من باور دارم که Zantac کشته شدن برادر من

My brother is the one cracking up me and my sister.

برادر من یکی از ترک کردن من و خواهرم.

یک بار در هر پنج سال یا بیشتر من معده وارد یک دوره طوفان و استرس است. یکی از این دوره رخ داده در بهار سال 2018 است. ماشه برای این اختلال به طول انجامید که به مدت دو هفته شد صدف خام جمع آوری شده در برخی از Puget Sound جزیره و خدمت توسط یک دوست در یک مهمانی شام. زمانی که من اطلاع برادر من Kudzai در مورد من وضعیت ناراضی (Mudedes را بدنام معده حساس) او به شدت توصیه می شود که من سعی می کنم و Zantac و محبوب بیش از حد دارو برای سوزش سر دل.

حمایت

تاریخ Herbn عناصر برنامه های وفاداری و صرفه جویی 20 ٪ در اولین خرید خود! @ HerbnElements.com

Kudzai نمی تواند متوقف ستایش Zantac. او با استفاده از آن در همه زمان ها. آن نقطه ضربه. یک روز بعد من در بر داشت این محصول در قفسه یک Walgreens در نزدیکی خانه من. من خواندن اطلاعات بر روی بسته بندی (این ادعا می تواند موثر کاهنده اسید) و نگاه قیمت: حدود 40 دلار. من بازگشت محصول به قفسه چرا که من زندگی می کنند توسط این قانون که داروهای گران قیمت تنها باید توسط پزشک تجویز می شوند.

دکتر خود من پس از بررسی مختصر مشخص است که من خوب بود و فقط نیاز به سیستم استراحت—آیا خوردن گوشت قرمز دور ماندن از شراب قرمز. من به او گفتم و چند روز بعد از ارتکاب به دو هفته رژیم غذایی فقط سوپ مرغ و چای سبز معده من بود یک بار دیگر طبیعی است. برادر من اما هرگز متوقف مصرف Zantac. حتی به عنوان او در حال مرگ از سرطان است که سرچشمه در معده و یا در لوزالمعده (پزشکان هرگز نمیفهمد که آن را حتی پس از کالبد شکافی) او می خواست به مواد مخدر است.

“اما آن را نمی کند, درمان سرطان” من به او گفت: یک هفته پس از بستری در مرکز پزشکی Harborview. وجود خالی شد و Zantac و بسته های نزدیک به کیسه خود را.

“فقط آن را برای من لطفا. این تنها چیزی است که کار می کنند,” او گفت:.

من هرگز خریداری دارو. او دو هفته بعد.

یک ماه پس از مرگ او من به عنوان خوانده شده در مورد یک مطالعه توسط Valisure آنلاین داروخانه که در بر داشت که رانيتيدين (دارو مارک به عنوان Zantac) شامل سرطان زا مواد شیمیایی سمی N-nitrosodimethylamine (ان دی ام ای) در بیش از 10 بار در سطح FDA تلقی می شود امن است. یک ماه پس از این مطالعه ساخته شده در اخبار, غول خرده فروشی وال مارت کشیده و Zantac و از آن قفسه. سه ماه پس از آن, FDA دستور داد که تمام فروشگاه های مواد مخدر انجام همان خارج شده است.

پشتیبانی غریبه

آزادی مطبوعات از FDA:

سازمان غذا و داروی آمریکا امروز اعلام کرد آن است که درخواست کنندگان برداشت تمام داروهای تجویزی و بیش از ضد (OTC) رانيتيدين مواد مخدر از بازار بلافاصله. این آخرین گام در تحقیقات جاری از یک آلاینده شناخته شده به عنوان N-Nitrosodimethylamine (ان دی ام ای) در رانيتيدين داروها (معمولا شناخته شده با نام تجاری Zantac). این سازمان تعیین کرده است که ناخالصی در برخی از رانيتيدين محصولات را افزایش می دهد در طول زمان و در هنگام ذخیره شده در بالاتر از درجه حرارت اتاق و ممکن است در نتیجه مصرف کننده قرار گرفتن در معرض سطوح غیر قابل قبول از این ناخالصی. به عنوان یک نتیجه از این فوری خروج بازار درخواست رانيتيدين محصولات در دسترس خواهد بود برای جدید و یا موجود نسخه یا OTC استفاده در ایالات متحده

من تقریبا مسلم است که سم است چه برادر من در به دو دلیل. یکی مصرف کرده و Zantac و روزانه به مدت دو سال (قضاوت از بسته ها و رسید های من در او باقی می ماند). و چون از سن و سال او, 37, من مجاز بررسی ژن های خود را برای تعیین اگر وجود دارد برخی از نقص ساخته شده است که او و اعضای خانواده در معرض یا معده و یا سرطان لوزالمعده هم که نسبتا نادر در افراد جوان (سن متوسط برای سرطان معده است, برای مثال, 68). آزمایشگاه نتایج یافت بدون نقص ژنتیکی بسیار به امداد از فرزندان من است. این مدارک ارائه شده یک سرنخ به منبع سرطان که به کشته شدن Kudzai: به احتمال زیاد بیرونی از ذاتی.

هیچ یک از این برادر من است که چرا من هیچ علاقه ای به تمام پرونده های حقوقی به دنبال سازندگان از مواد مخدر است. آنچه که بسیار اهمیت بیشتر است که به خوانندگان هشدار می دهند که ممکن است به طور منظم و یا به عنوان در مورد برادر من بیش از حد متکی و Zantac و برای رهایی از حمایت اسید. آن چیزی است که شما ممکن است بخواهید به پزشک خود بگویید در مورد اگر که شما یک دکتر است. به همین دلیل است که آمریکا نظام سلامت پس sucky?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net