من در زمان من به COVID-19 آزمایش

I felt like I was waiting in line to get into Six Flags.

من احساس مثل من در انتظار در خط برای دریافت به شش پرچم. Nathalie گراهام

وجود دارد 137 تایید موارد COVID-19 در دانشگاه واشنگتن برادری اعضای همانطور که از دوشنبه. وقتی که من سوراخ بینی swabbed در روز سه شنبه آتش نشان تجویز تست من گفت که او می خواهم تا به حال ده ها تن از پسران خود را در خط بعد.

“من تا به حال آنها را بر روی زانو های خود را,” او خندید شوخی در مورد چگونه آنها نمی تواند ایستاده ناشی از گرد و خاک.

من تصمیم به گرفتن COVID-19 تست شده است که صبح برای ضربات (همچنین صلح از ذهن).

پیدا کردن یک تست سایت آسان بود. همانطور که از ژوئن 6, پس از نزدیک به یک هفته از جورج فلوید تظاهرات سیاتل باز تست برای هر کسی که می خواستم برای دریافت چک. تنها علامتی مردم می تواند تست شده است. سیاتل سایت—یکی در SoDo یکی در انتهای شمالی در شفق قطبی—رایگان هستند و نیازی به بیمه. پادشاه شهرستان دارای یک لیست از مکان های تست کنید, بیش از حد, اما برخی نیاز به قرار ملاقات یا پزشک ارجاع یا بیمه. هر دو درایو از طریق یا راه رفتن تا گزینه.

انتصاب صفحه برای سیاتل سایت های رزرو شده بود جامد هر بار که من آن را بررسی. مهم این است که برخی از افراد موفق به نشان می دهد تا برای قرار ملاقات خود را تا زمان اسلات رایگان تا در طول روز است. من تازه این صفحه را به طور مداوم. گاهی اوقات یک نقطه باز خواهد بود و در این زمان آن را در زمان برای من برای ورود اطلاعات من (دلیلی برای بازدید, نام, تولد, تاریخ, بیمه, اطلاعات اگر شما آن را داشته باشد). من احساس مثل من منتظر بود تا به حال حمله با چنگال بلیط کنسرت.

در نهایت من امن حافظه. آن را در نرتهگت در 15 دقیقه. سایت توصیه می شود که من تا 10 دقیقه از قبل (شانس چربی) و به من یادآوری به my photo ID با من تولد. من به پرواز کردن درب پریدند به هم اتاقی من و شتافت تا به ماشین تولید گازهای گلخانه ای در ایستگاه بازرسی در 120 و شفق قطبی در خیابان که در آن آزمايشات تجویز شود. “کودک رو به عقب” توسط Sir Mix-a-Lot بود در رادیو.

من در انتظار بود در یکی از چهار خط از اتومبیل هنگامی که قلب من غرق. من می خواهم برداشت اشتباه کیسه و فراموش شده را به ID (don’t tell پلیس در این مورد). به معنای واقعی کلمه یکی از چیزهایی که من تا به حال به ارمغان بیاورد. من حفر شده در اطراف و پیدا کردم من بلند منقضی شده UW ID دانشجویی و امیدوار است که کار می کنند. زنی که چک من خندید و گفت: “این خوب است” زمانی که من توضیح داد. او به من امپول من سواب را در و اطلاعات به بررسی نتایج من 24 تا 36 ساعت بعد. TLC را “آبشارها” بود.

بالاخره زمان آزمون ، یک آتش نشان مهربانی decked در تجهیزات حفاظت شخصی که به نام من “عزیز” در راه است که گرم قلب من به حال من شیب سر من برگشت و به سمت. “آیا شما آماده ؟ این است که رفتن به بسیار سرگرم کننده است,” او گفت: توزیع یک بافت. “برخی از مردم گریه می کنند.”

او کاسته چیزی که به بینی من پیچش و چرخش آن را به عنوان او رفت. “امینم” را “از دست دادن خود را” hummed در پس زمینه. این احساس مانند من تا به حال به عطسه اما pinchier. من می توانم آن را احساس در گوش من. هر بار که او می خواهم به نوبه خود یکی از راه اشک می eke از چشم من. سپس همان چیزی که اتفاق افتاده در سوراخ بینی.

پشتیبانی غریبه

“شما دشوار!” آتش نشان گفت. من به او گفتم من می خواهم بگویم که پدرم او فکر می کردم. حتی اگر آن شبیه مغز من به مکیده و با نی آن را بد.

به طور کلی فرایند زمان من حدود یک ساعت و آن زمان من 30 ساعت به تست من برگشت. هر دو منتظر زمان برای آزمون و نتايج آن در دیگر پایان با توجه به دیگر مردم من می دانم که آزمایش شده اند. من شما را سرزنش صبر در پست چهارم جولای وحشت یا یونانی ردیف کانون.

در هر صورت من COVID-19 منفی و دلسرد کننده در حال حاضر.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de