به افتخار آن سالگرد 25th, رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در حال Reissuing اولین آلبوم خود را بر روی وینیل

PUSA: Back, kind of.

PUSA: پشت, نوع. کارن Moskowitz

حدود 25 سال پیش به عنوان سیاتل راک صحنه شد و در حال ظهور از سایه از یک دوره تاریک پس از مرگ کرت کوبین یک فروتن پاپ-پانک سه نفر که خود را به نام رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا شد و شروع به ایجاد امواج با عجیب-زهی گیتار یک درامر با کوچک کیت و جذاب-به-جهنم آهنگ در مورد حیوانات, میوه و روان کالسکه. به زودی به اندازه کافی مردم شروع هجوم آوردند به خود را نشان می دهد محلی برای استحمام در خود شناور انرژی و شیرین ملودی. عمده برچسب معامله را دنبال کرد و با انتشار خود با عنوان اولین آلبوم خود را در سال 1995 و سراسیمگی از ارتقاء بقیه جهان بود آواز خود را ستود. یا حداقل آواز به همراه “توده” و “هلو.”

در حالی که بسیار اتفاق افتاده است بین ’95 و در حال حاضر (پنج آلبوم دو breakups همکاری با Sir Mix-A-Lot) به پچ پچ در گروه تازه ضرب وب سایت و Instagram حساب شده در مورد روزهای اولیه. همه از آن منجر به اعلام امروز صبح از یک کمپین Kickstarter برای کمک به آنها را چاپ مجدد اولین آلبوم خود را بر روی وینیل.

نسخه جدید از LP دارای remastered صوتی می آید و فشرده رنجور سبز رنگی موم. اگر شما هر گونه شک و تردید در مورد اینکه آیا رئیس جمهور هنوز هم طرفداران خارج وجود دارد فقط می دانم که در عرض چند ساعت از Kickstarter راه اندازی حامیان سرعت شات گذشته این گروه $25,000 هدف است. و هنوز هم وجود دارد 27 روز چپ در مبارزات انتخاباتی.

در روزهای منتهی به راه اندازی این Kickstarter غریبه صرف کمی زمان بر روی گوشی با درامر Jason فین به بحث در مورد این چاپ مجدد و گردباد از فعالیت است که این گروه با کمال میل حاضر شروع به پریدن کرد به عنوان تک آهنگ خود را با صعود نمودار در ’90s.

غریبه: چگونه شما را تا پایان از اعضای این گروه به رهبری این کمپین به چاپ مجدد اولین PUSA آلبوم ؟
JASON فین: دیو [Dederer گیتار] است که هنوز هم تمام وقت شاغل در یک کار و کریس [Ballew باس, خواننده] است که هنوز هم تمام وقت شاغل کاسپر Babypants-ing. و من اگر هر چیزی مزمن بیکار. ما شده اند پس از گروه برای چندین سال در حال حاضر. همه ما واقعا این روزها با هم و ناهار یک بار در سال و در مورد بحث های مختلف کسب و کار باقی مانده اقلام است. ما همیشه در پایان هر ناهار با “اوه خدای من ما باید واقعا وینیل از اول که رکورد است.” چرا که آن را هرگز اتفاق افتاده است. ما همیشه لرزش دست بر روی آن و می گویند: “ما به این انجام می شود حق دور.” سپس شش ماه بعد ما ناهار دوباره و ما مانند “Huh ما واقعا نمی حرکت توپ که آیا ما?” بنابراین در حال حاضر با خوب دور از 25 سال تعداد ما اجرا از بهانه.

آن را خوب به شنیدن این که این سه نفر از شما هنوز هم حلق آویز کردن, حتی اگر آن را فقط به بحث در مورد مسائل کسب و کار.
نه فقط کسب و کار, اما ما شور و شوق و علاقه در ناهار. ما در حال کار بر ما تمام راه را در اطراف مرکز شهر ، آن را بسیار جذاب است. شما می دانید, دیو متوقف نمایشی با ما در سال 2004 و ما برداشت دوستان ما اندرو McKeag که گیر کرده با ما که دهه گذشته است. ما تا به حال هرگز هر acrimony. ما نوع ارگانیک سالخورده از همه چیز. آن را به یک فرد جوان را در بازی پیدا کنیم. من فقط تمرین برای یکی دیگر از چیزی که من انجام می دهند و, آه خدای من, من آرنج ها کمی درد. گوش خود را صدمه دیده است ، چرخ می آیند.

وجود ندارد در حال حاضر وینیل نسخه از این آلبوم از ’95?
PopLlama ما اصلی برچسب آیا برخی از ناقص مقابله با برخی از کمی اسپانیایی برچسب آنها ساخته شده و 300 نسخه از اولین رکورد. کسانی هستند که ما طرفداران جنگ در eBay. که بی رحم بسته است. آنها در بر داشت یک تصویر وحشتناک از ما و سیلی آن در جلو. این میراث شما می خواهید بنابراین ما خوشحال به انجام آن را به درستی. خاص کیکاستارتر ما در حال انجام است به صورت فانتزی رنگی وینیل نسخه ای که همراه با یک پوستر. سپس بعد از آن در سال—یا در واقع در سال آینده—ما را قرار داده و از پایه نسخه به طور منظم وینیل خواهد شد که یکی در فروشگاه بر اساس مداوم.

این است که رفتن به آن را برای شما مناسب است ؟ هیچ مراسم را نشان می دهد برنامه ریزی برای جشن گرفتن این چاپ مجدد?
ما در حال بازی نشان می دهد. ما در حال کامل زمان انجام دیگر ما پست-رئیس جمهور ، منظور من هرگز نمی گویم هرگز. اما در حال حاضر: هرگز. ما خواهید بود در خارج وجود دارد صحبت کردن در مورد مسائل می شود البته ما در حال رها کردن dope Instas چپ و راست.

اجازه دهید بحث کمی در مورد زمان که گروه شروع کردم. گرما در اطراف سیاتل صحنه موسیقی در حال مرگ بود پایین کمی و شما در حال حاضر مشغول بازی در درام برای عشق باتری. آنچه در آن مانند برای شما برای پیوستن با این گروه و این آلبوم خاموش زمین ؟
آن را بسیار سریع حرکت می کند. به دنبال بازگشت از آن آسان است برای گفتن که همه چیز بودند کاهش برای سیاتل. تمام گروه های بزرگ در حال حاضر بزرگ است. اما ما قطعا شانس ذینفع. ما محبوب ترین باشگاه گروه در شهر است. ما را در بازی تمساح یا Neumos هر ماه. آن را خیلی اتفاق افتاده است که هر کمپانی ضبط شد هنوز ارسال busloads از مردم به سیاتل. در یک معنا ما بهره مند بسیار واقعی راه از پایان دوره قبل. از سوی دیگر, آن ممکن است کمی ما را در الاغ کمی چرا که مردم واقعا دوست داشتم به نوشتن در مورد چگونه ما در برخی از راه در واکنش به قبلی سیاتل باند. که احساس نمی دقیق, اما شما می دانید که آنها در حال آنهایی که نوشتن داستان. ما فقط احساس می شد فقط یک گروه راک مانند هر کس دیگری.

این نوع از آخرین باری که یک شهر که مرکز همه چیز, دانلود موسیقی, حکیم. من نمی دانم که آیا همه ما از آن قدردانی و یا فقط نوع آن را در زمان در گشاد گشاد راه رفتن. برای ما به یاد داشته باشید بیش از حد از آن است. ما بازی بنشینید و چرخش در “آکوستیک شب” و نوع فریب خورده چرا که ما تا به حال کمی آمپر. 25 نفر در آمد. پس از آن وجود دارد 40 در یک بعدی. پس از آن وجود دارد 200 در یک بعدی و پس از آن ما به مسابقات هستند. به تقویت اثر عمیق بود و احتمالا بیش از حد سریع است.

شما بچه ها در جاده ها به طور مداوم در اطراف این زمان است.
که یک نوع متفاوت از ماشین بزرگ صنعت موسیقی از آنچه که ما در حال حاضر. پسر بچه… از آن بیرون آمد و در ماه مه سال 95 و ما این یکی بسیار بسیار انبوه تبلیغاتی تور که در آن ما barging به اتاق کنفرانس در ایستگاه های رادیویی و بازی در جدول و همه نوع چیزهای دیوانه. شش ماه بعد “توده” بود که بسیار بزرگ آهنگ. “هلو” به نوعی به دنبال خوبی بر روی آن است. من فکر نمی کنم آن را سرگرم کننده برای انجام آن راه است که مردم در حال انجام آن در حال حاضر. شما فقط می توانید ضربه ها در Spotify در و رفتن به جهانی.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

ما سهم ما از این جشنواره ، ما می خواهم برای رفتن به اروپا و انجام تمام لذت گلشیری اما در اینجا ما 25 EdgeFests در یک ردیف. وجود دارد مقدار زیادی از لبه. وجود دارد شاید سه یا چهار به پایان می رسد در سراسر کشور اما وجود دارد مانند 20 لبه. این دیوانه بود.

آیا آن را احساس مانند چیزهایی تغییر چشمگیری در اطراف دوم آلبوم ؟
احتمالا. ما متقاعد شده بودند با ما, برچسب, که گرفتن یک رکورد دیگر خارج وجود دارد در برخی از راه برای ما مهم است. ادراک بودن 20/20 ما قطعا باید یک سال به عقب در خواب می شود و در ساحل ، ما فقط اجازه فاز دو ورق را رو کردن به پایان فاز یک. من نمی دانم اگر این بهترین استراتژی است. متاسفانه که ما خود را ندارد. من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به آن را دریافت. بخشی از دلیل ما قادر به انجام این کار وینیل چاپ مجدد در خود ما در نظر است که ما قادر به دریافت مالکیت آن ثبت برگشت. ما تا به حال برخی از اهرم چرا که هر کس می خواست سرد جدید سیاتل گروه و یا هر چیز دیگری. بنابراین ما با قرار دادن یک بند در قرارداد ما است که به ما اجازه دریافت آن را به عقب. که نمی خواهد اتفاق می افتد با دومین رکورد. اما دوست عزیز اگر کسی از سونی به گوش دادن و شما می خواهید برای قرار دادن یک وینیل چاپ مجدد از دومین رکورد خواهد بود که سرد است. ما کمک خواهد کرد که شما آن را به فروش برساند.

هنگامی که شما فکر می کنم که دیوانه کشش در ’95 و 96 ترویج اولین آلبوم چه بود, عجیب ترین چیزی که شما بچه ها رو خواسته به انجام این کار ؟
دلیل این نام وجود دارد بنابراین مقدار برش کوکی, قرمز, سفید و آبی, ایده های. بسیاری از صبح رادیو شخصیتهای گفت که رئیس جمهور هستید؟” این سوال باعث می شود هیچ حس به من! من نمی فهمم چه شوخی وجود دارد. آن را واقعا فقط بی پایان. ما بهترین های ما به قبضه کردن برخی از آن اند و مردم ما می گویند: “شاید شما می توانید آمد تا با چیزی دیگر از فقط قرمز و سفید و آبی عکس های آبراهام لینکلن” ما خیلی خوب ورزشی در مورد آن. دوست من گفت: ما در بسیاری از کنفرانس میز. ما در سواحل شنی در پا. ما در مقابل سگ داغ می ایستد. ما آن را همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر