در نوسان متحده از نوادا, ما می توانیم و باید شکست دونالد Trup

Category: لاس واگاس

این هفته Nevadans مثل من در نهایت به حال شانس ما برای انتخاب نامزد ما برای حزب دموکرات نامزد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سیاسی punditry کنار خود من کمپین نوادا دادستان کل اثبات شده است که دموکرات ها برنده نوسان متحده است. و برنده این ماه نوامبر بسیار مهم است — این است که نه اغراق بگویم این است که مهم ترین انتخابات در طول عمر ما.

خطرات ناشی از یک دوم مدت مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری آشکار است و قبر. ما دیده ایم نزدیک به چهار سال از مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناک سیاست. از برش مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی توزیع معافیت های مالیاتی برای فوق العاده غنی در حالی که چشم پوشی به مواد مخدر اپیدمی بحران بدهی دانشجویی و تغییرات آب و هوایی و به معنای واقعی کلمه پاره کودکان مهاجر از آغوش پدر و مادر خود را مغلوب ساختن پیشی جستن به ما نشان داده که او چه کسی است و آنچه او می ایستد. چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد می تواند شکل این کشور را در تصویر خود را برای نسل های.

وجود دارد ظریف و موذی اثر جانبی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار: تخریب ایمان ما به دموکراسی و نهادهای دموکراتیک ما. وقتی که تهمت می شکند قانون با مصونیت از مجازات و مسخره از ما دموکراسی را نابود ایمان مردم در دولت ما. قانون اساسی است که بیش از فقط یک تکه کاغذ و یا صحبت کردن نقطه مشترک ایده آل است که ما را متصل به هم به عنوان یک ملت از قوانین.

خوشبختانه وجود دارد و رهبران در سراسر کشور مبارزه هر روز به ایستادن برای ما ارزش های دموکراتیک و حمایت از حکومت قانون است. و ما در حال برنده شدن است. دموکراتیک به طور کلی وکیل شکایت کرد برای محافظت از مراقبت های بهداشتی بلوک خطرناک آب و هوا سیاست ایستادن برای جوامع مهاجر در دفاع از آزادی باروری و مبارزه برای ما خانواده ها و جوامع است. یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه به تازگی مشخص شد که دموکراتیک به طور کلی وکیل موفق به کسب 80 درصد از پرونده های حقوقی در برابر تهمت و دولت.

ما نه فقط برنده شدن در دادگاه و همچنین در صندوق های رای است. در سال 2018 مردم نوادا منتخب من, دولت, اولین آمریکایی آفریقایی تبار ایالت قانون اساسی افسر. در سراسر کشور رای دهندگان ارسال یک پیام که دموکراتیک به طور کلی وکیل ماده چهار میدان نبرد متحده مانند کلرادو میشیگان و ویسکانسین و البته من در ایالت نوادا آبی.

در این سال وجود دارد 12 دولت دادستان کل کرسی در انتخابات نقشه. ما باید قهرمانان مانند جاش شاپیرو و جاش استین در نوسان متحده Pennsylvania و کارولینای شمالی — و ما باید از این فرصت برای ایجاد یک تفاوت واقعی در زندگی مردم در کشورهای مانند مونتانا, ایندیانا, Missouri, یوتا, و, West Virginia در دولت دادستان کل سطح.

این افرادی که می تواند باعث شکستن و یا دستور کار ما رئیس جمهور آینده. دموکراتیک وکلای عمومی به عنوان ناظران برای مردم, برگزاری هر گونه بد بازیگران مهم نیست که چقدر قدرتمند و پاسخگو باشد. آنها مبارزه با تمام ابزارهای قانونی موجود برای مردم در کشورهای خود را و محافظت از حکومت قانون است. این است که چرا دموکراتیک به طور کلی وکیل ایستاده اند و در این راه از مغلوب ساختن پیشی جستن را غیر قانونی و خطرناک سیاست.

اما جمهوری خواهان در حال حاضر telegraphing قصد خود را برای خنثی کردن و جلوگیری از هر گونه تلاش بعدی دموکراتیک رئیس جمهور به معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست قرار داده است که بیش از حد بسیاری از خانواده ها و جوامع در مضرات’ راه است. ما نمی توانیم اجازه این نژادها برای این مهم کار در زیر رادار پرواز. ریسک فقط بیش از حد بالا است.

Click to enlarge photo

نوادا دادستان کل هارون فورد طول می کشد سوال از لاس وگاس خورشید سیاسی خبرنگار جان Sadler طی مصاحبه ای در فورد در اعطای سایر ساختمان چهار شنبه, نوامبر. 25, 2019.

اگر ما می خواهیم به حرکت در کشور ما رو به جلو و گسترش مراقبت های بهداشتی مناسب آدرس تغییر آب و هوا اصلاحات ما سیستم عدالت کیفری, پایان خشونت اسلحه و مبارزه برای یک اقتصاد است که با این نسخهها کار برای همه ما باید انتخاب کنند نه فقط یک رئیس جمهور چه کسی را برای این سیاست بلکه دولت به طور کلی وکیل که به اشتراک گذاری آن ارزش.

آینده دموکراسی ما به آن بستگی دارد.

هارون فورد است نوادا دادستان کل و عضو حزب دموکرات وکلای عمومی انجمن کمیته اجرایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im