در نیوهمشایر رای دهندگان شنیدن و احساس بدترین و بهترین جو بایدن

منچستر N. H. — اگر جو بایدن در زمان حال به صحبت کردن با هر رای دهنده یک به یک شاید او می تواند جذابیت راه خود را به بالای این انتخابات ریاست جمهوری.

اگر معاون سابق رئیس جمهور نمی تواند انجام دهد که در یک محل به عنوان کوچک به عنوان نیوهمپشایر او به پایان رسید.

در آخر هفته قبل از روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه من به تماشای بایدن از ظهور بعد از بحران مذاکرات با استراتژیست به ارائه دقت گردد گفتار از یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته به یک جمعیت بسته بندی شده به مرکز شهر منچستر تئاتر است. او در زمان نوشته عکس های برنی ساندرز و پیت Buttigieg که تا به حال زدم و او بر روی پاشنه خود را در آیووا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوریخواه وقت. او با استناد خانواده اش تراژدی و یک عمر از داشتن استقامت — که او دو بار بد تعبیر کردن به عنوان “حفظ شود.”

تنها در اواخر این سخنرانی که بایدن پا به دور از prompter و احساسی صحبت در مورد نیاز به “بازگشت امریکا و حرکت آن رو به جلو” آیا من از شنیدن صدای هیس کردن خود را در یک بار خود را به قابل اعتماد oratorical fastball.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور در رکس تئاتر در منچستر, N. H. شنبه, فوریه. 8, 2020. (عکس توسط Kevin Modesti)

تنها پس از این سخنرانی به عنوان او کار می کرد طناب خط من حس اساسی جذابیت و نجابت است که باعث می شود آن را بسیار تلخ و شیرین باید به ریشه برابر 77 ساله برنده نامزدی حزب دموکرات.

فرصتی برای ارزیابی بایدن نزدیک بود یادآور چرا نیم قرن سنت قدیمی از شروع رای گیری برای احزاب نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با رقابت در آیووا و نیوهمشایر با ارزش است و هرگز به ذهن شکایت در مورد روند تکثير های اخیر آیووا قفقاز رای شمارش افتضاح.

این چرا هر چهار سال یک بار من و یک گروه از sportswriter دوستان و خانواده خود را از سراسر کشور به نیوهمپشایر برای چند روز قبل از روز شنبه رای گیری.

بدون خبرنگاران اعتبار یا کمپین وابستگی ما داش به نامزدهای رویدادهای سراسر کشور که جمعیت برابر سن دیگو گوش دادن به خود را تجدید نظر و مهمتر به دنبال وزن خود را از دست دادن.

از سال 1988 ما متزلزل دست بیش از 50 رقیب از جمله رئیس جمهور جورج دبلیو بوش, بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش و باراک اوباما است.

سناتور. الیزابت وارن ماساچوست revs تا یک جمعیت در یک کمپین انتخابات ریاست جمهوری در Rundlett مدرسه در کنکورد, N. H., یکشنبه, فوریه. 9, 2020. (عکس توسط Kevin Modesti)

مغلوب ساختن پیشی جستن از مردم واقعا می خواهید برای دیدار با هر و نمی handshakes زمانی که ما برخی از ما تو را دیدم او را در سال 2016 در اولیه-آستانه تجمع در منچستر عرصه هاکی.

صحبت از 45 رئیس جمهور: باید اتفاقی که بهترین handshakes در طول سال شامل مغلوب ساختن پیشی جستن ، جان مک کین میت رامنی و هیلاری کلینتون (همه متوقف بر شما می خواستم به صحبت) و بدترین بودند مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان رودی جولیانی و نیوت گینگریچ (بدون توقف از تماس با چشم و یا گفتگو).

که رای دهندگان در کمپین حوادث اغلب دسترسی بهتر به نامزدها از خبرنگاران انجام شد تأکید زمانی که من تحت پوشش سیاست برای این روزنامه به مدت سه سال. در یکی ساندرز رالی در ساحل, کالج شهر در ماه اوت گذشته من صندلی در پشت میز مطبوعات فراهم شده نمایش از بلندگو.

این اولین فرصت برای من و دوستان من به دیدن بایدن که در سال 1988 و 2008 ریاست جمهوری اجرا می شود به پایان رسید قبل از اینکه برای اولین بار-در-این-ملت اولیه.

او creaky عملکرد ما نشان داد که چرا هر چند بایدن آگهی دموکراتیک ملی, نظر سنجی رای دهندگان در آیووا را دیدم او را و فرستاده او را به یک جای تعجب ضعیف چهارم-پایان محل در هفته گذشته قفقاز پشت Buttigieg ساندرز و الیزابت وارن و فقط پیش از ctq.

در تجمع روز بعد توسط hyperkinetic و quick-witted, Warren, که همچنین در 70s ساخته بایدن به نظر می رسد باستان.

سابق Massachussetts رژیم صهیونیستی. لایحه جوش مبارزات انتخاباتی برای حزب جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری در یکتاپرست کلیسای منچستر, N. H., یکشنبه, فوریه. 9, 2020, در یک رویداد قرار داده و در رای مشترک خوب ایمان مبتنی بر گروهی که مخالف رئیس جمهور تهمت انتخابات. (عکس توسط Kevin Modesti)

اما چهره به چهره بایدن می تواند به خوبی حفظ شانس خود را. او در آنجا با مک کین رامنی و هر کلینتون.

زمانی که یکی از دوستان ذکر خواهر او به نام بایدن او بانگ زد: “او زندگی من را نجات داد!” خواهر بود ER پرستار که سوار با بایدن در چهار ساعت سوار آمبولانس به مغز عمل جراحی آنوریسم در سال 1988. بایدن آورده دوست من و دخترش در پشت صحنه تئاتر رکس در منچستر بود و او را شماره گیری خواهر او بنابراین او می تواند با او صحبت کنید ،

بایدن اجازه دهید من نوار ویدئویی او را تحویل یک شخصی زمین برای رای یکی از دوستانم که آن را نمی تواند به, New Hampshire در این سال است. من نمی خواسته اند برنی ساندرز به انجام این کار است.

برای بازدید از کالیفرنیا مقدماتی نیوهمپشایر هرگز متوقف به مات کردن. Back صفحه اصلی مبارزات در حال اجرا در استودیو تلویزیون. در اینجا آنها در حال انجام در گوشت. شما می توانید به معنای واقعی کلمه احساس معروف لمسی بایدن.

این اتصالات خواهد بود اگر فشار به سازماندهی مجدد نامزدی روند منجر به سکه-فروشگاه آیووا و نیوهمپشایر خود را از دست دادن leadoff نقاط فقط به عنوان کارشناس خرده فروشی سیاستمداران مانند بایدن در حال محو شدن است.

اما ما می خواهم از دست دادن چیزی که اگر اتفاق افتاد: فرصتی برای نگاه ما خواهد بود-رئیس جمهور در چشم.

آن را باید حفظ شود.

کوین Modesti است sportswriter برای این و دیگر جنوب کالیفرنیا اخبار گروه مقالات و سابق سیاست خبرنگار و عضو هیئت تحریریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر