بیشتر یا کمتر رسمی منطق ارائه شده توسط دولت دموکراتیک سیاستمداران برای حرکت ما در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری به 3 مارس بود که پرجمعیت ترین و متنوع دولت باید نقش مهمی در انتخاب یک رقیب به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وادار نامزدها به توجه به مسائل ما.

آنها ضمنی که دولت مربوطه در ریاست جمهوری سیاست بود که ارزش اجبار زودتر از معمول تصمیم گیری در یک رای گیری مسائل از جمله مسابقات برای 153 مقننه و کنگره صندلی های بی شماری محلی ادارات دولتی و صدها نفر از دولت های ایالتی و محلی به رأی اقدامات است.

غیر رسمی دلیل برای حرکت کالیفرنیا ریاست جمهوری اولیه از ماه ژوئن تا ماه مارس بود که آرای انتخابات ریاست جمهوری خواهد احساس موظف به پرورش کالیفرنیا چهره های سیاسی آنها را بیشتر مربوط یا حداقل تغذیه غرور خود را.

آن را اعتقاد بر این بود که اگر ایالت کالیفرنیا کامالا هریس می تواند درخشش در اوایل دور از قفقاز و مقدماتی تا در خانه دولت می تواند او را به جاه طلبی های ریاست جمهوری بسیار بزرگ افزایش دهد.

پس چگونه است که همه از کار کردن ؟ نه به خصوص به خوبی.

هریس بود به طور خلاصه دموکراتیک عطر و طعم این هفته اما زخم به عنوان یک ترک تحصیل. دیگر نامزدها swooped به دولت به صورت دوره ای عمدتا برای جمع آوری پول. اما در خود نادر ظاهر عمومی آنها به ندرت تلاش های ویژه ای برای پاسخ به کالیفرنیا مسائل.

مایکل بلومبرگ ، uber-ثروتمند شهردار سابق شهر نیویورک توسط یک شخص بالغ در اواخر را نادیده گرفته است و کشورهای دیگر در حالی که هزینه به شدت به امید ساخت یک چلپ چلوپ بزرگ در کالیفرنیا است. او را به دست آورد بسیاری از تاییدیه اما آخرین پیگیری های نظرسنجی ها توسط داده های گورو Paul Mitchell برای کنگره هفتگی است او را تنها با یک شانس برنده شدن هر گونه نمایندگان.

همکار میلیاردر تام Steyer یک کالیفرنیایی است که به سختی ثبت نام در همه.

ایالت ورمونت برنی ساندرز و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg صدر اول مسابقات در آیووا و نیوهمشایر و میچل رای گیری در اوایل فوریه تایید کرد که آنها منجر به بسته در کالیفرنیا است. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن اولیه رهبر در کالیفرنیا و ماساچوست ایالت الیزابت وارن در حال محو شدن در اینجا به عنوان آنها در سراسر کشور.

به عبارت دیگر کالیفرنیا ایستاده است به عنوان یک عرصه برای تغییر الگوهای توسعه در جاهای دیگر. ما 3 مارس اولیه خواهد بود و تنها یکی از 16 در آن روز است که لقب سوپر شنبه و کشیده کردن سیستم رای گیری تقریبا بلوک های دولت از داشتن یک تاثیر بزرگ.

ما واقعا لازم نیست که یک روز انتخابات بلکه یک انتخابات ماه منتهی به آوریل 3. بیشترین رای گیری که توسط ایمیل و آن را در حال حاضر در جریان است. و به عنوان پست الکترونیکی رای گیری آغاز شد و دولت قوه مقننه تغییر قوانین اجازه می دهد بیشتر “هیچ حزب اولویت” رای دهندگان به بازیگران برگه های رای یکی از نامزدهای دموکرات.

ما نمی خواهد می دانم که قطعا برنده چه تا اوایل ماه آوریل به دلیل وضعیت را دشوار سیستم تصمیم گیری است که برگه های رای مشروع محسوب می شود و از آنجا که حزب دموکرات جوایز نمایندگان هر دو توسط کنگره منطقه ای و ایالتی با حداقل رای آستانه 15 درصد برای نامزدها به نفع خود هر چیزی را در هر نقطه.

شانس بسیار بالا است که توسط زمان California در واقع گزارش نتایج آن در ماه آوریل و divvies تا آن نمایندگان, نتایج در سه شنبه متحده و همچنین نوادا قفقاز و کارولینای جنوبی اولیه بعد از این ماه را خیلی حل و فصل است که یک فرمانده منجر شود.

خالص تاثیر حرکت کالیفرنیا اولیه از ماه ژوئن تا ماه مارس ممکن است, چگونه آن را تحت تاثیر انتخابات ریاست جمهوری, سیاست, اما چگونه یک هشت ماه فاصله بین اولیه و کلی انتخابات تاثیر می گذارد انتخاب برای قانون گذاری در کنگره های محلی و ادارات دولتی.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im