Downhill: More like Forced Majeure, amirite?

سراشیبی: بیشتر شبیه “مجبور” Majeure, amirite? Jaap Buitendijk

سوال واضح این است که “چرا؟”

چرا که بازسازی یک فیلم بود که خود را تکه از کمال در وهله اول ؟ این بازسازی در سوال این است که در سراشیبیجدید Will Ferrell/جولیا لوئیس-دریفوس تلنگر که عملا یک کپی از Ruben Östlund 2014, سوئدی, تاریک, کمدی, Force Majeureکه در آن یک زن و شوهر چهره یک بحران وجودی در حالی که در تعطیلات اسکی در کوه های آلپ. در حالی که “پول” است که قطعا یک دلیل برای بازسازی هر چیزی من می تواند بسیار شگفت زده اگر تولید در سراشیبی جبران هر آنچه که آنها را به آن را برای در حالی که فرل و دریفوس قطعا فریبنده طنز قرعه کشی این فیلم در یک بد شانسی باند.

فرل است عزادار پدر در حالی که دریفوس است overworked مادر در این سناریو و در حالی که lunching در یک پیست اسکی را پاسیو بهمن به طور ناگهانی می آید توفنده به سمت آنها. مامان کشد بچه ها نزدیک در انتظار مرگ حتمی, در حالی که پدر و قابل اجرا برای زندگی خود را—هر چند او به یاد داشته باشید برای گرفتن تلفن خود را. بهمن کوتاه متوقف می شود از دفن آنها را زنده با این حال زن و شوهر قبلا سرد رابطه در حال حاضر تبدیل کاملا یخی مجبور به پردازش احساسات و تصمیم می گیرید که آیا یا نه این ازدواج ارزش صرفه جویی.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

دریفوس است به عنوان انتظار فوق العاده در نقش بیان بسیاری از احساسات از ترس به مطلق دلخوری در چشم او در حالی که فرل ارائه یک جامد پایین کلیدی عملکرد. اما نادر طنز بیت در حال غرق منفی از فیلم تن و حتی میراندا اتو را (داستان های خنک کننده از سابرینا) گاه به گاه انفجار از خنده دار/شیدا انرژی می تواند نجات سراشیبی از آن رو به پایین اسلاید به بد شانسی شهر.

در مقابل نیروی Majeure است به عنوان یک درام, اول, کمدی, دوم—که ممکن است به همین دلیل آن را بسیار لذت بخش تر است. و شاید سراشیبی مدیران Nat Faxon و جیم راش می خواستم برای به اشتراک گذاشتن لذت بردن از نیروی Majeure با جهان است. آنها حق آن را بزرگ فیلم است. اما در مورد سراشیبیتقلید نیست صمیم شکل چاپلوسی.

سراشیبی باز می شود در تئاتر امروز جمعه 14 فوریه… ولنتاین… که واقعا یک ایده خوب نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im