اگر پزشکان تجویز دوز بالایی از مواد مخدر آنها نیز باید تجویز مصرف بیش از حد پادزهر

If doctors are going to prescribe high doses of opioids, they should prescribe the antidote along with it.

اگر پزشکان در حال رفتن به تجویز دوزهای بالایی از مواد مخدر آنها باید با تجویز بیش از حد پادزهر همراه با آنها. اسپنسر پلات / کارکنان

در سال 2018 و 742 نفر از استعمال بیش از حد مواد مخدر در ایالت واشنگتن و در حدود نیمی از این موارد درگیر تجويز اپيوئيد.

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

یک پیشنهاد کار راه خود را از طریق المپیا به دنبال کاهش تعداد کسانی که با یک راه حل ساده: هر بار که دکتر تجویز مخاطره آمیز مقدار مواد مخدر که دکتر نیز باید تجویز پادزهر—نالوکسان—یا تایید این بیمار در حال حاضر دارای یک نسخه برای آن است.

یک دسته از داده های تجربی نشان می دهد که افزایش “مصرف بیش از حد آموزش و پرورش و نالوکسان توزیع” را کاهش می دهد مصرف بیش از حد مرگ و میر و افزایش “کیفیت-تنظیم زندگی سال است.” هر چند این لایحه آیا درست است که اولین پاسخ دهندگان و پرستاران با داشتن شدید اما محترمانه بحث با پزشکان گروه بر سر این موضوع الزامی دسترسی به این زندگی-صرفه جویی در مواد مخدر است.

A. J. Johnson, یک, Snohomish, آتش نشان است که با این نسخهها کار برای دولت آتش نشان لابی گفت: او شده است در صدها OD تماس در چند سال گذشته است. با وجود این درک عمومی از مواد مخدر بحران به عنوان یک خیابان مشکل جانسون می گوید: “بسیاری” از مردم به طور تصادفی صورت و یا سوء استفاده از مواد مخدر در خانه های خود. جانسون تجربه توسط گزارش های اخیر از مراکز کنترل بیماری است که نشان می دهد که بیش از چند سال گذشته “بیشترین مصرف بیش از حد مرگ و میر رخ داده است در خانه.”

جانسون از این لایحه به عنوان “یک گام در مسیر درست” کمک خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی و کاهش هزینه های پزشکی. “اگر ما می تواند پادزهر در هیئت مدیره در حالی که سازمان آتش نشانی است که در مسیر به خانه خود را, ما می توانیم جلوگیری از هر گونه مشکلات طولانی مدت و یا بیمارستان,” او گفت:.

سناتور. Marko Liias که این لایحه حمایت گفت: در شهادت ماه گذشته است که چنین حکم نیز ایجاد فضا برای “تعلیم لحظه” در مطب دفاتر اطمینان حاصل کرد که پزشکان در حال گفتن را به بیماران خود در مورد خطرات ناشی از اعتیاد به مواد مخدر و مصرف بیش از حد به آنها تجویز مواد مخدر.

یک تخته سنگ از لابی به نمایندگی از پزشکان مختلف, گروه, اما, مخالفت با این لایحه تا حد زیادی در این زمینه از استقلال است. آنها توجه داشته باشید که در سال 2017 مقننه ایجاد پنج تجویز تخته مسئول تنظیم این نوع از co-نسخه قوانین مختلف تجویز گروه (به عنوان مثال دندانپزشکان podiatrists استخوان, پزشکان). از آنجا که این قوانین در حال حاضر وجود دارد کتی Kolan دولت واشنگتن و انجمن پزشکی استدلال هنگام شهادت وجود دارد هیچ دلیلی برای دولت به دخالت و دستور این استاندارد مراقبت.

علاوه بر این Kolan استدلال کرد پزشکان در حال حاضر قرار است به بحث در مورد خطرات بالقوه و عوارض جانبی داروهای تجویز آنها پس از این “لحظات اموختنی” سناتور. Liias و دیگران به دنبال در حال حاضر اتفاق می افتد.

یکی دیگر از لابی پیشنهاد کرد که یک نسخه برای نالوکسان در یک پرونده پزشکی ممکن است آن را مشکل تر برای به دست آوردن بیمه عمر. دو شرکت های بیمه عمر را انکار سیاست به یک ماساچوست پرستار یک زن و شوهر از سال پیش, اما که دلخور بسیاری از متخصصان مراقبت های بهداشتی که در حال کار مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد دوباره. در همین حال یک سخنگوی واشنگتن کمیسر بیمه گفت: شرکت های بیمه عمر نمی تواند انکار سیاست مبتنی بر تجویز نالوکسان در این دولت است.

هر چند که درست است این شرکت نسخه قوانین در حال حاضر وجود دارد آنها سازگار در سراسر هیئت مدیره(s). در تراز با CDC دستورالعمل پرستار پزشکان هیئت مدیره به عنوان مثال در حال حاضر با استفاده از این لایحه مواد مخدر دوز آستانه. به این معنا که اگر یک پرستار پزشک تجویز یک دوز 50 mme هر روز آنها نیز تجویز نالوکسان. و آنها که دلیل خوب است. CDC یافت می شود که یا در دوزهای بالای 50 mme در هر روز دو برابر خطر مصرف بیش از حد نسبت به دوزهای زیر 20 mme در هر روز. اما پزشکان و دندانپزشکان تنها co-تجویز نالوکسان با مواد مخدر برای بیماران آنها خیال “در معرض خطر” و osteopaths و podiatrists تنها co-تجویز در پیچیده تر شرایط.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

و هر چند تخته باید این قوانین را در محل 2019 تجزیه و تحلیل از CDC نشان می دهد که پزشکان نمی تجویز نالوکسان به اندازه کافی بیماران مصرف دوزهای بالا از مواد مخدر. “تنها در 69 بیماران دریافت کننده دوز بالا مصرف مواد مخدر می شود و نالوکسان نسخه” این مطالعه نشان داد. همان مطالعه همچنین نشان داد شاید جای تعجب نیست که اکثر بیماران مبتلا شدن این برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی اسکریپت ها پزشکی بیماران است. با توجه به یکی دیگر از CDC مطالعه 45 درصد از مردم از تجویز استعمال بیش از حد مواد مخدر در ایالت واشنگتن شد مدیکید ثبت نام. بنابراین در واشنگتن حداقل مدیکید ثبت نام هستند به طور نامتناسبی تحت تاثیر تجویز مواد مخدر مصرف بیش از حد, مرگ, اما آنها را به پایین ترین نرخ از نالوكسان اسکریپت صادر شده است.

در هنگام شهادت در این لایحه براد Finegood استراتژیک مشاور در سیاتل/King County بهداشت عمومی تاکید این نقطه است. “سال گذشته از 10,219 پزشکی ذینفع با مواد مخدر, اختلال تنها 38 تا به حال نسخه های پر شده,” او گفت:.

ما به سادگی نمی پادزهر به دست افرادی که به آن نیاز دارید بیشتر. در حالی که آن را به نظر می رسد کمی بی ادب برای دولت به زور پزشکان برای تجویز هر چیزی و در حالی که یک نسخه برای نالوکسان احتمالا نمی خواهد کمک به یک فرد که به تنهایی زندگی می کند و جهانی لایحه مانند این یکی به طور چشمگیری افزایش دسترسی به یک زندگی-صرفه جویی در مواد مخدر و اگر هیچ چیز دیگری, را بیشتر پزشکان به گفتگو با بیماران آنها به نظر نمی رسد به داشتن هر زمان که نوشتن یک اسکریپت برای مصرف مواد مخدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر