نقل مکان کرد و با این خبر که مواج بوش آتش تا به حال کشته و میلیون ها نفر آواره از حیوانات در استرالیا, Sidney James خود را برداشت آبرنگ scoured اینترنت برای الهام و صرف چهار روز نقاشی یک خرس کوآلا.

هنگامی که جیمز گفت: مدرسان خود را در تعامل مرکز هنرهای تجسمی و نمایشی در سنت پل که او می خواست درآمد حاصل از جدید کارت پستال خط به سود استرالیا حیات وحش تسکین او امیدوار است او ممکن است به اندازه کافی پول نقد برای ارسال یک زن و شوهر دیگران را تحت.

هنرمند Sid Abeln با این نسخهها کار بر روی یک نقاشی آبرنگ از یک اردک-صورتحساب platypus در تعامل مرکز هنرهای تجسمی و نمایشی در خیابان, سه شنبه, فوریه. از 4 سال 2020 است. Abeln, 22 که رنگ تحت نام Sidney James رنگ یک خرس کوآلا در واکنش به آتش سوزی که scoured Austrailia. تعامل چاپ نقاشی به عنوان یک کارت پستال که در آن فروش, اهدای قابل ملاحظه بخشی از این فروش به سود استرالیا حیات وحش امداد. (اسکات Takushi / پایونیر پرس)

“اگر آن را می شود به فروش می رسد, آن می شود به فروش می رسد” گفت: James, 22, از مینیاپولیس. “من فکر کردم که می خواهم آنها را در جدول در قسمت پذیرش و شاید برخی از مردم آنها را خرید. من پیش بینی نمی گرفتن اما هر آنچه که ما بزرگ است.”

او شمارش در تعامل است افزایش فشار به کار غیر فعال هنرمندان بر روی آن آنلاین بازار و به دست خریداران است.

همانطور که از سهشنبه تعامل فروخته شده بود 200 کارت یا 20 بسته James’ کارت پستال به طور کامل پاک کردن اولین چاپ خود کوآلا.

چاپ بیشتر در راه هستند. برای جیمز است که در دنیا با شناختی معلولیت شده است و نقاشی در تعامل پس از سال 2016 $500 در فروش شده اند و به خصوص الهام بخش است.

نیمی از درآمد حاصل خواهد شد پشتیبانی تعامل هنر و آموزش و نیم دیگر اهداء خواهد شد به اروین بنیاد خانواده که همچنان حیات وحش توانبخشی کار مشهور استرالیا حفاظت از منابع طبیعی و تمساح مخاصم استیو ایروین.

در حالی که برآوردهای متفاوت است صندوق جهانی طبیعت – استرالیا معتقد است که 1.25 میلیارد حیوانات در جریان بوش آتش سوزی از جمله بیش از 8,000 خرس کوآلا.

هنرمند Sid Abeln, 22 که رنگ تحت نام Sidney James, نقاشی, این خرس کوآلا دیده می شود در تعامل مرکز هنرهای تجسمی و نمایشی در خیابان, در فوریه. 4, 2020, در واکنش به آتش سوزی که scoured Austrailia. تعامل چاپ نقاشی به عنوان یک کارت پستال که در آن فروش, اهدای قابل ملاحظه بخشی از این فروش به سود استرالیا حیات وحش امداد. (اسکات Takushi / پایونیر پرس)

“این واقعا برای اولین بار جمع آوری کمک ما انجام داده ایم برای کسی دیگری حداقل تا زمانی که من اینجا بوده ام” گفت: هنرهای تجسمی مدیر استودیو Joli Grostephan. “ما هنرمندان مراقبت لوط. آنها در مورد مراقبت از جامعه و مراقبت از آنها در مورد جهان است. بسیاری از مردم حیوانات را دوست دارم, اما من فکر می کنم هنرمندان واقعا حیوانات را دوست دارم.”

Quipped جیمز “من مانند حیوانات بیشتر از انسان است.”

واقع در میننهها خیابان بین قبل و فرویو راه های تعامل مرکز ارائه شده است مشتریان با جسمی و ذهنی یک محیط حمایتی است که در آن به کشف هنر از اواسط 1990s.

غیر انتفاعی دریافت $490,000 از مینه سوتا وزارت خدمات انسانی در سال 2018 به وصله پینه کردن وب سایت خود و بازار هنرمندان کار را از طریق فروش آنلاین. بودجه نیز اجازه تعامل به استخدام یک بایگان و مدیر گالری به نمایشگاه آثار حدود 120 مشتریان در سراسر شهرهای دوقلو و اجاره فضای اضافی برای ذخیره سازی و حمل و نقل.

نسخه هایی از جیمز’ کار آنلاین در دسترس هستند InteractCenter.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im