgil یک کارشناس حوادث و تروما در دانشگاه لویولا نیواورلئان.

“آن را می سازد جامعه در راه است که در آینده حوادث لزوما باید همان اثر فاجعه بار بر روی آنها,” او می گوید. “این یک فرصت برای ما برای ارتباط با هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im