در میان Coronavirus ایران با تلاش برای کشتن Obamacare دوباره

Category: سیاتل

GettyImages-1202986011.jpg

the_burtons / گتی

وجود دارد عجیب و غریب قطع در جهان ما. از نظر اقتصادی ما یکپارچه مانند قبل از هرگز, اما در همان زمان ما ضعیف-به-هیچ نهاد بین المللی مدیریت اجتماعی و محیط زیست و بهداشت عواقب ناشی از این گسترده اقتصادی ادغام. ما به جای آن که اگر ما مرزهای ملی هستند و همه چیز واقعی به عنوان اگر جریان کالا و پول را می توان جدا از تمام سطوح دیگر زندگی است. وحشت از coronavirus البته نشان داد که این نوع تفکر مقدار کمی در واقعیت است. هیچ مقدار از ممنوعیت سفر به این یا آن مرز می تواند به جلوگیری از گسترش جهانی این بیماری است. این واقعیت است که بسیاری روبرو هستند و برای اولین بار است که حتی اگر coronavirus بسیار مرگبار, ما زندگی نمی کنند در جهان است که در همه آماده برای بیماری های همه گیر که هستند. و در عصر جهانی تغییر آب و هوا انتظار می رود که افزایش رمان پاتوژن است که خواهد شد و گذشته از مرز و به دنبال بسیاری از جریان کالا و پول است.

اما آنچه حتی بیشتر دیوانه کننده است, در سطح ملی, چگونه ما—یک overdeveloped کشور می آید موسسات مالی—دارای یک توسعه نیافته سیستم بهداشت و درمان. ما یکی از معدود درآمد بالا جوامع با یک دولت ملی که نمی ارائه تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی. این بدان معنی است که بسیاری از طبقه کارگر و مردم باید زمانی که بیمار است. اگر آنها نمی, آنها خطر سقوط به فقر که از آن هیچ بهبودی امکان پذیر است. واقعا ترس واقعی از پایان دادن به در خیابان ها پس از آن فراهم می کند بسیار عالی فرهنگی ناقل عوامل بیماری زا. واقعا خیره کننده چیزی است که اکثر ما شهروندان نمی دانند که این دولت از چیزهای غیر معمول است به همین دلیل است که ایران می تواند در میان همه گیر جهانی هنوز فشار و فشار برای محروم کردن میلیون ها نفر از شهروندان ایالات متحده از بیمه.

آنچه من می خواهم به توضیح در این پست این است که چرا در عمیق ترین سطح در تعداد زیادی از آمریکایی ها همچنان به رای دادن برای یک حزب است که به ترویج سیاست هایی که زندگی پر از بدبختی برای میلیون ها نفر و سازش سلامت عمومی است.

از معاون:

امروز [2 مارس سال 2020] دیوان عالی کشور موافقت کردند به شنیدن یک مورد در مورد اینکه آیا قانون مراقبت مقرون به صرفه و یا Obamacare باقی می ماند می تواند قانون زمین حتی بدون آن مجازات مالیات برای داشتن بیمه درمانی. قضات را نمی شنوند مورد تا زمانی که دادگاه شروع یک دوره جدید در اکتبر معنی خود را حاکم نمی خواهد آمد تا پس از انتخابات ریاست جمهوری اما در موافقت با شنیدن این صورت به جای رد کت و شلوار آشکار دادگاه است راه اندازی این احتمال که میلیون ها نفر از مردم از دست دادن خود را بیمه بهداشت و درمان به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان است.

یکی فکر می کنم که آخرین چیزی که آمریکا نیاز است به بازی شیر یا خط میلیون ها نفر بر میلیونها نفر از شهروندان خود را از یک برنامه فراهم می کند که برخی از بیمه درمانی. این افراد پایان ندارد تا در پایین یک خوبی که پس از آن می تواند تحت پوشش و فراموش شده است. آنها را حفظ خواهد کرد در حال کار. آنها را در خدمت مواد غذایی خود را به درایو خود را بارگذاری پاک خود را Airbnb ، آنها همیشه خواهد بود در جایی در نزدیکی شما. این واقعیت است که به سادگی آشکار و در عین حال محروم کردن آنها از بیمه سلامت از توانایی به درستی حفاظت از خوب بودن در تمام یک غیر منطقی نتیجه در سیستم سیاسی ما. اما چگونه است که بسیاری از آمریکایی ها بر این باورند که رفاه کارگران بدون نتیجه به زندگی خود را که در عمل همان مواد بیولوژیکی مانند سایر انسان ها و حیوانات ؟ به نظر می رسد آن را تنها مقدار کمی از بازتاب به ببینید که در معرض مقدار زیادی از انسان بدون پوشش بهداشت و درمان باعث می شود مزخرف خود را پوشش بهداشت و درمان. ارزش بیمه سلامت تنها افزایش می دهد با افزایش در تعداد از شهروندان که بیمه هستند.

در این مرحله ما باید به نوبه خود به جوهر فرهنگی را از ماشین. آنچه این دستگاه وعده داده است که انزوا از دیگر مردم است. شما می توانید به تنهایی در ترافیک و یا در طول یک بحران بهداشت عمومی مانند coronavirus. اما اگر شما را به یک اتوبوس شما خواهد بود و دیگر نمی شود/احساس امن است. به شما خواهد شد در معرض دیگران که پوشش بهداشت و درمان. هنگامی که شما ببینید یک مترو راننده اتوبوس مانند من امروز در شماره 8, اتوبوس, پوشیده, ویروس, ماسک, این تصور است که تنها تقویت شده. اما آنچه که ما هرگز در نظر است که این خودرو است راه حلی برای یک مشکل است که بدیهی است ایجاد شده و یا فرهنگی. محروم کردن مردم از بهداشت و درمان نیروی آنها را به حمل و نقل عمومی را در حالی که بیمار و بله, در دسترس ترین راه حل به نظر می رسد خرید یک ماشین. اما این راه حل غلط است چرا که تمام جنبه های دیگر زندگی خود را مانند اقتصاد جهانی یکپارچه هستند. بیمار بیمه شخص نمی ناپدید می شوند از زندگی خود را در حال حاضر که شما در ماشین خود را.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اگر شما را در درک, ماشین, خود, خیالی (آزادی از دیگران) و سپس شما را درک خواهد کرد و در بخشی به همین دلیل ایران می تواند بدون ترس از دست دادن رای دهندگان آشکار حمله به سیاست ها و برنامه هایی که اتصال مردم عادی به منابع عمومی است. خودرو می گوید به شهروند: شما می توانید حل این بحران را در خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im