نارسی حاکم در سی

آن را سخت به مودب بودن و یا سیاسی درست در زمانی که کشور ما در حال پاره کردن. به نظر می رسد این پسر بچه را در صندلی بالا با پوست نازک است که با داشتن یک hissy مناسب بیش از چندین واقعی بزرگسالان صحبت از چیزهایی که کودک دوست ندارد.

ما شنیده ام بیش از حد بسیاری از نقل قول از بنیانگذاران این آزمایش بود که سطل آشغال و تکه تکه تقریبا هر عضو سنا چند اصطلاح کارشناسان حقوقی تمام sycophants در خدمت استاد خود است.

هفته گذشته نوزاد اخراج یک قهرمان واقعی برای گفتن یک چیز بد: حقیقت. قلدر و نوزادان همراه با مغز شسته پیروان نگه داشتن دهان خود را بسته و برای ترس از بد صدای جیر جیر و یا تنزل اگر آنها مخالف با “پایدار نابغه است.” کار و پول خیلی مهم است که پیروان آنها داده اند تا هویت خود را به طوری که آنها را می توان خاص خود را برای برده داری?

من هرگز فکر نمی کردم من می بینم روز در این کشور را مامور و بسیاری از رهبری را فراموش کرده و یا هرگز معتقد به سوگند آنها در زمان هنگامی که انتخاب را به یک قدرت صندلی. ما ممکن است به زودی تماس با ما شماره 1 یک افسر مستبد دیکتاتور یا چیزی غیر از رئیس جمهور. شاید این یک خواب بد … یکی تنها می تواند امید آن است که یا آن را شنیع یک لحظه در زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su

ایندکسر