یخ بازداشت شدگان است که شکایت بیش virus تهدید هندرسون در زندان را تکذیب کرد, انتشار

Views of Water Street

استیو مارکوس

نمایی از هندرسون بازداشتگاه در مرکز شهر هندرسون یکشنبه, اوت. 13, 2017.

یک قاضی فدرال در روز پنج شنبه را تکذیب کرد انتشار مهاجرت بازداشت شدگان با زمینه ای شرایط پزشکی که طرح دعوی در دادگاه ادعا کرد که اقامت خود را در هندرسون بازداشتگاه به دام مرگ به دلیل احتمال قرار گرفتن در معرض به کروناویروس در تاسیسات.

دانیل Mosso Ramirez, 45, تا به تا مارس 11 به درخواست تجدید نظر تصمیم نوشت: آمریکا در منطقه قاضی جنیفر دورسی در انکار موقت منظور حفاظت در برابر مهاجرت و گمرک از طرف او توسط نوادا فصل از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

“این حکم یک شکست اما ما قصد داریم به نگه داشتن مبارزه برای محافظت از آسیب پذیر بازداشت شدگان و زندانیان از COVID-19” گفت: Sherrie Royster, ACLU نوادا حقوقی مدیر, در بیانیه ای.

رامیرز که طول می کشد دارو تشخیص داده شده است از قبل مبتلا به دیابت و فشار خون بالا و کلسترول بالا با توجه به حرکت. COVID-19 ثابت کرده است که خطرناک تر برای این بیماران.

از 75 نفر در شهرستان کلارک توسط coronavirus از جمعه, 56 درصد از زنان حداقل یک بیماری زمینه ای — فشار خون و دیابت شایع ترین با توجه به جنوب نوادا بهداشت منطقه.

دورسی قاضی نوشت که رامیرز ادعا نمی ایجاد “است که او را دچار آسیب های جبران ناپذیر وجود ندارد و آزادی فوری” و اتهامات که COVID-19 شد و در حال حاضر در زندان بود “نظری در این نقطه است.”

طرح دعوی در دادگاه استدلال کرد که حدود ده زندانیان قرار داده شده بود در قرنطینه پس از یخ کارمند که حمل و نقل آنها را از یوتا بود بعد آزمایش مثبت برای رمان ویروس.

اما دورسی نوشت که با توجه به پاسخ به این کت و شلوار از دولت هیچ زندانی زندانی یا یخ کارمند در بازداشتگاه حال آزمایش مثبت برای COVID-19. یخ قرارداد یک بال از هندرسون بازداشتگاه برای نگهداری آن زندانیان.

تا کنون 61 بازداشت شدگان و 86 یخ کارکنان, 19 از آنها در بازداشتگاه ها باید آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به وزارت امنیت داخلی. هیچ مورد از یخ زندانیان و یا کارکنان گزارش شده در نوادا است.

دو روز پس از حرکت واصل شد یخ منتشر شد کریستوفر Njingu, 51, از تسهیلات. نیجریه ملی که بازداشت شد به عنوان او به دنبال پناهندگی در اصل نام در طرح دعوی در دادگاه.

قاضی سپس مشخص احتیاطی او می گوید یخ به کاهش گسترش ویروس. کارکنان زندان هستند به نمایش در هر روز کاری و درجه حرارت خود را چک می شود او نوشت. زندانیان نیز به نمایش در طول رزرو او اضافه شده است.

کارکنان وسايل حفاظت فردی مناسب در این مرکز به اجرا در افزایش نظافت و بهداشت در فرد ملاقات شده اند به حالت تعلیق با توجه به قاضی حرکت است. زیستی خطر تمیز کردن شرکت قراردادی بود برای پاکسازی مناطق استفاده قرنطینه زندانیان.

رامیرز که دیرین حقوقی در ایالات متحده آمریکا ساکن شد و پرچم برای تبعید برای یک سال 2002 مواد مخدر محکومیت. او شده است در بازداشت از اواخر فوریه.

“صرف احتمال آسیب کافی است به حکم فوق العاده تسکین موقت ضابط سفارش” قاضی نوشت. “حتی اگر رامیرز تا به حال نشان داده است که شرایط نا امن در (زندان) افزایش یافته و به سطح یک قانون اساسی را نقض كرده است و نشان داده است که درمان مناسب برای آن نقض می شود که خود را فوری آزاد کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im