در تلاش بار جنوب نوادا دوباره نشان می دهد شفقت

Category: لاس واگاس No comments

Image

Yasmina چاوز

Clark County School District کارمند کلارا Engimann دست از صعود وعده های غذایی در طول وعده غذایی توزیع ساعت در موهاوی دبیرستان دوشنبه, مارس 16, 2020.

اگر چه شیوع کروناویروس مؤثر است جنوب نوادا در راه بی سابقه هیچ کس در جامعه ما به گرسنه به دلیل بحران است.

با توجه به سریع و ستوده اقدامات توسط مقامات دولتی و سازمان های محلی, وعده های غذایی در دسترس خواهد بود برای کسانی که به صورت ناامنی غذایی.

برای Clark County School District دانش آموزان که تکیه بر وعده های غذایی در مدرسه, مقامات تاسیس سایت در سراسر دره که در آن صبحانه و ناهار ادامه خواهد داد تا در خدمت به دانش آموزان در میان ایالت تعطیلی مدارس. سایت های ذکر شده در اینجا باز خواهد شد از 8-11 صبح دوشنبه از طریق جمعه و ارائه وعده های غذایی در گرفتن و رفتن کیسه های.

در اخبار مرتبط YMCA از جنوب نوادا اعلام کرد که این سه مکان که در آن همکاران با سه مربع غذا بانک برای ارائه وعده های غذایی شب باز باقی خواهد ماند با وجود این سایت ها بسته بودن برای تمام فعالیت های دیگر. سایت باز خواهد شد از 4 تا 6 بعد از ظهر و در واقع در 4141 مراتع لین 3521 N. Durango درایو و 3050 E. گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک وی.

در ضمن سه مربع است که کار با آن شبکه ای از همکاران در سراسر دره به ادامه خدمت وعده های غذایی از طریق خود برنامه برای کودکان, سالمندان کم درآمد ساکنان و دیگران در مواجهه با ناامنی غذایی.

این سازمان همچنین تاسیس شده Coronavirus غذایی اضطراری صندوق به آماده شدن برای آنچه که بدون شک خواهد بود رشد تقاضا برای وعده های غذایی میان افزایش اثرات اقتصادی بحران.

ساکنان داوطلب و یا کمک به این صندوق می تواند بازدید threesquare.org تماس بگیرید و یا 702-644-3663 برای اطلاعات بیشتر.

ما را تشویق لاس وگاس ساکنان برای حمایت از این مدرسه و جامعه منابع غذایی و کمک به افزایش آگاهی در مورد آنها.

علاوه بر این ما دوم صدا مشاوره از شهرستان کلارک رئیس کمیسیون مرلین حقیقت به خانواده های جوراب زنانه ساقه بلند در منابع خود pantries و خانواده. حقیقت تشویق شهروندان به خرید اقلام به اندازه کافی برای دو هفته به عنوان مخالف به مدت زمان طولانی تر به منظور کاهش فشار بر منابع در فروشگاه های محلی. انجام این کار کمک خواهد کرد که اطمینان از عرضه کافی از اقلام برای مردم ثابت درآمد که نمی توانیم به خرید حجم زیادی از کالا در یک زمان.

لاس وگاس ساکنان در حال حاضر اقدامات برای مقابله با شیوع مانند خود جدا و مکرر شستن دست. کسب و کار و دولت و رهبران خود را انجام داده اند بخشی از ساخت دشوار و در عین حال مسئول تصمیم به بستن تفریحی, سالن های ورزشی نشان می دهد مکان های مدارس و مکان های دیگر که در آن گروه زیادی از مردم جمع آوری شده است.

که در لاس وگاس که در اکتبر سال 2017 نشان داد که جهان آن را به عنوان قوی و دلسوز جامعه به عنوان هر یک در جهان است.

اما به عنوان اثر گسترش بحران و عدم قطعیت در اطراف آن رشد می کند و آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن است که ما دوباره باید برای نشان دادن شخصیت ما را به اطمینان حاصل شود که همسایگان ما در هر گوشه ای از جامعه ما دریافت حمایت و مراقبت از آنها نیاز است.

با اهدای زمان و یا پول به جامعه تغذیه برنامه های گسترش این کلمه در مورد وعده غذایی رایگان خدمات و مدیریت خود ما خرید ما می تواند تفاوت قابل توجهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>