اگر کالج قطع برنامه های ورزشی می تواند مدل های جدید ساختم.

کالج برنامه های ورزشی در حال حاضر در حال برش و بیشتر احتمال دارد در بلوک سفت.

Coronavirus همه گیر باعث شده ترس از یک بحران اقتصادی در دانشگاه در سراسر کشور است. لغو NCAA بسکتبال مردان مسابقات هزینه مدارس $375 میلیون و ضرر و زیان بیشتر انتظار می رود به خصوص اگر فصل فوتبال مختل شده است در پاییز.

در دوران ورزشی مدیران اغلب به رها کردن برنامه های ورزشی برای صرفه جویی در پول. در چند هفته گذشته Old Dominion گفت: آن را رها کردن کشتی و سینسیناتی دیگر مردان فوتبال. هشدار از دوران سخت پیش رو را از سراسر کالج دو و میدانی حتی برخی از ثروتمندترین قدرت پنج مدرسه.

“می گویند آن را نمی خواهید به هیچ تاثیر اقتصادی — که من می گویند می تواند به شدت ساده” گفت: Oklahoma مدیر ورزشی جو Castiglione که مسئول نظارت بر برنامه ای است که تا به حال $148 میلیون دلار درآمد در 2017-18 و دارای 20 سال از بودجه متعادل.

“ما فقط امید به حداقل رساندن آن را,” او گفت:.

هموار راه را برای کاهش بیشتر به آمده این کمیسیون از پنج کاسه زیربخش کنفرانس ها خواسته اند NCAA به صرف بیش از چهار سال آینده کشت از الزامات مورد نیاز برای بخش عضویت از جمله حداقل تعداد (16) ورزش یک مدرسه باید حامی.

برخی از ناظران دیدن آمدن بحران به عنوان یک فرصت برای مدارس در نظر گرفتن تغییرات رادیکال به چه ورزشی ادارات در حال اجرا و یا برای توسعه های جدید مسیرهای به ظاهر برای ورزشکاران جوان.

“بودجه منعکس کننده ارزش های ما” گفت: Arne Duncan سابق آمریکا و وزیر آموزش و پرورش و در حال حاضر روسای شوالیه کمیسیون در دو و میدانی بین دانشکده. “من فکر می کنم ما را ببینید در حال حاضر چه در زمان کاهش, چه می شود در اولویت قرار گیرد. آیا این علاقه بزرگسالان و باور نکردنی حقوق بالا? و یا آن را به نفع دانشجو-ورزشکاران و حفظ شانس خود را برای رقابت و دانشگاهیان قرار داده است؟”

A. J. Maestas بنیانگذار ورزشی تجزیه و تحلیل شرکت مشاوره پیمایش در تحقیقات گفت: “چند صد” برنامه های ورزشی قطع شد و طی رکود اقتصادی پس از بحران مالی 2008. اکثر برنامه های شکستن نیست و حتی او انتظار کاهش بیشتر این زمان بیش از حد.

“اگر اهدا کنندگان قادر به مرحله و بانكدارى برنامه و یا حداقل آن را نگه دارید در بالای آب وجود خواهد داشت تعدادی از برنامه هایی که قطع خواهد شد به خصوص اگر آن را پایدار از رکود اقتصادی است که به نظر می رسد بسیار واقع گرایانه” او گفت:.

نانسی Zimpher سابق صدراعظم از دانشگاه ایالتی نیویورک و عضو شوالیه کمیسیون گفت: برش برنامه های ورزشی است کوته بینانه در زمانی که دانشگاه می تواند رو به کاهش کلی ثبت نام.

داشتن انواع زیادی از برنامه های ورزشی “فراهم می کند یک فرصت استخدام برای کل دانشگاه,” او گفت:.

دیوید Ridpath سابق NCAA انطباق مدیر و استاد ورزش های کسب و کار در دانشگاه اوهایو گفت: “ترس مدارس استفاده خواهد شد بحران اقتصادی به عنوان بهانه ای برای ایجاد برنامه کاهش آنها در حال حاضر تعمق است. او همچنین شگفتی اگر فرصت کمتری برای ورزشکاران در غیر درآمد کالج ورزشی فراهم می کند یک کاتالیزور به قطع برخی از روابط بین تازه دو و میدانی و آموزش عالی در ایالات متحده است.

در کتاب خود “مدل جایگزین توسعه ورزش در امریکا” Ridpath این مورد که آمریکا باید حرکت به سمت یک سبک اروپایی آکادمی سیستم. نخبگان جوان ورزشکاران توسعه بازی های خود را دریافت و آموزش و پرورش اما این دو نه افسار راه آنها در کالج آمریکایی.

“استدلال من همواره مدارس نباید منبع اصلی نخبگان و توسعه” Ridpath گفت. “ما نیاز به مدل های دیگر برای کسانی که ورزشکاران نخبه به مراقبت گرفته شود. بنابراین برای من, آن را پرتاب کالج, دو و میدانی, مدرسه دو و میدانی ، این reframing آن و همچنین ساخت, آموزش, ورزش های مبتنی بر مشارکت بیشتر.”

سابق بزرگ 12 کمیسر دن Beebe حتی رادیکال تر ایده: کالج دو و میدانی باید شکسته شود به تماشاگر ورزشی (آنهایی که پول) و مشارکت ورزشی (آنهایی که نمی). مدارس خواهد ارائه کمک هزینه های تحصیلی ورزشی در ورزش تماشاگر اما نه در مشارکت ورزشی.

مشارکت ورزشی پس از آن خواهد بود موضوع به گپ تحصیلی محدودیت نمی خواهد نیاز به بسیار پرداخت می شود و تمام وقت مربیان و بازی های منطقه ای مخالفان نگه داشتن هزینه های پایین.

بورس تحصیلی قطعه بی بی (آرکانزاس) طرح ممکن است به نظر می رسد اما دیگر قطعات بسیار زیادی را در خط با آنچه در غرب کوه کمیسر کریگ تامسون و دیگران در حال حاضر در حال فکر کردن.

“شاید یک موسسه است ورزش حمایت شده در پنج کنفرانس در صورتی که حس می کند به دلیل جغرافیا و چیزهای دیگر” تامپسون گفت. “چه ما در حال تلاش برای انجام همه چیز در دیوار و آن را نمی ممکن است یک اندازه متناسب با همه حتی برای 12 نهاد در کوه های غرب است.”

بی بی (آرکانزاس) که در حال حاضر بیشترین مدارس در مدیریت بحران گفت: او می شنود و از مدیران ورزشی برنامه های در حال اجرا با موفقیت فوتبال و بسکتبال تیم که تعجب می کنم اگر بودجه بسیاری از ورزش های دیگر است که اغلب از دست دادن پول را حس می کند.

“و سوال آنها این است که: وجود دارد بنابراین فشار زیادی برای من به قرار دادن منابع بسیار به این ورزش همچنان به حفظ این سطح که آن را واقعا باعث می شود من سوال چرا من هستم هزینه یک و نیم میلیون دلار و یا شاید یک میلیون دلار در یک گلف برنامه یا یک تنیس برنامه” بی بی (آرکانزاس) گفت. “و این بود که قبل از این بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de