اگر شما در حال رای گیری برنی در واشنگتن رای گیری زود است. اگر شما در حال رای گیری وارن در نظر بگیرید ،

Category: سیاتل No comments

I like Warren! But I dont like contested conventions!

من مانند وارن! اما من نمی خواهم بحث کنوانسیون! لستر سیاه

این SECB عاقلانه تایید برنی ساندرز در سال 2020 واشنگتن مقدماتی. اگر شما برنامه خود را به انجام برسانند از نظر قانونی الزام آور وظیفه به رای ساندرز پس من پیشنهاد می کنم انجام این کار به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید. برای اولین بار از چند رای قطره را به شکل رسانه ای روایت بیرون آمدن از واشنگتن و قوی نشان از ساندرز را کمی افزایش سناتور ورمونت شانس از بسته بندی تا نامزدی حزب دموکرات را به سرعت به ما اجازه می دهد به تمرکز بر چالش واقعی: بازمانده از شیوع کروناویروس به اندازه کافی با لوبیا cannellini جدید خورش برای حداقل یک ماه.

حمایت

Filson وحشی ساحل متحرک (Sat. 2/29) – رایگان صدف, دموی, در sailmaking گره-گره زدن, دریایی, نمودار خواندن و بیشتر

اما اگر شما یکی از مترقی پس از گرادیان کاربران توییتر هنوز هم با توجه به رای الیزابت وارن من متواضعانه از شما می خواهم که صبر کنید تا بعد از سه شنبه قبل از رای گیری.

در حال حاضر یک رای وارن در واشنگتن یک رای برای یک رقابت کنوانسیون که می تواند منفجر کردن حزب دموکرات و منجر به دور دوم برای مغلوب ساختن پیشی جستن. این همه نیست, آن است که, البته! اما این اثر رای گیری ممکن است. واشنگتن 89 نمایندگان را یک تفاوت بزرگ در طرح بزرگ از چیزهایی اما هر نماینده می شمارد که در این مسابقه این است چندپاره و فاقد تأثیرگذاری.

من شخصا امیدوارم که وارن شکسته انتظارات و می آید از شنبه راه جلوتر از میانه های در, نماینده, نژاد, اما که به نظر می رسد بسیار بعید است در این نقطه است.

پس از سه مسابقات وارن موفق به کسب 8 نمایندگان قرار می دهد که او در مکان چهارم است. با وجود قابل توجه زمین بازی در آیووا او آمد و در سوم. او در جایگاه چهارم پس از اتمام در نیوهمپشایر و نوادا حتی نمی crack 10 درصد آرا را به اشتراک بگذارید.

وارن مدیر کمپین استدلال “شتاب” از بحث عملکرد در نوادا را “تاثیر بیشتر در ساختار مسابقه از نوادا نتیجه” اما “حرکت” را نشان نمی دهد تا در نوادا ورودی سنجی. در واقع ساندرز لبه وارن توسط یک زن و شوهر امتیاز در میان رای دهندگان که تا به حال ساخته شده تا ذهن خود را در هفته قبل از جلسه.

هر چند من فکر کردم او تا به حال یکی دیگر خیلی خوب بحث شب گذشته 538 تجزیه و تحلیل نشان می دهد که او احتمالا از دست پشتیبانی می کند. و به هر حال هر حرکت او سود از بحث به احتمال زیاد خواهد بود آهسته با ضعیف نشان دادن در کارولینای جنوبی که در آن نخل باد بزنی نظرسنجی خود را در حال اجرا در 8% به خوبی پشت سر جو بایدن و لعنتی تام Steyer.

او همچنین انجام این کار بزرگ در سوپر شنبه متحده ، نظرسنجی ها نشان می دهد او در 18 ٪ در تگزاس و کالیفرنیا پشت ساندرز 21% و 36% نمایش آن بود.

این امکان وجود دارد که وارن جدید و فوق العاده PAC و افزایش هزینه تبلیغات ممکن است صرفه جویی در مبارزات انتخاباتی خود را. بنابراین حتی اگر 538 می دهد کمتر از 1 در 100 شانس برنده شدن در اسم آن را محتاطانه به صبر کنید تا ببینید که چگونه به خوبی او هفته آینده قبل از مصاحبه آرا. اما اگر او تنها مطابق انتظارات هفته آینده ترقی خواهان در واشنگتن خواهد بود عاقلانه به رای خود را برای ساندرز و کاهش خطر بالقوه فاجعه میانجیگری سازمان ملل متحد ،

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

که گفت: نمایندگان متعهد نیست از نظر قانونی ملزم به نامزدهای خود را. اگر وارن به پایان می رسد تا از دست دادن بخار و رها کردن او نمایندگان می تواند در نهایت رفتن به ساندرز قبل از کنوانسیون ساخت واشنگتن رای وارن کمتر مخاطره آمیز برای کسانی از ما نگران عواقب ناشی از تقسیم مترقی رای برای چند ماه آینده. اما اگر شما در مورد مراقبت قرار دادن مترقی در کاخ سفید, چرا, حتی, را که خطر ؟ (من مطمئن هستم که شما اجازه دهید من در نظر دانم!)

برخی ممکن است می گویند یک رای وارن است که یک رای برای ساندرز در یک رقابت کنوانسیون پس از وارن نمایندگان خواهد بود به بازگشت ساندرز پس از دور اول رای گیری. در حالی که وارن رای دهندگان به شدت به عقب ساندرز به عنوان انتخاب دوم ، 771 superdelegates خواهد بود که در بازی در دور دوم رای گیری به احتمال زیاد نیست. کسانی که superdelegates اساسا “دموکراتیک استقرار”نشسته electeds, DNC, اعضای سابق و رهبران حزب—که به نظر نمی رسد به خصوص مشتاق ساندرز در حال حاضر. آنها ممکن است به خوبی گروه با هم و دست نامزدی به یکی از نامزدها که هیچوقت وارد این کنوانسیون با بیشترین آرا اما کمی وجود دارد دلیلی برای فکر می کنم وارن خواهد بود که نامزد شده است. او در رتبه سوم در حمایت مسابقه تا کنون و اگر او همچنان تقسیم رای با ساندرز تمام راه را به کنوانسیون او احتمالا نمی خواهد که رای کافی را به خوبی به اندازه کافی مورد به عنوان “وحدت” نامزد شده است.

به هر حال اگر شما مردد همه من میگویم این است که صبر کنید تا بعد از 3 مارس به تصمیم خود را. اگر وارن طول می کشد سرب در سه شنبه آتش دور وارن! اگر ساندرز حفظ فرمانده خود را, رهبری, حمایت از او به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>