من بلد برای COVID-19 و بنابراین شما می توانید!*

Category: سیاتل No comments

There goes all that blood I worked so hard to make.

وجود دارد می رود که خون من خیلی سخت را. Nathalie گراهام

من اهدا خون دیروز در Bloodworks غربی است.

Bloodworks غربی را فراهم می کند تامین خون برای 90 غربی بیمارستان. زمانی که COVID-19 ضربه Bloodworks’ خون شروع به خشک شدن است. Jun های فصاد که در زمان خون من دیروز به من گفت که آنها نیاز به حدود 1000 نفر از اهدا کنندگان در روز به مطمئن شوید که خون خود را عرضه مطابق تقاضا است.

با توجه به Bloodworks غرب حدود 60 درصد از آنها خون جمع آوری شده است در تلفن همراه درایوهای. بیست و پنج درصد از آن خون می آید از مدارس. تا زمانی که موسسات و کسب و کار شروع به بسته شدن خون درایو رو لغو شد. Bloodworks غربی شروع به وحشت.

خوشبختانه پس از گرفتن کلمه اهدا کنندگان خون شروع به ریختن در. من یکی از آنها بود.

من رفتم پایین به Bloodworks غرب را محل مرکزی در تپه. برای مبارزه با COVID-19 ترس Bloodworks باد از غرب گرفته شده جدید احتیاطی مانند ساخت همه کمک های مالی با تعیین وقت قبلی وجین برخی از صندلی از اتاق انتظار به ترویج اجتماعی فاصله و گرفتن همه مجلات.

Remain distant, please.

باقی می ماند از راه دور ، NG

زمانی که من وارد یک فصاد پرسید: اگر من می خواهم به حال چیزی برای خوردن. من تا به حال. آنچه در مورد آب ؟ ظاهرا هیدراتاسیون و افزایش حجم خون و باعث می شود روند اهدای رفتن سریع تر و بیشتر بدون دردسر. من تردید است. این فصاد من دست به حرکت و برخی از کراکر.

من پس از پر کردن پرسشنامه در اپل. وجود دارد سوال در مورد این که آیا من تا به حال زندگی می کردند در اروپا بین ’80s و 1996 (من متولد سال 1996) اگر من می خواهم بدست تو در یک بدون مجوز سالن در سال گذشته (این یک افسانه است که شما نمی تواند کمک اگر شما خالکوبی! آنها فقط نمی خواهند شما اهدا اگر دوست شما به شما یک چوب و بهم زدن در یک کوچه یا چیزی) و زیادی در مورد اچ آی وی است.

(*مردانی که رابطه جنسی با مردان [official اصطلاحات] نمی تواند خون اهدا اگر آنها تا به حال رابطه جنسی با مردان در سال گذشته است. این یک قانون ضد همجنس که Bloodworks غربی شده است لابی غذا و دارو به تغییر برای سال. همه از ممنوعیت تغییر یافت در سال 2015 به اجازه می دهد مردانی که رابطه جنسی با مردان به کمک اگر آنها ندارد رابطه جنسی با یک مرد در یک سال است. که هنوز هم, بدیهی است, fucked up. من ارسال سوالات به FDA اگر آنها را در نظر بگیرید تغییر این قانون با توجه به اپیدمی آن مواجه هستیم. من شنیده ام برگشت.)

بعد من اکران شد توسط من فصاد برای روز Jun. من جواب بعضی از سوالات رو انگشت من خراشیده برای تست سطح آهن به دیدن اگر من دچار کم خونی هستند. من نبود! من گذشت! انگشت خراش بود و دردناک ترین بخش.

Jun مرا به یک اتاق با یک دسته از reclined cushy صندلی. من فکر می کنم من باید به طرز عجیبی مات پوست یا واقعا خجالتی رگ چرا که هر بار که یک حرفه ای پزشکی نیاز به پیدا کردن یک ورید در بازوی من آنها نمی توانند. پس از عیب یابی و بازو-تعویض Jun یافت و شروع به تخلیه و من از زندگی مایعات.

من فقط با صرف 10 دقیقه در صندلی اهدای خون است. از من خواسته Jun چگونه بسیاری از آغوش او سوراخ در یک روز عادی. Jun گفت: به طور معمول پنج یا شش اما پس از فوران, کمک های مالی آن شده است ده یا دوازده! Jun و من هم همان نوع خون. ما بسیار هیجان زده در مورد این.

من برای انتخاب هر رنگ (در کنار نارنجی یا سبز) برای بازوی من پانسمان. من برداشت زرد. سپس من نشسته در “غذاخوری” در کنار اهدای اتاق حدود 15 دقیقه و chugged آب سیب و خوردن پنیر nacho Doritos و کوه کوکی.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

آن را سخت به بگویید که چه خواهد شد در هفته های آینده. یک پناهگاه در محل سفارش می تواند به شدت تاثیر منابع سخنگوی با Bloodworks غربی به من گفت. آنها بدانند این را در همان زمان به عنوان هر کس دیگری. آنچه ما میدانیم این است که Bloodworks غربی خواهد شد نیاز به کمک های مالی. روند نیست ترسناک, آن را تنها طول می کشد حدود 45 دقیقه وجود دارد اسنک (!!!), و آن را احساس می کند مانند شما در حال انجام چیزی مفید است زیرا شما می باشد.

من باید صبر کنید 56 روز تا من بعدی کمک مالی. شما می توانید پیدا کردن جایی که برای اهدای اینجا.

IMG_3878.jpeg

NG

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>