صدها مارس در مینیاپولیس به منظور بالا بردن آگاهی از ناپدید شدن و قتل زنان بومی

در یک روز زمانی که قرمز به شکل قلب شکلات جعبه خط قفسه های فروشگاه و رز قرمز پر کردن گلدان سایه زمان در یک معنی متفاوت جمعه به عنوان صدها نفر پوشیدن رنگ قرمز در زمان به خیابان مینیاپولیس به منظور بالا بردن آگاهی از خشونت علیه مردم بومی.

روبان قرمز دامن fluttered در باد و راهپیمایان پیچیده خود را در پالتو و روسری به صورت سالانه از دست رفته و به قتل مردمان بومی مارس اغلب دوبله MMIP یا MMIW (برای زنان) به میزبانی مینه سوتا, هندی, جنسی زنان حمله ائتلاف خواستار توجه به بحران و ادای احترام به کسانی که از دست داده است.

“این واقعا دلگرم کننده است که ما می توانیم بسیاری از مردم در مینه سوتا به نشان می دهد تا زمانی که آن را به زیر صفر,” ائتلاف, مدیر اجرایی, نیکول ماتیوز گفت: پس از ماه مارس است. “من می دانم که این برای مردم ما است.”

با توجه به قانون مرکز منابع نرخ قتل برای زنان بومی در برخی از مناطق است که 10 برابر بیشتر از میانگین ملی است. بیش از چهار در پنج بومی زنان خشونت را تجربه کرده اند و بیش از نیمی خشونت جنسی را تجربه کرده اند.

روز جمعه بسیاری از شرکت کنندگان به رنگ قرمز دست چاپ بیش دهان خود را — یک نماد مشترک برای حرکت و انجام آیات تصریح می کند: “ما هنوز اینجا” و یا درخواست “من بعدی؟” دیگران برگزار می شود عکس از دوست داشتنی خود را آنهایی که رفته اند گم شده و یا به قتل رسیدند.

یکی از کسانی که تاکید شد Tillie Aldrich که سوار چهار ساعت از اوماها رزرو در نبراسکا به ماه مارس است. بر روی تی شرت قرمز بود و یک صفحه نمایش-عکس چاپ شده از او 29 ساله دختر Ashlea Aldrich که فقط فوت کرد در ماه ژانویه است. Tillie راهپیمایی با Ashlea دو پسر در دو عنوان آنها انجام شده یک عکس از خود را در اواخر ،

پرسید که چرا او ساخته شده رانندگی طولانی به مینه سوتا از نبراسکا, Aldrich گفت که آنها “فقط نیاز به دور از خانه.”

“ما نیاز به برخی از توانمندی های برخی قدرت,” او گفت:.

مینه سوتا دموکراتیک سرهنگ رژیم صهیونیستی است. پگی فلاناگان یک شهروند از زمین ملت گفت: راهپیمایان که روز جمعه حضور قوی بود عهد به این واقعیت است که “بیشتر و بیشتر مردم در این مبارزه با ما است.” اما وجود دارد بیشتر از یک مبارزه آمده, او گفت:.

در سال های اخیر محلی و ایالتی و فدرال را مجلس باید تصویب برخی مقررات با هدف پرداختن به بحران است. اما برخی لوایح مانند خشونت علیه زنان با عبور نمود عمل نمی نامرئی عمل می کنند و یا ساوانا عمل — نام فارگو را ساوانا لافونتن-Greywind — باقی می ماند در یک وقفه. Greywind عضو روح دریاچه, Sioux, قبیله به قتل رسید در سال 2017.

فلاناگان گفت: آن زمان که نمایندگان مجلس با درک کنند که “بله مردم ما ارزش سرمایه گذاری در. بله ما زنان بومی هستند که ارزش حفاظت است.”

ایالتی داکوتای شمالی Rep. اموزش بوفالو D-فارگو یک شهروند از مندن Hidatsa Arikara ملت یاد Greywind قبل از روز جمعه مارس گفت که او “ما شد خواهر کوچک” به عنوان جامعه جستجو برای 22 ساله پس ناپدید شدن او. بوفالو گفت: او را “هرگز فراموش” ،

“همین دلیل است که کار ما خیلی سخت است.”

در علاوه بر این به مینیاپولیس گم شده و قتل زنان بومی راهپیمایی اتفاق افتاده در بسیاری از جوامع دیگر جمعه از جمله در Bemidji, Duluth و فارگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر