در این بار تلاش شما در نظر گرفته شدن یک کوه فرد ؟

Category: سیاتل No comments

This could be you.

این می تواند به شما. رنجر بیلی مورن/Washington State Parks

اگر شما می خواهم به دور از آن همه — و عیسی که نمی — Washington State Parks می خواهم شما بدانید که پارک دولت نه تنها برای کسب و کار باز اما COVID-کابین تمیز آماده برای رزرو. آنها همچنین همکاری با یک شرکت برای ارائه درب به درب تحویل از کمپینگ لوازم بنابراین شما لازم نیست که به خرید بروید جلوتر از زمان و افزود: روز رایگان است که در آن شما نیاز به یک دلار 10 کشف عبور برای ورود به پارک.

حمایت

مطمئن ماندن cooped در آپارتمان کوچک یک راه برای جلوگیری از کمک به جهانی همه گیر. اما در نظر گرفتن یک سفر طولانی به بیابان شاید کمی بیشتر خوش منظره و زیبا; و از آن است که سود اضافه شده از آماده سازی شما برای نهایی فروپاشی تمدن و بازگشت به یک شکارچی بدوی/گردآورنده جامعه است. بهتر است که یورت اجاره در حال حاضر در حالی که اجاره را خوب!

تقریبا همه از دولت پارک های آماده به شما خوش آمد با آغوش باز و زنبور عسل را تنها با یک انگشت شماری باقی مانده بسته شده است. یک زن و شوهر از ده ها بسته هستند یک شبه بازدیدکننده داشته است, بنابراین شما باید بررسی فهرست رسمی قبل از رفتن; اما اگر آن را خوب پیاده روی و لذت بخش ویستا شما بعد از گزینه های فراوان از Anderson دریاچه به Yakima ورزشکار.

اگر شما به دنبال به اردوگاه و یا اجاره کابین اواسط هفته بهترین شرط بندی شما است پس از تعطیلات آخر هفته تمایل به دریافت یک کمی شلوغ است. (“کار از خانه” نیز به معنای “کار از طبیعت” ارائه شده شما نمی نیاز به wifi و هر کجا که شما بروید.)

پشتیبانی غریبه

افسوس سیاتل کتابخانه های عمومی است در میان کتابخانه محلی ارائه یک روزه کشف عبور وسیله در حال حاضر از آنجا که همه از شاخه های ما بسته است. اما شما می توانید هر یک پارک بدون تصویب در هر یک از آینده رایگان روز که برخی از آنها به تازگی اضافه شده: اوت 25, سپتامبر 13, سپتامبر 26 اکتبر 10, نوامبر 11 و 27 نوامبر.

و اگر شما به کمپینگ, Washington State Parks توصیه چک کردن وارد یک شرکت است که کشتی های اجاره اردوگاه دنده به صفحه اصلی خود را سفارشی برای هر چه تجربه شما در حال برنامه ریزی است. محبوب بسته در واشنگتن شامل کمپینگ تنظیم برای دو نفر (عاشقانه) یک کوله پشتی برای یک (هشدار دهنده) و سه فرد چادر (سکسی).

در حال حاضر دریافت به طبیعت نگاه در برخی از كوهها خر خر کردن یک گل و یا یک خرس و فکر می کنم طولانی تر از شما انتظار می رود به در مورد اینکه آیا شما باید به من بدهید تا در زندگی شهر در دسترس نباشد و حرکت به یک کابین از راه دور که در آن هیچ کس نمی تواند به شما پیدا کنید!

حمایت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>