در وسط یک بیماری همه گیر و گسترده کار از دست می دهد که خواستار کاهش بودجه در حال رشد بلندتر و بلندتر

The Seattle Times editorial board wants Gov. Jay Inslee to make sure the poor feel his budget cuts even before the end of the pandemic.

The Seattle Times هیئت تحریریه می خواهد رژیم صهیونیستی. جی Inslee به مطمئن شوید که فقیر احساس بودجه خود را کاهش و حتی قبل از پایان بیماری همه گیر. shaunl/gettyimages.com

در آوریل روز احمق, the Seattle Times هیئت تحریریه به نام برای رژیم صهیونیستی. جی Inslee “را عمیق کاهش به مکمل بودجه واشنگتن مقننه نهایی فقط چند هفته پیش.”

آنها می دانند که کاهش دردناک خواهد بود (معنی برای فقرا) و آنها می خواهند او را به قوی (به معنی چشم پوشی از فریاد فقیر). خبر خوب با توجه به این هیئت مدیره است که “…قانونی رهبران از هر دو طرف حمایت عمیق کاهش است.”

به نظر می رسد که هیئت مدیره بسیار کم ایده از اندازه واقعی بحران اقتصادی آغاز شد که در اوایل ماه مارس. به تصویر راه خود را از فکر کردن (کاهش بودجه را برقراری نظم در دولت است کتاب) یکی از نیاز به تصور کنید که یک مرد یا زن در تلاش برای گرفتن یک نهنگ با یک fishhook. اما چگونه زمین (یا جهان) خواهد هر نوع کاهش بودجه حس را در اقتصاد از دست داده است که میلیون ها شغل در هفته گذشته و هفته قبل از آن که از دست دادن بسیاری از میلیون ها نفر بیشتر در هفته به آمد ؟

و در ایالات متحده آمریکا امروز: این ویروس فقط شروع به گسترش در کشورهای بزرگ مانند تگزاس و فلوریدا. این به این معنی آنها را در مستند به مدت سه ماه حداقل. حتی به عنوان ایالت واشنگتن بازیابی در یک ماه عظیم بخش ما خواهد بود, اقتصادی زبان, offline. در برابر این قریب به اتفاق واقعیت هیئت مدیره پشتیبانی و ترویج چه تنها می تواند به مقدار خیلی ضعیف کاهش بودجه. و برای اینکه چیزها حتی بیشتر عجیب و غریب, هیئت معتقد است این کاهش مورد نیاز در حال حاضر به دلیل “اثرات اقتصادی از coronavirus اقدامات هستند [نه] قابل درک باشد.” باید اشاره کنم که دوباره از نظر قطعه شد ارسال شده در تاریخ 1 آوریل.

اما آنچه که به راحتی قابل فهم توسط هر کسی که نفرت فقیر به اندازه سیاتل تایمز‘ هیئت تحریریه این است که قبل از ویروس دولت بود به شدت تحت-هزینه های. ما می توانیم می دانم که این را با یقین از آنجا که ما می توانید ببینید که چه اتفاقی برای دولت زمانی که رمان coronavirus آمار: واشنگتن ندارد به این معنی آمده است و در همه به هر چیزی که می تواند به عنوان مدیریت موفق یک بیماری همه گیر. توضیحی برای این کمبود در اندازه دولت در بودجه است. بدیهی است که این راه بیش از حد کوچک است. و هیئت مدیره راه حل برای این واقعیت ساده? برش بیشتر است. قطع برخی بیشتر. کات دوباره. Unfucking باور.

این هیئت همچنین می خواهد سیاتل به آنچه که آن را به رسمیت می شناسد به عنوان “شجاعت سیاسی”:

دولت های محلی نیز باید آماده به صورت چشمگیر کاهش به خصوص در هزینه های جدید برنامه های که دولت قادر خواهد بود به سطحی.

این تنظیم مجدد از هزینه های دولت نیاز به رهبری قوی و سیاسی خواهد شد. آن را نیز باید شفاف با ترکیبات اطلاع از گزینه های در نظر گرفته شده و حالات مختلف که بر اساس آن مقامات منتخب در حال پایگاه تصمیم گیری.

ترین هیولا چیز در مورد ریاضت این است که چگونه آن امتناع می میرند با وجود آن سابقه طولانی شکست. غنی خواهد شد فقط هرگز آن را بدهد. آن است که همه آنها می تواند ارائه دهد که اقتصاد در حال رشد است و زمانی که اقتصاد در حال انقباض است. اما اجازه دهید در کنار همه اینها و به طور جدی در نظر بگیرید که چگونه سود محور اقتصاد کار می کند.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

این ممکن است تعجب بسیاری از خوانندگان, اما این نوع از سرمایه داری آمریکا و اروپا تا به حال پس از پایان جنگ جهانی اول مستلزم آن است که دولت خرج می کند تا بسیاری. این است که روشن شده توسط یک ویژگی از یک مدل اقتصاد کلان به نام Kalecki رابطه (آن را به نام بعد از قرن 20 اقتصاددان لهستانی میشل Kalecki) که برای شناسایی سود به عنوان در اصل خصوصی سرمایه گذاری به همراه کسری بودجه دولت. این ارتباط گسترش یافته بود توسط یکی دیگر از قرن 20 اقتصاددان در این زمان آمریکا هایمن مینسکی در نظریه خود را بخشی از توازن. این نظریه مدعی است که توازن بازار داخلی و عملکرد دولت در این راه: هنگامی که دومی ندارد صرف این محروم سابق از یکی از آن دو منبع سود. بازار است و سپس در سمت چپ تنها با سرمایه گذاری که در همه ثابت یا قابل اعتماد است.

بنابراین حتی یک ضد ادواری سیاست هایی مانند کاهش بودجه در طول یک بوم و به طور موثر کاهش می یابد و یا ضعیف است که رونق و نتایج در یک اقتصاد شکننده. اگر شما نگاهی به این موضوع در این راه پس از آن ما می توانید ببینید که سقوط 2001 بود نه فقط در مورد یک حباب در بخش تکنولوژی, اما همچنین بیل کلینتون بسیار جشن مازاد بودجه بین سال های 1998 و 2000. و بنابراین کاهش هزینه در طول یک بوم است نه برای سود محور اقتصاد دقیقا یک چیز خوب است. اما آن را قطعا فاجعه بار در طول یک رکود زیرا هر دو سرمایه گذاری و هزینه های دولت کاهش یافته اند.

نظر من: ریاضت تنها حس می کند اگر آن را به عنوان یک سلاح برای حفظ کلاس و قدرت. آن است و نه چیزی بیشتر. و در اینجا من فکر می کنم ما در رسیدن به قلب از این موضوع. این است که سرمایه داری همه چیز در مورد سود و یا بیشتر در مورد کلاس سلطه?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im