What should I ask him?

آنچه باید از من بپرسید ؟ متناوب, شما می توانید خود را به خواندن و از او بخواهید چیزی را به خودتان. ORIETTE D’ANGELO

هر فصل در دنیای ادبی داستان وجود دارد این است که برخی از نویسنده ای که تمام توجه می شود که می شود همه می شکند که می شود گزیده ای در نیویورکرکه می شود عشق در جلد نیویورک تایمز نقد کتابکه به نظر می رسد بر لب هر کس که می خواند جدی ادبیات و می خواهد به بحث در مورد آن.

در حال حاضر که فرد Garth Greenwell. آن را هیجان انگیز وقتی که فرد در واقع سزاوار توجه به Greenwell می کند. اولین کتاب او رمان آنچه به شما تعلق دارد. دومین کتاب طهارتاست یا یک رمان یا مجموعه داستان کوتاه یا ترکیبی از این دو است; یک نوع سرد بچه ها تماس بگیرید “autofiction” از آنجا که آن را چیزی شبیه به ترکیبی از زندگینامه و داستان.

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

او در این مورد می نویسد: desire در مورد شرم در مورد پاکستان و نگرانی است که ما حرکت را از طریق جهان. خود صحنه ها آنقدر داغ است که شما باید برای قرار دادن رمان “را بر trivets برای محافظت از خود را در جدول از آسیب حرارتی” با توجه به یک نیویورک تایمز نقد و بررسی.

در فصل دوم—و یا آن را دوم داستان کوتاه?—راوی می رود به خانه یک مرد که نیروهای او را به قبل از ورود او جای نیروهای او را به نوشیدن شاش خود, نیروهای او را به تسلیم بودن مورد ضرب و شتم و سپس تلاش می کند به زور راه خود را به راوی کون, سکس بدون کاندوم. چه شروع می شود به عنوان رضایت طرفین S&M راهنمایی به غیر مبتنی بر رضایت طرفین خشونت است. پاکی “می رسد به رابطه بین مردانگی و خشونت با عمق بیشتر از هر کتاب را من خوانده ام در یک زمان بسیار طولانی می گوید:” رمان آدم هسلت در یک پاراگراف در پشت جلد.

“اگر وجود دارد, گی, ghetto, پس از آن که در آن جیمز بالدوین است و توماس مان است و ویرجینیا وولف است و تنها جایی است که من همیشه می خواهید به” Greenwell گفت: به تازگی. “و که در حاشیه این سنت ادبی: درست است که در قلب آن است.”

وولف در ذهن من بود به من خواندن پاکیچون هر دو نویسنده هستند شیفته شدت در تمام اشکال آن است. شنبه شب در الیوت خلیج شرکت کتاب من احتمالا خواهد پرسید Greenwell در مورد:

• داشتن یک کتاب پوستی بررسی بر روی جلد نیویورک تایمز نقد کتاب

• چگونه او می نویسد چنین صحنه های جنسی

• چرا او به نوشتن نیست dialogue مانند بسیاری از نویسندگان دیگر انجام

• چرا او نمی نوشتن نام شخصیت مانند بسیاری از نویسندگان دیگر انجام

• زندگی قبلی خود را به عنوان یک خواننده اپرا

• الیزابت وارن (او یک فن)

• پیت Buttigieg (داشتن یک لحظه)

• تجربه خود را از حزبی آیووا (Greenwell زندگی در آیووا و می آموزد در آیووا نویسنده کارگاه)

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

• آیا ما باید خلاص شدن از شر حزبی آیووا

• آیا ما باید خلاص شدن از شر آیووا

چه چیز دیگری ؟ چه چیز دیگری باید از او بخواهید در مورد ؟ قرار داده و آن را در نظرات و یا فقط بیا به این رویداد و از او بخواهید شما سوال خودتان را در مخاطبان Q&A. آن را در 7 بعد از ظهر روز شنبه و از آن رایگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im