به نشویل تبدیل به یک سنگ شهر ؟ صندلی تجاری موسیقی کشور قطعا در جریان بوده است که جهت این قرن است. بسیاری از آنچه شما شنیده ام در کشور های رادیویی صدا خیلی خشخاش در ’00s اما در حال حاضر غرش ریف سنگ به نظر می رسد عطر و طعم به نفع.

و چند محبوب هنرمندان کشور به نظر می رسد که این روند در آغوش به عنوان شور و شوق به عنوان برانتلی گیلبرت. به عنوان او و پنج قطعه گروه نشان داد در مینیاپولیس هدف مرکز در شب جمعه, موسیقی خیلی بیشتر مشترک با AC/DC و Lynyrd Skynyrd از جورج تنگه یا Garth Brooks. مسلم وجود دارد لمس صدای تودماغی به صدا اما آدرنالین سوخت حزب سرودهای خود هستند رئیس طرز عمل در کنسرت.

برانتلی گیلبرت رول بر روی صحنه در یک هارلی-دیویدسون است. (عکس از David A. شرمن)

آن را برای ساخته شده است یک بازی بسیار سرگرم کننده کنسرت ، افتتاح مجموعه در حال ظهور بر یک موتور سیکلت گیلبرت راه اندازی شد و به “آتش نیست” از آخرین آلبوم, آهنگ لهجه upstage انفجار شعله ارسال برخی از استقبال گرمی از طریق سالن در یک شب سرد. این کلاسیک عرصه سنگ تمام راه پر از, سوراخ کردن بدن, electric guitar solos لرزه ای خطوط باس و غرش طبل.

به طوری که جمعیت از حدود 8000 اخراج کنید تا توسط گیلبرت 21-آهنگ و تنظیم کنیم ؟ آن زمان در حالی که اما آنها گرم به کشور خود را با طعم, ریف, سنگ. نه تا زمانی که “آنهایی که مثل من” آیا این واقعا مانند یک کشور کنسرت, به ویژه هنگامی که گیلبرت و گروه به دنبال آن با ماندولین-رانده پوشش استیو Earle را “Copperhead جاده” است که به طول انجامید از طریق یکی کر. سپس گیلبرت را کنار خود آمریکا-پرچم-bedecked گیتار آکوستیک و شروع ambling در اطراف با برنج-knuckle-چادری میکروفون دوباره شعار دیگری برای حرکت سوپاپ ماشین “آخر هفته.”

در عین حال گیلبرت قوی ترین کت و شلوار ممکن است به عنوان یک balladeer. اولین شب بود که از قدرت انواع “شما نمی دانید که او مثل من” که به نظر می رسید خود را بیشتر جدی ارائه آهنگ عشق پرتاب در میان داد و بیداد کن راک مثل “شهر کوچک Throwdown” و دو گیلبرت-گذراند آهنگ هایی که ساخته شد بازدید توسط Jason Aldean: “My Kinda Party” و “Dirt Road Anthem.”

زمانی که این گرجستان songsmith اول ظهور در سال 2009 صدا به مراتب بیشتر عامیانه با طعم و صوتی و او harked بازگشت به آن را در یک جفت پایین کلید ballads که در میان شب را برجسته “پسر بد” و “مدرن و روز ولخرجی.” دوم شد و عنوان آهنگ را برای اولین آلبوم خود را و تحویل او از صندلی موتور سیکلت خود را.

برانتلی گیلبرت انجام Feb. 7, 2020, هدف مرکز در مینیاپولیس. (عکس از David A. شرمن)

سرخپوش به طور کامل در سیاه و سفید از ballcap به تو پسند پیراهن بدون آستین به اویزان زنجیره ای در ران گیلبرت هرگز به نظر می رسید به خصوص برازنده او به عنوان منعکس درباره مرحله آینده بیشتر شبیه مهربان ریشو آبجوسازی کارمند از یک کشور ، و او در واقع به نظر می رسید یک نمک-of-the-earth نوع خود بین-آهنگ گفتگوی بورسی محبوب ، regaling با داستان تجربه ماهیگیری یخ برای اولین بار است که بعد از ظهر روز Lake Minnetonka.

اما مجموعه ای از رشد کمتر درگیر شدن او به عنوان فاصله خود را از او نسبتا فردگرا شخصیت و انباشته یکی unimpeachable ادای احترام بالای یکی دیگر از جانبازان به سرطان قربانیان به افسران پلیس به همه redneck کلیشه litanized در هنک ویلیامز جونیور “پسر کشور می تواند زنده ماندن.” و در حالی که این قابل فهم است که گیلبرت می خواستم برای انجام تمام بازدید آواز دونفری با تصویری از خواننده لیندسی Ell “چه اتفاق می افتد در یک شهر کوچک” احساس قطعا معدنی لحظه.

وقتی که من اولین بار, گیر افتاد, گیلبرت گرم کردن برای Tim McGraw اوایل دهه گذشته او به نظر می رسید که پیشتاز از یک روند برای پیدا کردن زمینه های مشترک بین کشور و هیپ هاپ. در حال حاضر که بزرگترین ضربه را از 2019 شد و تنها با چنین ترکیبی Lil Nas X “شهر قدیمی جاده” گیلبرت رفته در یک جهت متفاوت است. اما یکی از گرم کردن اعمال دیلن اسکات به نظر می رسد دو برابر را در مفهوم. متاسفانه آهنگ های خود را نمی, به عنوان قوی به عنوان حضور در مرحله او. همان را می توان گفت: Brandon دراز که آغاز شده و شب را با یک uninspiring مجموعه. در نظر آن را یک ادراک حرکت در گیلبرت بخشی به دعوت همراه گرم کردن عمل می کند به احتمال زیاد به فکر او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im