صدها فرود در Garcetti رسمی اقامت در بعد از اعتراضات گسترده

صدها نفر از تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل ساختمان گتی خانه در ویندسور مربع شهردار اریک Garcetti رسمی اقامت.

اعتراض در Hancock پارک خانه شد و گفت: به عنوان یک “راز اعتراض” — نه اطلاع عموم جلوتر از زمان. شعارهای “اعتراض مسالمت آمیز! و “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” زنگ زد مردم-آب گرفتگی خیابان, پیش از حکومت نظامی را به اثر در 6 p. m.

افسران پلیس لس آنجلس محافظت دیرین شهرداری محل اقامت.

بازیگر Kendrick Sampson از تلویزیون نشان می دهد “نا امن” به رهبری یک شعار از “که خیابان ؟ خیابان های ما!”

معلوم بود اگر Garcetti در داخل بود.

“من احساس نمی مانند شهردار این را به عنوان مهم به عنوان آن باید باشد” گفت: جان سینکلر از لس آنجلس. “خشونت پلیس بدیهی است که مشکل آنها فقط نیاز به آن را به عنوان یک مشکل است.”سینکلر اضافه شده است که او معتقد است که اعتراض نمی کند نشان دهنده حرکت واقعی.

“این تنها یکی از اثرات همه چیز را در رفتن اما غارت نیست نماینده از اهداف ما” از 22 سال اضافه شده است.

چند دقیقه رانندگی شمال تا 10000 تن در هالیوود ادغام و واگرا برای ساعت ها در تمام طول روز در آنچه تا به حال شده است در یک تظاهرات بدون خشونت.

Garcetti خود را در روز سه شنبه آمد چهره به چهره با معترضان در روز سه شنبه در تالار شهر.

یک گروه سازمان یافته توسط باپتیست در نشست وزیران کالیفرنیای جنوبی و جنوب مسیحی رهبری کنفرانس جمع شده بودند خارج Los Angeles Police Department ستاد مرکز شهر نقل مکان کرد و پس از آن در خارج در نزدیکی شهرستان سالن.

چندین افسر پلیس دیده می شد mingling با تظاهرکنندگان دست دادن و عکس گرفتن و یک خط از افسران و حتی کاهش یافته و به زانو با این گروه به عنوان نشانه ای از همبستگی. شهردار اریک Garcetti نیز به این گروه همچنین در نظر گرفتن یک زانو یک ابراز حمایت از جنبش خود را.

“یک چهره سیاه و سفید نباید یک حکم به مرگ و نه به بی خانمان و نه بیمار و نه به کار و نه به زیر تحصیل,” او گفت:. “ما نیاز به یک کشور که گوش می دهد.”

Garcetti سپس دعوت رهبران تظاهرات به داخل سالن شهرستان برای بحث در مورد مسائل مربوط به “در مورد کلمات.”

نویسنده کارکنان پیرس Singgih کمک به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de