در صورت coronovirus این دره دندانپزشک آماده بود برای یک مبارزه – دوباره

شما فقط می دانستم که دکتر رابرت هیل نمی تواند اقامت در خارج از این مبارزه است. آن را در DNA خود را. رفتن به جنگ در برابر دشمن کشتار مردم است.

ارتش ایالات متحده در روز چهارشنبه رسید به صورت داوطلبانه به یاد بیاورید از سربازان بازنشسته با مهارت های خاص برای COVID-19 پاسخ. درخواست خود را بخوانید در قسمت “این فوق العاده چالش ها نیاز به همان اندازه فوق العاده ای راه حل و به همین دلیل ما در حال تبدیل شدن به شما اعتماد حرفه ای قادر به عامل تحت دائما در حال تغییر شرایط.

“زمانی که ملت به نام شما پاسخ داده و در حال حاضر که ممکن است دوباره. ما نیاز به شنیدن از شما آمار!”

  • برای کاهش گسترش coronavirus دهان و فک و صورت جراح رابرت هیل در حال برنامه ریزی یک فشار منفی جداسازی اتاق درمان برای COVID-19 بيمار در وودلند هیلز عمل در روز جمعه, مارس 27 سال 2020 است. Hale, یک فرمانده سابق ارتش ایالات متحده دندانپزشکی و تحقیقات تروما جدا شدن است با استفاده از دانش خود را از خدمات خود در عراق و افغانستان است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

  • برای کاهش گسترش coronavirus دهان و فک و صورت جراح رابرت هیل در حال برنامه ریزی یک فشار منفی جداسازی اتاق درمان برای COVID-19 بيمار در وودلند هیلز عمل در روز جمعه, مارس 27 سال 2020 است. Hale, یک فرمانده سابق ارتش ایالات متحده دندانپزشکی و تحقیقات تروما جدا شدن است با استفاده از دانش خود را از خدمات خود در عراق و افغانستان است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • برای کاهش گسترش coronavirus دهان و فک و صورت و جراحان از سمت چپ الکسی Mizin جیمز Jensvold و رابرت هیل در حال برنامه ریزی یک فشار منفی جداسازی اتاق درمان برای COVID-19 بيمار در وودلند هیلز عمل در روز جمعه, مارس 27 سال 2020 است. Hale, یک فرمانده سابق ارتش ایالات متحده دندانپزشکی و تحقیقات تروما جدا شدن است با استفاده از دانش خود را از خدمات خود در عراق و افغانستان است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

حال یک سرهنگ بازنشسته که به خدمت در ارتش ایالات متحده دندانپزشکی سپاه نمی نیاز به یک یادداشت. او در پاسخ به این COVID-19 تماس به عنوان یک غیر نظامی در حال حاضر رهبری یک وظیفه نیروی بسیج 1,000 دندانپزشکان در سراسر دره سن فرناندو به backstop ما پزشکان و پرستاران در بیمارستان های محلی در خط مقدم یک جنگ دیگر.

ما به عنوان خوانده شده coronavirus پوشش در اینجا

داستان تام هنکس فیلم. یک پسر خوب که می پوشد قلب خود را در آستین خود را – یک افسر ذخیره کار می کرد که روز 18 ساعت از 2003-2004 با یک ارتش ذخیره مش واحد در کویت عراق و افغانستان – حفر گلوله از دستگاه های منفجره دست ساز, بمبهای دست ساز را از چهره ما جوان جنگ و بازسازی خود را شکسته فک.

هنگامی که شما به زندگی با این سربازان گریه با آنها و انجام همه چیز انسانی ممکن است به آنها را تمام و دوباره می تواند به شما می آیند خانه و رزومه کاری خود موفق عمل به عنوان يک جراح فک و صورت تقویت فک خطوط از مردم با ضعیف چانه, کشیدن دندان عقل, و قرار دادن در ایمپلنت های دندانی?

او 48 بود در نخست از زندگی حرفه ای خود پول خوب برگزار شد و در چنین اعتماد به نفس بالا که از 1300 عضو دره سن فرناندو دندانپزشکی جامعه انتخاب او را رئیس جمهور خود را.

و رابرت حال راه می رفت دور از آن همه برای کشور خود.

او در زمان خود منحصر به فرد و مهارت های به شدت مورد نیاز توسط ارتش و داوطلب برای وظیفه فعال به آموزش صدها جوان کارآموزان در مرکز پزشکی ارتش بروک در سن آنتونیو – نظامی را در سطح یک مرکز تروما – چگونه به بازسازی چهره در هم شکسته ما سربازان جوان.

او بعدها اختصاص داده شده به پزشکی دستور جستجو را در سال 2009 برای بازی در یک نقش رهبری در یک پروژه به نام “آتی 2039,” در حال توسعه یک راهکار برای ملت سیستم مراقبت های بهداشتی به دنبال 30 سال به آینده برای رسیدگی به تهدیدات مانند بیماری های همه گیر مانند COVID-19.

“هنگامی که من تو را دیدم که راهکار از سال 2009 گرفته شده در حال حاضر, من واقعی رو نگران می گوید:” حال در عمل خصوصی در وودلند هیلز پس از بازنشستگی از خدمات در سال 2016.

او بسته خود را در دفتر هفته پیش مثل اکثر دندانپزشکان گفت: کارکنان خود را به ماندن در خانه و اگر آنها فرار کوتاه از پول را به او تماس بگیرید. سپس او رفت و در مبارزه است. دوباره.

“دندانپزشکان بهداشت و دستیاران می توان به سرعت آموزش دیده به جای بیمارستان نیروی کار اگر آنها خستگی بیمار و یا نیاز به جدا برای یک ماه” هیل می گوید.

“جراحان دهان و دندان, آیا بیهوشی عمومی. ما آموزش دیده در مراکز درمانی. ما می دانیم که چگونه به مایع احیای بیماران جوجه کشی و ارائه یک حمایت مهم برای بیماران.

“برخی از مشکلات دهان و دندان در صورت عدم درمان می تواند منجر به تهدید کننده زندگی عفونت و حتی مرگ شود. بسیاری از مردم نمی باید یک دندانپزشک و دندانپزشکی اکثر دفاتر بسته شده و در حال حاضر بیماران مطمئن نیستید که در آن به نوبه خود برای مشاوره و پشتیبانی می کند.

“وب سایت ما westvalleydentaltaskforce.org فراهم می کند رایگان telemedical خدمات دندانپزشکی. ما می توانید از مشاوره از راه دور برای ارزیابی علائم نوشتن نسخه برای آنتی بیوتیک ها و تعیین اگر آن را مناسب است به دنبال درمان اضطراری در فرد است.”

خود نیروی کار نیز در نظر گرفتن موجودی از تجهیزات پزشکی موجود در مطب های دندانپزشکی مانند دستکش انزوا لباس و ماسک و سپر در مورد بیمارستان های محلی به آنها نیاز دارید.

“ما بخشی از این کل تیم” هیل می گوید. “به خاطر انسانیت همه ما نیاز به مکث محدود کردن جنبش های اجتماعی فاصله و آرام باقی می ماند.”

و فکر می کنم در مورد آینده است. “ما در عکس های ماهواره ای از کشور که تا به حال چنین وحشتناک آلودگی شما می توانید از دیدن شهرهای زیر آن است. در حال حاضر شما می توانید. هیچ کس را به رانندگی ماشین ها و کارخانه ها نمی گردند و در خارج تن از انتشار گازهای گلخانه ای.

“نگاه ما به آسمان پاک و روشن بزرگراه های ما تقریبا خالی است. شرکت ها در سراسر این شهرستان باید با ارائه کارکنان خود را با یک دستمزد به حمل و نقل عمومی را به کار می کنند. وجود دارد خیلی بیشتر از ما می تواند انجام شود.

“به من گفت: ارتش من مشغول رهبری محلی پاسخ, اما اگر آنها واقعا به من نیاز من به” هیل می گوید. “ما هنوز وجود دارد. من بیشتر موثر در اینجا در دره.”

آماده یک ارتش از دندانپزشکان و جراحان دهان و دندان, به backstop ما بیمارستان مراقبت های بهداشتی کارگران در خطوط مقدم و ارائه درمان رایگان به مردم با جدی دردناک عفونت به نگه داشتن آنها را از شلوغ اورژانس بیمارستان اتاق.

نه هیچ راهی وجود دارد شما می توانید نگه دارید 63 ساله دکتر رابرت هیل از این مبارزه است.

دنیس مک کارتی ستون اجرا می شود در روز یکشنبه. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im