SeaTac City Councilmember Takele Gobena

سی تک شهرستان Councilmember Takele Gobena خانواده های شاغل, پارتی

که به نام “ضروری” نیست خوراک خانواده های ما, قرار دادن سقف بر سر ما یا پوشش مراقبت های بهداشتی ما هزینه. اگر واشنگتن قانونگذاران حمایت جدی از کارگران ضروری آنها مبارزه برای پاسخگویی به نیازهای فوری ما مهاجر و غیر مستند جوامع است.

در شش هفته گذشته به دستمزد پایین کارگران است که نگه داشتن این کشور در حال اجرا—افرادی که برداشت ما غذا طبخ غذای ما سهام فروشگاه های مواد غذایی و تحویل ضرورت به خانه های ما شده اند در کشور کانون توجه است. قدردانی برای کارگران ضروری نیست نظری: نظرسنجی ها نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها می خواهند بعد از بسته محرک شامل یک لایحه حقوق برای همه ضروری کارگران چیزهایی مانند 15 دلار حداقل دستمزد, ایمنی, حمایت پرداخت می شود بیمار و خانواده را ترک و بهداشت و درمان.

اما این حقوق و حمایت اغلب نمی گسترش به ما مهاجر و غیر مستند جوامع—و ما را در کار مهم و ضروری در نقش یک نامتناسبی بالا نرخ. کارگران ثبت نشده انجام کار ضروری در یک نرخ بالاتر از جمعیت ایالات متحده به طور کلی.

Tawfik Maudah, pizza delivery driver, small business owner, immigrant and board member of the MLK Working Families Party.

Tawfik Maudah پیتزا راننده صاحب کسب و کار کوچک مهاجر و عضو هیئت مدیره MLK کار خانواده ، خانواده های شاغل, پارتی

محله های ما در اینجا در شهر سی تک پر با مردم مثل ما. مهاجران از شرق میانه, آسیا و شرق آفریقا و آمریکای جنوبی و مرکزی. آنها رانندگی برای بارگذاری آنها تحویل برای آمازون, آنها, تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی در بیمارستان ها و هتل ها آنها را نگه دارید دست از بیمار در خانه های سالمندان.

بسیاری از همسایگان ما هستند یکی از بیمارستان بازدید از یکی طلاق یک اخراج و دور از اخراج. ما کسب و کارهای کوچک—که بسیاری از آنها در حال حاضر تلاش پس از آواره—آیا توقیف خواهد شد و تلاش برای بازگشایی شده است. وام یک رویا لوله برای کسانی از ما با موانع زبان و یا کسانی که افتاده اند قربانی درنده وام دهندگان.

این COVID-19 همه گیر نیست و تنها بحران محله های ما. ما همه قربانیان بسیاری از متصل بحران مانند نابرابری ثروت و نژاد پرستی و حرص و آز شرکت های بزرگ.

چرا که ما مهاجران ما ایمنی شبکه threadbare. از آنجا که ما در حال پوست تیره و صحبت با لهجه ما با موانع بسیاری برای پیدا کردن شغل و یا برای دریافت وام. چرا که فرزندان ما به دنیا به فقر خانواده های ما شانس شکستن چرخه باریک هستند. و از آنجا که بسیاری از ما برای میلیاردرهای که ثابت کرده اند آنها را انجام آنچه در آن طول می کشد برای حفاظت از سود خود را ادامه خواهیم داد تا به رنج طولانی بعد از این همه گیر به پایان می رسد.

هنوز هم بسیاری از ما در انتخاب رهبران ادامه به میلیون ها نفر در معافیت های مالیاتی به فوق العاده ثروتمند مجبور بقیه از ما به سفت بستن کمربند ما. تا زمانی که ما نیازهای اساسی انسان بستگی به نیت از این کارفرمایان مهاجران ادامه خواهد داد به غرق. اما آن را ندارد به این راه.

در شهرستان کینگ و در اینجا در واشنگتن, ما می توانیم و باید گام های جسورانه برای قرار دادن نیازهای ضروری کارگران بیش از سود حاصل از واشنگتن شرکت های بزرگ. این کار در حال حاضر در حال انجام در سراسر کشور و در کشورهای مختلف در سراسر کشور است. برای ماه های گروه مانند MLK خانواده های شاغل, حزب, مردم, اکشن, تفکیک طلوع آفتاب حرکت 350.org و دیگران ایجاد شده است برای حمایت از ملی “فقط بازیابی” پاسخ است که شامل همه مردم بدون توجه به مهاجرت خود و یا پیمانکار وضعیت.

بسیاری از این گروه ها نیز بسیج پشت ضروری, منشور حقوق, که ضریح در اساسنامه ایمنی و بهداشت حمایت hazard pay جهانی پرداخت مرخصی استعلاجی و مرخصی خانواده, شغل, امنیت و دسترسی به مزایای بیمه بهداشت و مراقبت از کودک.

شورای شهر نیویورک معرفی مشابه قانون کمک خواهد کرد که به نیویورک که در آن دولت فدرال و دولت شکست خورده اند. ما نیاز به حمایت برای پادشاه شهرستان و همه از واشنگتن است.

برخی از انتخاب رهبران در حال حاضر در حال دفاع از جسورانه تغییرات ساختاری خانواده های ما به فوریت نیاز: King County Councilmembers Girmay Zahilay و جین سرمه-ولز در حال دفاع از یک اجاره و رهن توقف. سیاتل شورای شهر خواستار مشابه قانون و مقامات منتخب در سراسر کشور—از جمله کسانی که از ردموند اسپوکن واشینگتن و سیاتل در حال دعوت از فرماندار این ایالت را قانونی رهبران به تماس با یک جلسه ویژه در المپیا در حمایت از یک اجاره و رهن لغو و مراقبت های بهداشتی در دسترس. شهرستان Councilmembers Tammy مورالس و Kshama Sawant در حال هل دادن مالیات بر کسب و کار اشتغال به پرداخت برای مسکن و کمک های اضطراری چک به ساکنان شروع این تابستان.

اما جسورانه تغییر ساختاری تنها می تواند رخ دهد اگر بیشتر محلی انتخاب رهبران پیوستن به مبارزه. در برابر این لحظات که در آن کل کشور آماده است به ایجاد تغییرات عمده در جهت محافظت از خودمان را از بحران های آینده—واشنگتن مقامات منتخب باید اقدام فوری به منظور کمک به آسیب پذیر ترین کارگران است. ما انتخاب نمایندگان مجلس باید به مبارزه برای اطمینان از آینده COVID بسته امداد فراهم می کند تمام کارگران بدون توجه به مهاجرت خود و یا پیمانکار وضعیت با پرداخت غرامت و حفاظت آنها سزاوار آنها به عنوان خطر زندگی خود را به مراقبت برای همه ما است.

پشتیبانی غریبه

اگر وجود دارد هرگز یک زمان به reimagine که واشنگتن اقتصاد و دموکراسی برای آن در حال حاضر. با شکنندگی و شکست ما زیرساخت های سیستم بهداشت و درمان و دموکراسی گذاشته سر این است که لحظه ای سرنوشت ساز برای همه کسانی که بر این باورند که بهتر است وزارت امور خارجه و کشور و یک دنیای بهتر—امکان پذیر است.

Tawfik Maudah پیتزا تحویل راننده صاحب کسب و کار کوچک مهاجر و عضو هیئت مدیره MLK کار خانواده ،

Takele Gobena یک سی تک شهرستان Councilmember اتحادیه نماینده و مهاجر زندگی می کند که با خانواده اش در سی تک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de