در رای گیری مسخره, 300, مینه سوتا, کودکان و نوجوانان انتخاب ساندرز اول مغلوب ساختن پیشی جستن دور دوم. یانگ Klobuchar رول در پشت.

Category: توین سیتی

به گزارش ایسنا ، برنی ساندرز به ثمر رساند این هفته در مینه سوتا امور خارجه کنگره آمریکا با 51 درصد از رای دهندگان طرفدار او را در یک مدل اولیه ریاست جمهوری انتخابات. رای دهندگان این بود که نی نی اریب. برخی از رای دهندگان در آستانه 18 در حالی که دیگران به عنوان جوان به عنوان 11. بیش از نیمی از دانش آموزان از رنگ.

برای پنج سال, امی اندرسون به سازماندهی اولیه و انتخابات در روز رای گیری برای K-12 دانش آموزان از سراسر مینه سوتا با مسخره آراء تقریبا یکسان به کسانی که پدر و مادر خود را پیدا کنید در غرفه رای گیری.

در روز سه شنبه اندرسون — ارشد مدیر برنامه برای بیشتر شهرهای دوقلو YMCA مرکز برای جوانان صدای آورده 300 دانش آموزان از نمرات 6 تا 12 به کنگره برای دیدار با قانونگذاران دولت, وزیر امور خارجه, Steve سیمون دولت دادستان کل کیت الیسون و دولت حسابرس جولی Blaha.

این دانش آموزان همچنین رای دادند — ارائه ساندرز یک نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری یک پیروزی است. این دانش آموزان که به سنت پل از عنوان دور به عنوان بزرگ دریاچه و دریاچه قبل بودند نسبتا دلسوز به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به دست آورد 25 درصد از آرا را.

اندرو یانگ کارآفرین و “longshot نامزد” که رسما به پایان رسید نامزدی خود را در اوایل فوریه و نه 12 درصد از مسخره اولیه رای دادن. به گزارش ایسنا ، ctq, D -, Minn. آمد و در پشت سر او در 11 درصد است. نامزدهای دیگر به سختی ثبت شده است.

“هسته اصلی این است که آموزش مدنی با انجام مدنی” گفت: اندرسون مدیر سابق مینه سوتا مدنی جوانان و مینه سوتا شاخه ای از بچه ها رای گیری ملی حزبی جوانان رای گیری شبکه. “مینه سوتا است واقعا افتخار مشارکت اما این اتفاق نمی افتد به طور خودکار. … شروع جوان با افراد جوان برای نشان دادن این مهم است که به ارزش های ما واقعا مهم است برای من به وزیر امور خارجه و به Y.”.

چگونه اخباری است که یک بچه در انتخابات شرکت کند ؟ اندرسون با اشاره به الیسون انتخابات به دادستان کل در سال 2018 به عنوان شواهد حدیثی که افراد جوان متمايل شده اند کمی بیشتر به سمت مترقی دموکرات ها از پدر و مادر خود را. الیسون برنده هر دو دانش آموز رای و انتخابات عمومی اما دانش آموزان علاقه او به شدت بیشتر از واقعی رای دهندگان.

“هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد بچه های کوچکتر شما فکر می کنم آنها خواهد بود تکرار طوطی وار آنچه را که آنها شنیده ام در خانه بود که اتفاق می افتد” اندرسون اضافه شده است. “(الیسون) بود و گرفتن مقدار زیادی از فشار منفی در اطراف خود تاهل وضعیت … اما او همچنین تعداد زیادی از مطبوعات به عنوان یک آفریقایی-آمریکایی در حال اجرا برای دفتر. چقدر بچه بودند تحت تاثیر کسی که به نظر می رسد مانند آنها است؟”

او در مبارزات انتخاباتی: 300,000 بچه آرا در NOV. 3

YMCA استخدام دانشجويان در روز سه شنبه مسخره انتخابات از راه های مختلفی — از طریق معلمان تعلیمات مدنی کلاس, دانشجو, دولت, گروه, و در YMCAs خود را با برخی از مدارس آوردن عنوان بسیاری از 50 نفر جوان و تبدیل دور فقط به عنوان بسیاری از برای فضا گفت: جوآن Schimml یک YMCA سخنگو.

در حالی که YMCA نه مسیر مسابقه از شرکت کنندگان Schimml گفت: دانش آموزان از رنگ بودند بیش از نمایندگی سهشنبه نسبت به واقعی رای گیری الگوهای با عنوان بسیاری از 60 یا 70 درصد از مسخره رای دهندگان که از گروه های مختلف قومی.

برای اندرسون مسخره اولیه بود یک بیت از یک محاکمه اجرا. از طریق YMCA او تیمی با مینه سوتا وزیر امور خارجه را به مسخره آراء به 500 مدرسه در سراسر کشور با هدف داشتن 300,000 K-12 دانش آموزان رای در روز انتخابات ماه نوامبر آینده. که بیش از دو برابر 115,000 دانش آموزان شرکت کننده در بچه ها رای گیری منگنز انتخابات در سال 2016.

در گذشته سیمون را انجام “دانش آموزان رای” مسخره انتخابات در مدارس حدود 10 روز قبل از انتخابات عمومی. این است که سال اول خود را در دفتر خواهد بود میزبانی مسخره رای گیری در روز انتخابات خود را در تمام سطوح درجه.

اندرسون گفت: برگه های رای را از نزدیک شبیه به کسانی که از هر جامعه حق را به شورای شهر گزینه های صورت دلخواه هر چند آنها را می توان توسط هر مدرسه است.

YMCA نیز استخدام افراد جوان پرداخت می شود قضات انتخابات در انتخابات عمومی ، دانش آموزان باید حداقل 16 سال سن واجد شرایط و مدارس را بهانه ای نبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im