‘خیالی ساعت: فرمانداران رد مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس جدول زمانی

Category: لاس واگاس No comments

Cuomo

جان Minchillo / AP

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در برابر یک پس زمینه از تجهیزات پزشکی در Jacob Javits Center است که خانه موقت بیمارستان در پاسخ به COVID-19 شیوع سهشنبه, مارس 24 سال 2020 در نیویورک است. کومو صدا ترین وخیم هشدار دهنده و در عین حال در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: ميزان عفونت در نیویورک شتاب گرفته است و دولت می تواند به عنوان نزدیک به دو هفته دور از یک بحران است که پروژه های 40 ، 000 نفر در بخش مراقبت های ویژه.

AUSTIN تگزاس — فرمانداران سراسر کشور در روز سه شنبه را رد کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید شتاب جدول زمانی برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده به عنوان آنها همچنان به اعمال محدودیت در سفر و زندگی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

اخراج از مغلوب ساختن پیشی جستن اواسط ماه آوریل بازه زمانی یک ملی بازگشایی آمد از جمهوری خواهان و دموکرات از رهبران مبارزه برای مدیریت نقاط داغ از شیوع و کسانی که هنوز هم نیروبخش برای بدترین. مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان رئیس ملی انجمن فرمانداران و یک جمهوریخواه به نام پیام گیج کننده از آنجا که اکثر رهبران هنوز متمرکز بر اجرای محدودیت نه کاهش آنها. او را متهم کرد که کاخ سفید در حال اجرا در یک برنامه ساخته شده از برخی از “خیالی ساعت.”

این نشان می دهد مقاومت مواجه مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از اوایل راه اندازی مجدد بعید است برای به دست آوردن کشش. در اکثر موارد آن را رهبران دولت — و نه دولت فدرال — که مسئول هر دو اعمال و لغو اقامت در خانه سفارشات و محدودیت های دیگر در نظر گرفته شده برای جلوگیری از سرایت.

اما فرمانداران’ واکنش نشان داد قابل توجه قطع و تنش های رو به رشد بین تهمت و رهبران دولت و نزدیک به خط مقدم از یک بحران است که تهدید به پایمال ایالات متحده بیمارستان ها و ادعا می کنند هزاران نفر از زندگی است.

رئیس جمهور مشتاق به رسیدن به ایالات متحده بازگشت به کار به عنوان بحران سیاسی تلفات و اقتصاد است که سنگ بنای خود را از حضور در انتخابات مجدد شروع به تلو تلو خوردن. آسیب اقتصادی می تواند بدتر از مرگ و میر از این ویروس است. به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده تهمت می خواهد به نگاهی دیگر توصیه ها در مورد تعطیلی کسب و کار خود و انزوا و گفت: این کشور می تواند بازگشایی توسط یکشنبه عید پاک — کمتر از یک ماه دور. “ما از مردم می خواهم به بازگشت به کار” او گفت:.

اما فرمانداران پیشنهاد کرد که نظر به حال کمی اتصال به واقعیت آنها رو به رو هستیم. کالیفرنیا به لیبریا گاوین Newsom گفت و تهمت هستند “به وضوح عامل زیر مجموعه ای متفاوت از مفروضات.” کالیفرنیا خانه را به 40 میلیون نفر و جهان پنجمین اقتصاد گزارش داد هزاران نفر از موارد شناخته شده COVID 19 و در حال حاضر بیش از 2,200 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در نیویورک به لیبریا اندرو کومو روز سه شنبه گفت: عفونت ميزان دو برابر در هر سه روز و التماس برای بیشتر فدرال کمک به تعدادی از موارد در دولت پیشی گرفته 20,000.

“اگر شما بخواهید مردم آمریکا برای انتخاب بین سلامت عمومی و اقتصاد از آن هیچ مسابقه. هیچ آمریکایی در حال رفتن به می گویند سرعت بخشیدن به اقتصاد در هزینه های زندگی انسان” کومو به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “کار به صرفه جویی در زندگی می کند. که باید در اولویت باشد.”

حتی برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن معمول متحدان ادامه دارد به حرکت به جلو با کنترل در سفر تجارت و تحرک با وجود رئيس جمهور در کلمات. در تگزاس کالیفرنیا ، گرگ ابوت تایید کرده است, اقامت در خانه سفارشات که در ادامه به گسترش از طریق بزرگترین شهرستانها. آریزونا دولتی mlb گفت: بهداشت عمومی مورد نیاز برای اولین بار آمده و داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. Krisiti Noem است تاکید بر محدود کردن فعالیت های کسب و کار و نه آرامش آنها است.

“این وضعیت نمی تواند در بیش از یک هفته” گفت: Noem که دولت بیش از دو دوجین موارد است. “ما باید یکی دیگر از هشت هفته تا ما اوج عفونت هستند.”

ایالات متحده در حال حاضر بیش از یک هفته به یک بی سابقه تلاش برای تشویق همه آمریکایی ها به شدت مقیاس فعالیت های عمومی خود را. دستور بسته شدن مدارس و رستوران ها و کسب و کار تا حد زیادی از یک درهم آمیخته از دولت های محلی و ایالتی — با مناطق ضربه سخت ترین با ابهت ترین محدودیت در حالی که در جوامع دیگر هنوز وزن تنگ تر قوانین.

این بدان معناست که کاخ سفید امیدوار است قرارداد راه هایی برای سهولت مشاوره در حالی که برخی از مناطق هنوز هم ramping تا پاسخ خود را — یک مخلوط پیام است که برخی از فرمانداران نگران می شود آمریکایی ها به نادیده گرفتن دستور از مقامات محلی.

میشیگان گرچن Whitmer یک دموکرات گفت WWMT-تلویزیون/Sinclair Broadcast Group که مغلوب ساختن پیشی جستن “off-the-کاف اظهارات واقعا به تضعیف توانایی ما برای محافظت از مردم است.” فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفت: تهمت بود “با توجه به واقعی آسیب است که این را به کشور ما اگر ما می بینیم واقعا میلیون ها نفر از مردم می میرند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است در دفاع از خود دست زدن به شیوع و استدلال کرد که دولت او انجام شده است همه از آن می توانید به کمک فرمانداران.

“آنها نباید به ما ضربه او گفت:” در فاکس نیوز. “این واقعیت است که ما انجام داده ایم زیادی است.”

در میان چند خانه ملت رهبران به طور علنی تایید مغلوب ساختن پیشی جستن مشاهده شد تگزاس’ معاون فرماندار دن پاتریک, 69, که در روز دوشنبه پیشنهاد کرد که مردم خود را با سن و مسن تر می تواند به “مراقبت از خود” به عنوان ملت می شود به کار می کنند. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: افراد بالای 65 سال در معرض خطر بالاتری برای این بیماری است.

اصطکاک بین تهمت و فرمانداران بوده و ثابت در طول بحران. رئیس جمهور گفت: در هفته گذشته است که باید کار بیشتری برای به دست آوردن خود انتقادی لوازم مورد نیاز در حالی که اصرار دارد که دولت فدرال بود که حمل و نقل کارمند. متحده در ضمن شده اند فشار دولت برای کمک به تهیه لازم حفاظتی و تنفس تجهیزات.

در روز سه شنبه تهمت پیشنهاد هر گونه کمبود هواکش در ایالات متحده.

“همه آنها تا به حال به انجام آنها سفارش دو سال پیش اما آنها تصمیم به انجام آن نیست. آنها را سرزنش نیست برای ما که او گفت:” در فاکس نیوز.

“برخی از پیام و بیرون آمدن از دولت مطابقت ندارد,” هوگان فرماندار مریلند گفت: سی ان ان. “ما فکر نمی کنم که ما در حال رفتن به در هر راه آماده به خارج از این در پنج یا شش روز یا بیشتر و یا هر زمان که این 15 روز است که از زمانی که آنها شروع به این خیالی ساعت.”

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. در سراسر جهان بیش از 375,000 موارد گزارش شده و در حالی که اکثر مردم بهبود می یابند در هفته بیش از 16000 نفر از ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>