به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل هندرسون اتاق بازرگانی اسکات Muelrath هیچ غریبه ای به سایت های ساخت و ساز. هر کجا که او در هندرسن این روزها Muelrath به طور معمول است به مراتب از یک ساختمان پروژه.

در این روز او را در محل ساخت و ساز برای لاس وگاس اظهارات’ ستاد تسهیلات نزدیکی سنت افزایش یافت پارکوی و اجرایی فرودگاه درایو.

“این یک زمان مشغول—به جابجایی از کسب و کار به هندرسون و جنوب نوادا به عنوان یک کل و همچنین رشد شرکت هایی که در حال حاضر در اینجا” Muelrath می گوید.

این 320,000 فوت مربع تسهیلات—که خواهد شد شناخته شده به عنوان Intermountain Healthcare عملکرد مرکز خواهد شد از ویژگی های داخلی و خارجی عمل زمینه فضای اداری و ورزشی مرکز آموزش. این مجموعه انتظار ها به پایان رسید در اوایل ماه ژوئن با توجه به اظهارات رئیس جمهور مارک Badain.

اما این فقط آغاز از چیزهایی که در مشغول Henderson. در سراسر شهر backhoes جرثقیل و دیگر تجهیزات ساخت و ساز سنگین نقطه چشم انداز. تاپیک جدید وگاس شوالیه طلایی یخ مرکز بالا رفتن در مرکز شهر آب خیابان عظیم مرکز پاسخگویی آمازون در حال ساخت در سمت غرب و اتحادیه توسعه روستا—که شامل هندرسون بیمارستان—فقط در شرق ایالات متحده 95 در نزدیکی کلیسای مرکزی.

به علاوه وجود دارد برنامه ریزی شده 2.4 میلیون فوت مربع از فضای تولید برای کالیفرنیا شرکت Haas Automation که قصد دارد به شکستن زمین در سه ساختمان در بهار امسال به گفته مقامات شهرستان. هاس خریداری 279 هکتار در غرب هندرسون از این شهرستان در سال گذشته است.

“اگر شما نگاه از 18 ماه به جلو از در حال حاضر وجود دارد نه بیشتر قانع کننده رد پای توسعه اقتصادی و تنوع در کل کشور نسبت به آنچه که در اینجا در غرب هندرسون” Muelrath می گوید. “ما می دانیم در مورد اظهارات امکانات, اما درست در کنار آن Turano پخت Co. تسهیلات که به تازگی افتتاح این پروژه های صنعتی است که باید فنر و سپس شما باید اسمیت توزیع انبار,” او می گوید.

Muelrath می گوید: برنامه ریزی هاس اتوماسیون پیچیده ممکن است در نهایت به عنوان بزرگترین جایزه از همه آنها را. دهه آینده آن پیش بینی شده برای ایجاد 2,500 شغل با میانگین حقوق سالانه $64,000.

بر اساس در اخنرد, هاس یکی از بزرگترین ماشین ابزار تولید در کشور است. این متخصص در ساخت موتوری و مانور ابزار و ماشین آلات.

“این شهر بسیار سخت کار می کرد را که اتفاق می افتد,” Muelrath می گوید آوردن هاس به هندرسون. “است که به بیش از بالا-پرداخت مهندسی شغل از خارج از نوادا است. که 10 سال فاز-اما آنها در حال رفتن به شروع به حرکت خاک فقط در یک ماده از ماه.”

آمازون در ضمن در مسیر را برای باز کردن تحقق آن مرکز در اواخر این سال جدید Raiders ستاد و ایجاد حدود 1000 شغل تمام وقت, با توجه به شرکت سخنگوی لیزا Guinn. “ما هیجان زده می شود بخشی از هندرسون جامعه و نگاه به جلو به ایجاد روابط و همسایه خوب برای سال های آینده” Guinn می گوید.

“برخی از عوامل ما را در نظر بگیرید در هنگام انتخاب یک محل برای آمازون امکانات عبارتند از: نیروی کار اختصاصی و محلی پشتیبانی می کند. ما در بر داشت هر دو در لاس وگاس, مترو, منطقه,” او اضافه می کند.

Windom Kimsey جمهور از TSK معماران و صندلی از هندرسون انجمن توسعه می گوید که غرب هندرسون و مرکز شهر در خیابان آب منطقه هستند “دو ستاره درخشان برای رشد در حال حاضر. این باور نکردنی هیجان انگیز,” او می گوید. “من نمی توانستم پیش بینی آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. من فکر نمی کنم هر کسی می تواند داشته باشد.”

در سال 2018 Henderson رهبران شهر بودند در تماس با مقامات آریزونا دایاموند در مورد امکان آوردن لیگ اصلی بیس بال تیم به نوادا دومین شهر بزرگ.

هر چند که تلاش در نهایت نمی تابه خارج Kimsey می گوید: “چیزهای زیادی وجود دارد که هندرسون به طور بالقوه می تواند جذب. هدف نهایی این است برای افزایش ارزش هندرسون به عنوان یک محل زندگی می کنند.”

می گوید Muelrath “آنچه ما به امید یک اندازه گیری مداوم سرعت رشد. در زمان که رشد حرکت کرده و رفو سریع. که گفت:, آن را رفتن زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im