در مبارزه جهانی در مقابل ویروس بیش از 1.5 میلیارد دلار گفت: ماندن در خانه

Category: لاس واگاس No comments

Argentina

Natacha Pisarenko / AP

یک مرد عبور خالی خیابانی در بوئنوس آیرس, آرژانتین, دوشنبه, مارس 23 سال 2020 است. دولت دستور داده است تا یک قفل کردن تا پایان این ماه به کمک شامل گسترش جدید کروناویروس.

نیویورک — با ماسک هواکش سیاسی و حسن نیت در به شدت کوتاه عرضه بیش از یک پنجم از جمعیت جهان دستور داده شد یا خواست به ماندن در خانه های خود را روز شنبه در آغاز چه چیزی می تواند محوری هفته در نبرد برای جلوگیری از کروناویروس در آمریکا و اروپا است.

حزبی بخش متوقف شده به پاس زحمات عظیم بسته کمک در کنگره و بازارهای سهام کاهش یافت و دوباره در وال استریت حتی پس از فدرال رزرو گفت: آن را به من قرض بدهید به کوچک و بزرگ کسب و کار و دولت های محلی برای کمک به آنها را از طریق بحران است.

هشدار داد که شیوع شتاب سر از سازمان بهداشت جهانی به نام در کشور را قوی هماهنگ عمل است.

“ما درمانده تماشاگران,” Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت و اشاره کرد که در آن زمان 67 روز برای رسیدن به 100,000 موارد در سراسر جهان اما فقط چهار روز برای رفتن از 200,000 تا 300,000. “ما می توانیم تغییر مسیر از این بیماری همه گیر.”

بریتانیا شد آخرین کشور اروپایی به منظور نزدیکی مستند تحمیل ترین آن سخت گیرانه زمان صلح و محدودیت.

تقلا برای مارشال بهداشت عمومی و سیاسی منابع شدت در نیویورک که در آن یک ایالت مستند زمان اثر وجود نگرانی شهرستان از 8.4 میلیون در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین نقاط داغ. بیش از 12000 نفر تست مثبت در شهر و تقریبا 100 فوت کرده اند.

فرماندار اعلام کرد قصد دارد برای تبدیل یک ماموت شهر نیویورک مرکز کنوانسیون به یک بیمارستان با 1000 تخت. شهردار هشدار داد که این شهر بیمارستان فقط 10 روز دور از کمبود در منابع اولیه.

“این است که رفتن به بسیار بدتر قبل از آن بهتر می شود. ما هنوز در نسبی آرامش قبل از طوفان” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون.

در ایتالیا سخت ترین-آمار کشور کاهش در موارد جدید و مرگ و میر برای دومین روز متوالی ارائه یک ضعف روشنایی ضعیف تابیدن از امید, هر چند از آن است که بیش از حد به زودی به می گویند که آیا بحران درست است ،

خبر داد و گفت: این ویروس تا به حال ادعا کرد که بیش از 600 زندگی بیشتر از 793 دو روز زودتر. تمام گفته شیوع کشته شدن بیش از 6000 ایتالیایی ها بیشترین تلفات از هر کشور و تحت فشار قرار دادند نظام سلامت به نقطه شکستن وجود دارد و در اسپانیا.

خطر ابتلا به پزشکان و پرستاران و دیگران در خط مقدم تبدیل شده است ساده: ایتالیا دیده است حداقل 18 پزشکان با کروناویروس می میرند. اسپانیا گزارش داد که بیش از 3,900 مراقبت های بهداشتی کارگران تبدیل شده اند آلوده حسابداری برای حدود 12 درصد از این کشور در مجموع موارد.

انگلیسی, سلامت کارگران التماس برای بیشتر دنده گفت: آنها احساس مانند “گوشت دم توپ.” در فرانسه پزشکان scrounged ماسک از کارگران ساختمانی, کارخانه کف یک معمار.

“وجود دارد یک مسابقه برای دریافت فولاد ماسک” فرانسوا Blanchecott یک زیست شناس در خط مقدم از تست گفت France Inter رادیو. “ما در حال درخواست از شهرداران’ دفاتر و صنایع و هر شرکت که ممکن است یک فروشگاه از ماسک است.”

راه مقامات ایالات متحده در پاسخ به فشار شدید در بیمارستان ها — و مردم تمایل به نگه داشتن فاصله خود از دیگران — را به اثبات بحرانی در روزهای آینده کارشناسان بهداشت عمومی گفت.

“اقدامات صورت گرفته در حال حاضر خواهد شد که تاثیر بسیار زیادی در این دوره از این بیماری همه گیر در ایالات متحده گفت:” جاش ميشود دانشیار مدیر بهداشت جهانی با سیاست قیصر بنیاد خانواده در واشنگتن است. “این لحظه ای مهم.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او معتقد است که اقتصاد ایالات متحده است که تقریبا تعطیل می تواند بازگشایی در هفته نه ماه. تهمت نمی گویند هنگامی که کسب و کار خواهد بود و در حال اجرا, اما او نبود “به دنبال در ماه, من می توانم به شما بگویم در حال حاضر. ما در حال رفتن به باز کردن این کشور است.”

در میان شکایت از بیمارستان های در حال اجرا پایین در ماسک و دستکش و دیگر انتقادی دنده مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا و آن را یک جرم به انبار لوازم مورد نیاز پزشکی کارگران است. دادستان کل ویلیام Barr گفت: محققان خواهد شد و پس از آن احتکار کالا در “مقیاس صنعتی” و قیمت درآوردن.

“اگر شما در حال نشستن در یک انبار با فولاد ماسک های شما خواهد بود با شنیدن یک دست کشیدن بر روی درب خود را” Barr به خبرنگاران گفت:.

چین در حال حاضر ارسال planeloads از دنده محافظ و پزشکان به اروپا به عنوان بحران نگه داشته و کاهش در کشوری که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته.

“ایالات متحده به طور کامل به هدر رفتن وقت با ارزش است که چین برنده برای جهان” گفت: Geng Shuang چینی ها سخنگوی وزارت امور خارجه.

Dr. Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا عفونی-بیماری کارشناس وعده داده است که تجهیزات پزشکی در حال شروع به ریختن در و خواهد بود “به وضوح کارگردانی برای کسانی که نقاط داغ که به آن نیاز دارید.”

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن با انتقاد از تهمت عدم استفاده از نیروی کامل از فدرال قدرت به مبارزه با ویروس.

“مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد گفت: او در زمان جنگ رئیس جمهور” جو بایدن گفت: در یک آنلاین آدرس. “خوب, شروع بازیگری مانند یک.”

در کاپیتول هیل نزدیک به 2 تریلیون دلار طرح که سرپا نگه داشتن کسب و کار و ارسال چک به خانواده های آمریکایی متوقف شده است. دموکرات استدلال آن را کج و به سمت شرکت به جای کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

در ضمن صنایع بزرگ و کوچک ادامه داد: به تعطیل. بوئینگ اعلام کرد که تعلیق تولید در منطقه سیاتل که در آن دو ماموت هواپیما گیاهان به کارگیری حدود 42,000 مردم است.

بیش از 375,000 نفر در سراسر جهان آلوده شده اند و بیش از 16000 نفر از این ویروس با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 1.5 میلیارد نفر در سراسر جهان دستور داده شده است که به ماندن در خانه های خود.

نخست وزیر بوریس جانسون اضافه شده به آن سفارشات دوشنبه و کارگردانی مغازه ها که فروش نمی کالاهای ضروری را تعطیل. او هشدار داد که پلیس خواهد بود مجاز به شکستن عمومی تجمعات بیش از دو نفر است. جانسون رو فشار برای اقدامات سخت تر چرا که بسیاری از آنها نادیده گرفته و مشاوره های اجتماعی و فاصله.

تنها پس از چند هفته در ایالات متحده بیش از 43,000 موارد و بیش از 500 مرگ و میر. ایندیانا و میشیگان و غرب ویرجینیا پیوست ایالت از جمله کالیفرنیا و ایلینویز و نیویورک در درخواست یا سفارش ساکنان به خانه ماندن و نگه داشتن کسب و کار بسته — بخشنامه که پوشش بیش از یک سوم از جمعیت ایالات متحده در یک درهم آمیخته از قوانین اعمال شده توسط فرمانداران و یا شهرستانها.

سابق استودیو هالیوود, رئیس, Harvey Weinstein آزمایش مثبت در زندان در نیویورک جایی که او در حال گذراندن 23 سال حبس برای تجاوز به عنف و تجاوز جنسی سر از نگهبانان اتحادیه گفت.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. اما برای برخی از افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. بیش از 100 ، 000 نفر بهبود یافته اند عمدتا در چین است.

مقامات نگه داشته تا خود را از فشار به مردم به در خانه بمانند اما برخی گوش دادن نیست. رسانه های اجتماعی نشان داد عکس از بسته بندی های زیرزمینی لندن قطار.

در نیویورک کومو fumed بیش از تجمعات از افراد جوان در نقض نظم خود را که هر کس اقامت 6 فوت (2 متر) از هم جدا و گفت: “آن را بی پروا و آن را ناقض مدنی خود را روح و وظیفه به عنوان یک شهروند تا آنجا که من نگران هستم.”

در یک شهر که در آن بسیاری از مردم زندگی می کنند در ساختمان با آسانسور 21-داستان بالا افزایش در محله چلسی ارسال شده توجه کنید در لابی هشدار است که باید وجود داشته باشد فقط یک نفر در هر آسانسور و کسانی که رفتن به اتاق رختشویی نباید با استفاده از یک ماشین لباسشویی در کنار یک دیگر در حال استفاده است.

“مردم واقعا تنها برای گرفتن غذا و رفتن به عقب. این چیزی است که ما نیاز به گفت:” مت ستاره دنباله دار, ساخت مختصری داش به نزدیک به خیابان های خالی از محله منهتن را انتخاب کنید تا یک carryout وعده غذایی.

“من خوب به یک کتاب و تماشای تلویزیون به صورت کمی, اما اگر آن را همچنان به صورت یک ماه دیگر دو ماه دیگر آن را بسیار دیوانه,” او گفت:.

هند در زمان فوق العاده ای گام از خاموش کردن این کشور پهناور راه آهن سیستم های حیاتی کشور از 1.3 میلیارد نفر است.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد اذعان کرد که به تعویق انداختن این سال بازی های المپیک تابستانی در توکیو می تواند اجتناب ناپذیر است. کمیته بین المللی المپیک گفت: از آن خواهد شد به بررسی وضعیت بیش از چند هفته آینده.

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ برقراری فوری آتش بس در درگیری در سراسر جهان برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“وقت آن است که برای قرار دادن درگیری های مسلحانه در مستند و تمرکز هم در مبارزه واقعی از زندگی ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>