Re-bar, as of this weekend.

Re نوار عنوان از این آخر هفته. CB

ما در خانه مانده برای کل ماه آوریل. ما را به ماندن در خانه برای کل ماه مه. اما تا هفته گذشته من فکر کردم آن را غیر منطقی به فکر می کنم بارها و کاباره ها هنوز هم می تواند بسته به زمان ما به غرور و افتخار است.

روز جمعه که تغییر زمانی که رژیم صهیونیستی. Inslee پرده برداری از طرح خود برای بازگشایی دولت که در چهار مرحله. “حداقل به نظر می رسد ما نمی رسید فاز چهار تا اواسط ماه جولای” نوشت: غنی اسمیت در گزارش خود در Inslee برنامه های. که مرحله چهارم زمانی است که کاباره ها و تجمعات بیش از 50 مجاز خواهد بود. سیاتل غرور و افتخار است که در پایان ماه ژوئن.

Hes the only person partying in Re-bar nowadays.

او تنها کسی مهمانی در Re-نوار امروزه. CB

نوشتن واقعا روی دیوار هنگامی که سن فرانسیسکو لغو آن 50th anniversary غرور رژه بود که برنامه ریزی برای تابستان امسال در اواسط ماه آوریل است. اگر سن فرانسیسکو مایل بود برای قرار دادن یک نقطه عطف بزرگ وجود دارد هیچ امیدی برای سیاتل. ما لغو افتخار ما رژه چند روز پس از سان فرانسیسکو اعلام. سیاتل قصد دارد در میزبانی این تابستان رویدادهای آنلاین, اما هنوز جزئیات TBD.

Kremwerk, as of this weekend.

Kremwerk از این آخر هفته. CB

بدیهی است که غرور نداشته است فقط در مورد رژه. غرور و افتخار است که در مورد پر کردن یک شهر با, بدن, تمام های مختلف انواع بدن را تشکیل می دهند که دست و پا چلفتی و امیدوار مخفف که کپسوله های عجیب و غریب در جامعه است. در غرور ما فیزیکی حساب با ما جهانی هم اگر فقط برای یک هفته در سال است.

The door of Kremwerk, as of 2017.

درب Kremwerk از 2017. کریستوفر FRIZZELLE

به تازگی من بماند تا بعدا از من استفاده می شود در روزهای جمعه و شنبه. من تا 4 یا 5 صبح. من انجام نمی دهد هر چیزی خاص است. فقط در خانه نشسته و منتظر چیزی اتفاق می افتد. هیچ چیز واقعا. من فقط از دست رفتن است.

از عادت من راه می رفت پایین دوباره نوار و Kremwerk این شنبه که وجود دارد در یک بلوک در نزدیکی دنی مثلث. من می خواستم برای دیدن اگر باشگاه ها هنوز هم وجود دارد. آنها هستند.

در غریبه‘s review of سیاتل ’10s, Dave سگال به درستی خلاصه چگونه بلوک احساس برای اکثریت دهه گذشته:

زمانی که Kremwerk باز در سال 2014 آن را بلافاصله تاسیس خود را به عنوان یک هاب الکترونیکی-تولید موسیقی و دی جی و تجربی کشیدن هنرمندان. اما دنی مثلث بوده است برمودا مثلث مرزی برای هنر به غیر از Re-نوار استفاده می شود که به عنوان یک کانون برای هر دو پانک کشیدن و آوانگارد موسیقی الکترونیک. در حال حاضر clubbers به زیرزمینی برای تلفن های موبایل و غیر متعارف بکشید می توانید به سادگی در سمت چپ بازار خانه گوشت مشترک در هاول به دریافت های تازه کاهش ضربان و ژامبون در Kremwerk.

وقتی که می آید به موسیقی Kremwerk نعمت استعداد و تنوع به جای پرداخت پریما-دونا دی جی ها که برادران و هس پانچ هوا. شما می توانید می گویند این Berghain از شمال غربی—اما بدون مشکل ورود به سیاست است. وقتی که می آید به کشیدن محل تسهیل بزرگ معافیت برای غیر متعارف نوازندگان مانند Cucci Binaca آتش سوزی Nicki بتی وتر و کوکی دوخته شده است. Kremwerk را نشان می دهد که اغلب تا 50 drag queens اقدام ظالمانه در اطراف مجتمع که همچنین شامل دایره زنگی اتاق و کمی ماریا پیتزا. به گفته یکی از طرفدار “اغلب احساس می کند مانند یک هرج و مرج کشیدن مدرسه که همیشه پرتاب یک حزب.”

در حال حاضر همه چیز بسیار آرام است. باشگاه احساس مانند آنها در کوماس.

Image_from_iOS__22_.jpg

CB

تنها فعالیت در بلوک می آید از ماموت ساختمان که اطراف سالن. زمانی که Kremwerk افتتاح این ساختمان به پارکینگ. من نمی تواند احمقانه و وانمود کند که من ترجیح پارکینگ, اما مجاورت این تیره عجیب و غریب پناهگاه و افزایش برج های شیشه ای آشکار است. این ساختمان های جدید به سوی آینده ای متفاوت که در آن بزرگ سیاتل مرکز کنوانسیون گسترش تعریف دنی مثلث. این آینده است که احتمالا شامل نمی شود این باشگاه است.

Across from Kremwerk. This was a parking lot until very recently.

سراسر از Kremwerk. این بود که در یک پارکینگ تا همین اواخر. CB

من حدس می زنم این اتصالات که در طول این عجیب و غریب روز من پیدا کرده اند امیدواریم در, از همه جا, این ویدئو livestreaming سرویس Twitch.

تا همین اواخر, حرکت یا کشش ناگهانی یک پلت فرم بیشتر برای علاقهمندان به بازی به livestream خود را بازی بازی های ویدئویی. در این بیماری همه گیر بسیاری از کشیدن و شبانه هنرمندان مهاجرت کرده اند به پلت فرم با استفاده از آن به انجام برای خود مخاطبان و کسب درآمد از طریق راهنمایی.

R Places Ladie Chablis performing a duet with RuPauls Drag Race star Latrice Royale on R Places Twitch livestream last Friday.

R محل را Ladie Chablis انجام duet with rupaul’s Drag Race star Latrice رویال در R محل را با کشش livestream جمعه گذشته است. حرکت یا کشش ناگهانی تصویر

من برای اولین بار ذکر شده امکان دیجیتال کشیدن نشان می دهد در ماه مارس است. در آن زمان تنها ملکه بود که در حال پرش به دیجیتال در یک راه این بود که یک مجری به نام Biqtch پودینگ بیشتر شناخته شده است برای برنده شدن در فصل دوم rupaul’s Drag Race رقیب Dragula.

پودینگ اولین دیجیتال کشیدن نشان می دهد, به صورت زنده در کانال در یک شب جمعه در اواسط ماه مارس. آن را در حدود چهار ساعت طول فوق العاده تبادل نظر و برجسته گسترده طیف وسیعی از ملکه از محبوب rupaul’s Drag Race برنده آلاسکا Thunderfuck به کار ملکه از آتلانتا, سان فرانسیسکو و هوستون. آن را عجیب و غریب سرگرم کننده و موفق است. تقریبا بلافاصله مشابه را نشان می دهد باعث سراسر کشور است.

Biqtch Pudding and her drag mother Kiara looking at the comments coming in for Kiaras uncle, Big Shawn, who just got off a ventilator due to COVID-19 complications.

Biqtch پودینگ (مرکز) و کشیدن مادر, Kiara (سمت چپ) در طول خود را در حال حاضر-هفتگی دیجیتال کشیدن نشان می دهد در حرکت یا کشش ناگهانی. این تصویر گرفته شده از لحظات پس از Kiara متوجه شدم که عموی بزرگ شان سالم بود به اندازه کافی برای به دست آوردن یک ونتیلاتور با توجه به کوروناویروس. او گفت: در حالی که ساخت اعلام و پس از آن نظرات (راست) نورد در حمایت از بزرگ شان. حرکت یا کشش ناگهانی تصویر

دیجیتال کشیدن به سرعت تبدیل به هنجار. وجود دارد در حال کشیدن brunches در Instagram و یکنوع بازی شبیه لوتو شب در زوم. این روند باید آمار حومه چون سیاتل تایمز حتی متوجه آن است. صحبت کردم به یک تعداد انگشت شماری از محلی ملکه که گفته ام من آنها را ساخته ام بیشتر پول در راهنمایی انجام سه دقیقه در Instagram Live از آنها انجام سه ساعت در یک کلوپ شبانه. حال سؤال این است که چگونه این شور و شوق گذشته خواهد شد.

در نهایت ما و شما از فاز 4 و پر کردن خیابان ها دوباره. در حال حاضر پراید باید آنلاین باشین. ما در مورد علاقه باشگاه های خالی خواهد بود اما من انتظار ما از نظر جعبه خواهد بود.

در کلمات ورا لین و ملکه انگلستان…

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de