من رفتم برای روز یکشنبه Anti-مستند رالی در المپیا و ما خیلی Fucked

A crowd gathers too close for my comfort.

جمعیت جمع آوری بیش از حد نزدیک برای راحتی من. گرگوری Scruggs

در یکشنبه, مهر من فرستاده شده به پوشش واشنگتن ضد قفل اعتراض در المپیا. سرسخت مؤمنان در “خطرناک آزادی” نشان داد تا در کنگره با یک مناجات از نارضایتی از ممنوعیت فعالیت های به ظاهر بی ضرر مانند ماهیگیری تفریحی به خشم بیش از آنچه هستند “ضروری” در مقابل “غیر ضروری” کسب و کار به مواضع اصولی در برابر محدود کردن حق خود را به صلح و دوستی جمع آوری.

با نزدیک شدن به چند صد خوشه در مجلس قانونگذاری ایالتی مراحل شروع به من willies در مورد خود من ایمنی حتی در حالی که با پوشیدن یک N95 ماسک.

حمایت

صرفه جویی بزرگ در شاهدانه این 4/20 در ریف! سفارش جلوتر @ https://seattle.thereefstores.com

من به تعداد انگشت شماری از مردم در مورد اینکه چرا آنها تصمیم به سرپیچی فرماندار Inslee را در خانه بمانند سالم سفارش. من واقعا می خواستم به دانم که چرا آنها وقیحانه نقض ایالتی و فدرال بهداشت عمومی توصیه های انتخاب را به پوشیدن ماسک یا عمل خیلی فاصله فیزیکی.

متاسفانه ظالم ویراستاران در رادیو فردا قطع است که مواد—مصاحبه من با معترضان—بنابراین من به اشتراک گذاری آن را به نقل از با شما در اینجا در تقلا به ویژه پس از سیاتل تایمز به نظر نمی رسد به صحبت کردن با هر یک از معترضان فقط مقامات منتخب. (KOMO انجام یک شغل مناسب و معقول شدن معترضان در تاریخ ثبت است.)

خود من نگرانی در مورد خطر این افراد مطرح برای هر کس دیگری وجود جو بود جشن. من تصور کردم که برای بسیاری از آن شکستن استقبال از مستند ناشی از تب کابین. اگر من به خطر زندگی من در یک توده جمع آوری در حال حاضر من می خواهم فرمونت انقلاب رژه بیش از یک تظاهرات سیاسی خزنده با ضد 5G پردازان توطئه اما به هر خود را.

اتومبیل ها و کامیون ها بخور با پرچم آمریکا و MAGA و تهمت 2020 آگهی honked دائما بالا و پایین کاپیتول راه است.

In addition to the protesters on foot, there were vehicles honking incessantly.

در علاوه بر این به معترضان در پا وجود دارد مقدار زیادی از این. گرگوری Scruggs

Make Construction Essential Again.

“ساخت و ساز ضروری است.” گرگوری Scruggs

در حالی که آن را آسان برای تمیز کردن این نوع از تظاهرات به عنوان کار نابکار جناح راست puppetmasters, rally, سازمان تایلر میلر یک Kitsap County جمهوری خواه حوزه افسر از برمرتون اصرار داشت به من که او را نمی خرید هر گونه تبلیغات برای تقویت خود در Facebook رویداد و نه او دریافت هر گونه خارج از پشتوانه مالی.

بله, شما می توانید تماس مردم ادمکش احمقها برای جمع آوری در گروه های بزرگ در میان بی سابقه بحران بهداشت عمومی اما بدون توجه به آنچه شما به آنها تماس بگیرید بسیاری از مردم تغذیه می شوند و نمی خواهید به آن را ندارد. در حالی که رای گیری هنوز هم نشان می دهد که این مشکل اقدامات اضطراری باقی می ماند محبوب اگر قرص تلخ, فرو کردن, مقامات بهداشت عمومی’ کار سخت تر و سخت وجود دارد به عنوان کوچک اما احتمالا رشد اقلیت که مخالف به اندازه کافی برای ارتکاب اعمال نافرمانی مدنی.

واشنگتن افسران گشت بودند و در مورد بیشتر در دوچرخه اگر چه به گفته سخنگوی کریس Loftis آنها صادر هیچ استنادهای حتی اگر نقض فرماندار سفارش یک ناخالص بزه. Loftis به من توضیح داد که استراتژی خود را است تعامل و آموزش و پرورش بر اجرای. WSP منصرف یک گروه از راه اندازی یک مرحله ،

اما گروه دیگری از مردمی زیر موفق به راه اندازی یک بهبهان و آن را با صدای بلند به اندازه کافی برای جلب توجه, بنابراین برخی از مردم جمع آوری نزدیک به این گروه اما من به چوب در اطراف برای شنیدن آنچه که آنها گفتند.

The PA was loud enough to attract attention, but not loud enough that you could hear it from far away, so people gathered more closely over here.

فلسطینی ها با صدای بلند به اندازه کافی برای جلب توجه اما نه با صدای بلند به اندازه کافی که شما می توانید آن را از دور تا مردم جمع شده بودند بیشتر از نزدیک در اطراف این سخنرانان است. گرگوری Scruggs

این از 2500 نفر جمعیت با توجه به واشنگتن گشت برآورد شد و در میان بزرگترین در هر اعتراض در سراسر کشور در طول هفته گذشته. آیا آزادی-محبت سالمندان-قتل پرستان در اورگرین دولت نسبت به جاهای دیگر? یا ما فقط نزدیک به نقطه جوش از آنجا که ما زندگی کرده اید و در این coronavirus بحران یک یا دو هفته دیگر از جاهای دیگر ؟

یکی ممکن است محرک: سالانه مارس برای ما حقوق تفنگ تجمع برنامه ریزی شده برای اواخر ماه آوریل به تعویق افتاد بسیار بزرگ را مشروط به شدت مسلح متمم دوم فعالان که در حال برنامه ریزی برای تجمع به هر حال در این زمان از ماه نشان داد.

من با رایان Kalmkov یک ماشین از المپیا, که گفت که او هنوز هم قادر به کار در طول خاموش کردن. او تا به حال یک AR-15 تفنگ پرتاب بیش از شانه خود را و .357 magnum تفنگ دستی خود را در ران. “Inslee ساخت تفنگ مغازه ها و محدوده ضروری می کند شاش کردن,” او گفت:.

Ryan Kalmikov (right) poses with his best friends: his guns and that guy on the left.

رایان Kalmikov راست با (در کلمات) خود را با بهترین دوستان است: اسلحه خود را و چپ. گرگوری Scruggs

من در اینجا برای پخش عقاید خود من, من واقعا می خواستم به درک که چرا این افراد را در اینجا, بنابراین من سعی کردم برای قرار دادن خودم در کفش خود را. اگر من زندگی می کردند در یک قرمز دولت است که تا به حال ممنوع سقط جنین به عنوان یک غیر ضروری روش و پس از آن دولت بزرگترین سالانه pro-انتخاب رالی به تعویق افتاد شاید من می خواهم آن را به عنوان یک محافظه کار توطئه بیش از حد. شاید من اعتراض نیز هست. هنوز هم یک زن حقوق باروری و مرد حق خود را به یک سلاح به توده یونجه یا کاه پایین تعداد زیادی از مردم به نظر نمی رسد مانند همان چیزی که.

لوگان Haylor 24 یک شاگرد ironworker از کنت زندگی می کند که با پدربزرگ و مادربزرگ خود را. خاموش شدن بسته هتل خود را در سایت ساخت و ساز در سیاتل اما با تنها سه هفته در کار او نیست تعلق ساعت به اندازه کافی برای جمع آوری بیمه بیکاری. “هدف من این بود که حرکت کردن در پایان این سال,” او گفت:. “جی Inslee گرفت که دور از من.”

با وجود خطر بدون علامت انتقال Haylor گفت که او خواهد بود مایل به بازگشت به کار فردا. تا زمانی که هر کس شستن دست های خود را به طور منظم و کسانی که احساس بیماری در خانه مانده او احساس راحت بازگشت به پدربزرگ و مادربزرگ خود را’ خانه هر شب او گفت: حتی اگر قدیمی تر مردمی هستند بیشتر در معرض خطر در حال حاضر.

Logan Haylor cant work his construction job, and he hasnt accrued enough hours to get unemployment. He blames Gov. Jay Inslee.

لوگان Haylor نمی تواند کار خود را ساخت و او نه تعلق ساعت به اندازه کافی برای رسیدن بیکاری است. او را مقصر می داند رژیم صهیونیستی. جی Inslee. گرگوری Scruggs

سیاتل کارگزار املاک و مستغلات و چهار بار از دست دادن نامزد 37 منطقه دولت هرزه طمرة Smilanich به من گفت که او نگران است که یک احتمالی واکسیناسیون خواهد شد از نظر قانونی مورد نیاز است. “من نگران هستم که این در حال رفتن به دریا که حتی در یک دفتر املاک و مستغلات آنها ممکن است بخواهید واکسیناسیون اجباری مقالات,” او گفت:. “من نمی خواهم به یک واکسیناسیون به واجد شرایط برای هر نوع از اشتغال است.”

ضد vaxxers شناخته شده برای برش در سراسر طیف سیاسی. Smilanich به من گفت با غرور چگونه او را قطع کردن, پیر “هیچ در من-976” نشانه به یک “666” اعتراض بنر. من سعی کردم به ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از “666” بنر, اما او آن را قرار داده زمانی که او را دیدم دوربین من.

“اگر مردم می دانند چه 666 معنی آن را فقط به من کمک های بصری به مردم اجازه می دانم که من نه علاقه مند در یک واکسیناسیون و من در فکر آزادی انتخاب برای سلامت خود را,” او گفت:. ظاهرا “666” یک مرجع به بیل گیتس تئوری های توطئه?

Tamra Smilanic put down her 666 sign before letting me snap her picture.

طمرة Smilanic در پایین قرار داده و او را “666” ثبت نام قبل از اجازه دادن به من ضربه محکم و ناگهانی عکس خود را است. گرگوری Scruggs

ما رو بیشتر از ما سهم عادلانه از ضد vaxxers در شمال غربی اقیانوس آرام اما موثر مبارزه با COVID-19 در حال رفتن به نیاز به بیش از فقط یک شات دردناک در 18 ماه (اگر ما یک شات در 18 ماه). ما نیاز به ادامه با قرنطينه خود انزوا و فاصله فیزیکی—بدون توجه به آنچه در این معترضان می گویند—و به زودی ما باید ادعا با افزایش تا, تست, تماس, ردیابی و سرولوژی. را رعایت داوطلبانه بود به اندازه کافی برای نگه داشتن میزان عفونت در بررسي خواهد شد و یا موظف سلامت اقدامات جرقه باز شورش به شدت مسلح مردم? وجود سابقه طولانی شورش علیه بهداشت عمومی محدودیت در همه گیر. سایش در غیر ضروری کسب و کار تعطیل می شود و فقط آغاز است.

دلسوز ترین فرد صحبت کردم در تمام طول روز ممکن است بث پرش اقامت در خانه مادر سه از ردموند. او توضیح داد که خودش را به عنوان کسی که از لحاظ سیاسی بی طرف که متمایل محافظه کار است اما نه در اعتراض به نوع. خاموش کردم شخصی برای او چهارشنبه گذشته زمانی که دریاچه واشنگتن عروقی در کرکلند لغو سونوگرافی برای بررسی لخته خون در او 19 ساله پسر زانو ناشی از ترومبوز ورید عمقی. او شده است در رقیق کننده های خون برای 90 روز اما امکانات پزشکی در نظر گرفته شده را دنبال کنید تا تست تشخیصی غیر ضروری روش. “من اینجا هستم چون پسر من می میرند,” او گفت:.

در میان مشکلات واقعی اقتصادی و پزشکی—توفنده به یک چیز ساییده شبکه امنیت اجتماعی, من ترس هر صورت ظاهر همبستگی از ماه اول این ملی اضطراری است که به سرعت تبخیر. به خصوص به این دلیل که عموم مردم است که در بهترین حالت شک و تردید از علم و در بدترین حالت به ظاهر خصمانه به آن است. و از آنجا که کاخ سفید و محلی رهبران جمهوری خواه آشکارا مردم را تشویق به دست انداختن بهداشت عمومی اقدامات است.

پشتیبانی غریبه

اجتماعات بزرگ مانند روز گذشته در اعتراض به ایجاد هزاران امکان بردار برای این ویروس به گسترش از جمله به مسن تر و آسیب پذیر تر افرادی که تصمیم به شرکت در این تجمع است. من به دنبال تا با میلر, Facebook سازمان رویداد امروز با متن بپرسید که چگونه او مربع اعتقاد خود را در آزادی فردی با جمعی ما مسئولیت محدود کردن گسترش بسیار مسری گاهی اوقات کشنده بیماری تنفسی.

او گفت: “من احساس نمی هر گونه مسئولیت به صداقت. من تا آنجا که من می تواند برای قرار دادن توصیه و تشویق, و هر کسی که نشان داد بنابراین دانستن همه خطرات.”

او همچنین گفت: “آیا من می توانم پیش بینی و با اطمینان می گویند که بدون قرار گرفتن در معرض و یا گسترش اتفاق افتاده است ؟ البته که نه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de