کتابخانه هانتینگتون بسته باغ در طول شیوع کروناویروس

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

این کتابخانه هانتینگتون در سن مارینو اعلام سهشنبه, مارس 17 که آن باغ گیاه شناسی بسته خواهد شد را به عموم مردم از روز شنبه از طریق مارس 14.

اما دو نفر دیگر Southland دیگر محبوب باغ باز باقی می ماند در حال حاضر با برخی از تغییرات به حالت عادی عملیات با توجه به شیوع کروناویروس.

“باغ باقی مانده بود باز حتی به عنوان هانتینگتون گالری بسته در هفته گذشته; به این امید بود قادر به نگه داشتن آنها را برای بازدید کنندگان به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است. اما با توجه به افزایش گسترش ویروس و افزایش نگرانی در میان مقامات بهداشتی و رهبران دولت در مورد نیاز به تمرین امن فاصله Huntington مقامات تعیین آن لازم و مناسب به باغ و همچنین” بیانیه صادر شده این بعد از ظهر را می خواند.

“عمومی شامل در این مثال همه بازدید کنندگان و اعضای محققان و داوطلبان, در میان دیگران.”

Descanso باغ در لا کانادا فلینتریج باز می ماند اما عامل به عنوان یک عمومی-تنها محل تا اطلاع ثانوی. این Boddy خانه و Sturt Haaga گالری بسته از طریق آوریل و تمام داخلی های برنامه نویسی و اخبار لغو شده است.

لس آنجلس باغ در Arcadia چشم انداز باز می ماند اما آن را لغو تمام باقی مانده از طریق برنامه های مارس 31 و نیز به حالت تعلیق در تورهای پیاده روی تراموا تورهای تدریس-led تورهای مدرسه و سانتا آنیتا انبار تورهای طریق ممکن است 1.

مهمانان توصیه به بررسی هر دو باغ’ وب سایت قبل از برنامه ریزی سفر در صورت هر گونه تغییرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>