در ایالات متحده برای اولین بار سرنشین دار پرواز در نزدیک به یک دهه SpaceX با هدف راه اندازی فضانوردان امروز

Hawthorne-بر اساس SpaceX خواهد نگاهی به تاریخچه هوافضا امروز زمانی که آن را تلاش برای راه اندازی دو فضانورد عازم ایستگاه فضایی بین المللی, اولین جمله crewed راه اندازی از خاک آمریکا از برنامه شاتلهای فضایی بازنشسته شد نزدیک به یک دهه پیش است.

“این یک لحظه منحصر به فرد که در آن همه از امریکا می تواند در یک لحظه و نگاه در کشور ما انجام کاری دوباره خیره کننده است و راه اندازی فضانوردان آمریکایی در آمریکا راکت از خاک آمریکا” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت.

همانطور که از صبح روز سه شنبه ناسا گفته مقامات آب و هوا 60 درصد مطلوب برای برنامه ریزی راه اندازی از کیپ کاناورال در فلوریدا. راه اندازی برای مجموعه 1:33 p. m. کالیفرنیا زمان چهارشنبه. پشتیبان گیری راه اندازی ویندوز در حال برنامه ریزی برای 12:22 بعد از ظهر کالیفرنیا زمان شنبه و ظهر یکشنبه.

راه اندازی از مرکز فضایی کندی تاریخی راه اندازی مجتمع 39A SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها خواهد بود حمل جانباز فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی در آنچه که از لحاظ فنی یک تظاهرات پرواز نشان دادن قابلیت های SpaceX کشتی خواهد بود که رو توسط یکی از شرکت امضا فالکون 9 راکت.

SpaceX تلاش خواهد کرد برای بازیابی مرحله اول موشک فالکون 9 با فرود آن بر روی بارج شناور — لقب “البته من هنوز هم شما را دوست دارم” —شناور در اقیانوس اطلس است.

فضانوردان نیست راه اندازی به فضا از خاک آمریکا از برنامه شاتلهای فضایی بازنشسته شد در سال 2011. سفر به ایستگاه فضایی بین المللی است که در حال حاضر انجام می شود سرنشین روسی سایوز پرتاب راکت از قزاقستان.

SpaceX انجام یک پرواز آزمایشی بدون سرنشین از خدمه کپسول اژدها در مارس 2019 ارسال فضاپیما به ایستگاه فضایی بین المللی با آرایه ای از محموله و یک مانکن به نام شوخی ریپلی پس از Sigourney Weaver شخصیت در “بیگانه” فیلم حق رای دادن.

شرکت و موسس آن Elon Musk باید لقب ایستگاه فضایی سفر, سنگ پله برای جسورانه قصد دارد که مهمترین آنها بازگشت به ماه و در نهایت پرواز crewed ماموریت به مریخ است.

پس از راه اندازی خدمه اژدها با آن دو سرنشینان را در مدار زمین با هرلی و Behnken تست قابلیت پرواز سفینه فضایی با وجود آن که اساسا طراحی شده برای پرواز به خودی خود و مستقل حوض با ایستگاه فضایی است.

کشتی برنامه ریزی شده است برای رسیدن به ایستگاه فضایی در حدود 8:30 صبح پنج شنبه کالیفرنیا زمان.

تاریخ نشده است مجموعه ای برای کشتی و هرلی و Behnken —برای بازگشت به زمین است.

ناسا معاون مدیر جیمز Morhard گفت: آمریکا و قابلیت پرواز به ایستگاه فضایی حیاتی برای تحقیقات آینده است.

“چرا ما در اینجا ؟ ما اینجا هستیم برای گسترش و شرایط انسانی برای همه مردم است,” او گفت:. “… در حال حاضر ما باید یک فضانورد در ایستگاه فضایی و زمانی که ما دریافت کاملی پشت, ما در حال رفتن به افزایش تحقیقات ما وجود دارد 300 درصد و در مورد کمک به دیگران است. به همین دلیل ما وجود داشته باشد.”

Bridenstine گفت: او معتقد است که راه اندازی خواهد شد یک وحدت ملی رویداد در یک زمان از frazzled اعصاب و افزایش احزاب سیاسی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“این برنامه فضایی که ما در این کشور متحد, مردم, دوره,” او گفت:. “این همیشه است. ما در اکثر تفرقه بار در تاریخ آمریکا است. ما فکر می کنم در مورد جنگ ویتنام در دهه 1960 نه فقط جنگ اما تظاهرات. ما فکر می کنم در مورد حقوق مدنی و نقض حقوق مدنی تظاهرات. بسیار تفرقه زمان به چالش کشیدن. و در اینجا ما این همه سال بعد از آن در میان بیماری همه گیر کوروناویروس و ما در این لحظه در زمان که در آن ما می تواند متحد مردم دوباره.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de