من انتظار برنی به رها کردن اما هنوز هم بمکد

Better times

بار بهتر جایا سادگی

با اخبار بهداشت ، برنی ساندرز حذف از مسابقه سرنوشت کشور در حال حاضر استوار در دست یک مرد که دوست دارد شکل نیوتن چرا که آنها به اندازه کافی کوچک به دزدکی حرکت کردن که آنها نمی. یک پسر که دوست دارد به خر خر کردن مو زنان بدون اجازه آنها. یک مرد که اوباما در آورده به mollify کشور نژادپرستان میل به “تجربه” در بلیط. یک مرد که رای دادند برای جنگ عراق.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

من این معنا که بسیاری از ساندرز حامیان—آنهایی که بسیار حاضر حداقل—آیا خود را عزادار پس از سه شنبه یا بزرگ میشیگان از دست دادن اما برخی از طولانی خشم باقی مانده است. بله ساندرز کمپین “تحت فشار قرار دادند مکالمه به چپ” و یک دسته از نردبان بالا رفتن دموکرات ها را به اتخاذ سیاست های معقول برای اولین بار در زندگی خود را, اما آن را بمکد به طور رسمی از دست دادن آخرین نامزد انتخابات ریاست جمهوری مایل به داد مردم و نهادهای ساخته شده بودند که به زندگی بسیاری از بدبختی. و آینده تاریک و دلگیر به نظر می رسد مهم نیست که چگونه شما آن را به چرخش.

پس از همه, زیادی وجود دارد, نه به نگاه به جلو در این مسابقه است. مقدس اوباما cameos. Obnoxiously اضطراب #مقاومت رزمندگان قبل از سرزنش حاشیه برنی حامیان برای مغلوب ساختن پیشی جستن پتانسیل پیروزی. برنی حامیان گرفتن دیوانه در مورد آن است. #مقاومت رزمندگان گرفتن دیوانه در مورد آنها دیوانه شدن. مغلوب ساختن پیشی جستن enflaming که بدست آورد. بایدن لعنتی تا در بیخ و بن. “Veepstakes.” حداقل چهار سال دولت “همکاری با بخش خصوصی” برای “حل مشکلات” برای “کار و خانواده” هنگامی که بسیاری از دموکرات ها—حتی بایدن حامیان درک که ایجاد جهانی بهداشت و برنامه های مسکن و راه اندازی سبز معامله جدید است که تنها راه برون رفت از بسیاری از ما hells.

اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر به نگاه به جلو به اگر برگ برنده برنده است. جرم بیشتر مرگ و حبس غیر قانونی. پایان دموکراسی آمریکایی. دیدن این توییت بعدی ژانویه:

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

واضح اما غم انگیز انتخاب شده است به رای بایدن ، به عنوان “عملی” ماده در توییتر خود livestream ساندرز گفت: او می مانم در انتخابات باقی مانده اولیه متحده به منظور به طور بالقوه جمع آوری بیشتر نمایندگان است که او می تواند استفاده از نفوذ حزب دموکرات پلت فرم و قانون-تصمیم گیری. است که ارزش انجام می دهند هر چند البته وجود خواهد داشت فشار #مقاومتی به هیچ حرکت خواهد کرد که به نظر می رسد به گسترش بایدن شور و شوق شکاف و خطر از دست دادن انتخابات به مغلوب ساختن پیشی جستن ، و غیره. اما تغییرات به پلت فرم ها و قوانین از این گذشته گذشته به طور کلی هر گونه ضربه به بایدن شور و شوق اعداد به احتمال زیاد جزئی.

کمی کمتر آشکار است اما شایسته مسیر رو به جلو برای ناراضی ترقی خواهان این است که کار به انتخاب مردم خوب به کنگره است. من dunking در #مقاومت در اینجا, اما زمانی که برگ برنده برنده آنها نگاه کردن انتخابات و کمک به دموکرات ها در بازپس گرفتن خانه است. سنا مسلما در بازی. شرکت در مسابقه در تگزاس, کلرادو, آلاباما, کارولینای شمالی و مین خواهد بود هیجان انگیز تر از ناامید بیش بایدن به هر حال.

کمی کمتر آشکار است اما حتی شایسته تر مسیر رو به جلو به سمت چپ است به نگاه و حتی دورتر پایین انتخابات به دولت و قوه مقننه و شورای شهر نژادها. این چپ که در سیاست های انتخاباتی در حال حاضر انجام این کار, اما آنها به وضوح می تواند استفاده از برخی از کمک. ساختمان قدرت از طریق دولت و دولت های محلی را گریس چرخ از Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز ریاست جمهوری اجرا در سال 2024 هنگامی که او در نهایت کشش Excalibur از سنگ و استفاده از آن به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور و 17 معاون ریاست جمهوری ببر در thunderdome. گفت: حتی در این مسیر نیاز به کار برای تغییر و حزب دموکرات خواهد بود که آهسته و وحشیانه روند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im