چگونه شما در حال رفتن برای مردن

Category: سیاتل

Rachelle Abellar

Seattle سبز شهر یک شهر سالم یک شهر که در آن نیمی از جمعیت صاحب برفی و بیشتر مردم به چرخش کلاس نسبت به کلیسا. و در عین حال با وجود شهرت خود را به عنوان یکی از سالمترین و اصلح شهرستانها در امریکا سیاتل نیز یک بمب ساعتی در بیشتر راه بیش از یک. در حالی که شما مطمئن شوید که برای لذت بردن از نمایشگاه شهر در حالی که شما زندگی می کنند در اینجا این است که چگونه زندگی در این شهر می تواند پایان.

زلزله

حمایت

بلیط های در فروش امروز! AJR با کوین SAFADINHA در رودخانه آمفی تئاتر در پنج شنبه, اوت 23

نگاه به شرق است. در حال حاضر نگاه به غرب است. کمین در پشت آن متراکم ابرهای خاکستری هستند و آبشار و بازی های المپیک بود. این خود جدید و بیابان و زمین های بازی. اما در حالی که این رشته کوه با ارائه برخی از دیدنی ترین نمایش ها در قاره ایالات متحده به دلیل وجود آنها است چرا که صفحات تکتونیکی زیر پای خود را در حال فرار و در برخی از نقطه تغییر است. و یا حتی بدتر subduct.

در حالی که هر روز بلایای طبیعی (طوفان, سیل, آتش سوزی, کولاک, خشکسالی, و غیره.) نسبتا نادر در اینجا ما در زلزله خاک و هنگامی که ما خطوط گسل رفتن آنها در حال رفتن به رفتن به بزرگ. در این رویداد یک زمین لرزه بزرگ “همه چیز در غرب I-5 خواهد بود نان تست” به عنوان یک سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر گفته نویسنده کاترین شولتز در پولیتزر برنده نیویورکر مقاله “واقعا بزرگ” که من به شدت توصیه شما به عنوان خوانده شده قبل از باز کردن بسته بندی کیسه های خود را (مگر اینکه شما مستعد ابتلا به حملات هراس که در این صورت لازم نیست). اما آیا منظور این است که اگر شما کار و زندگی در شرق آزادراه شما در حال رفتن به خوب: شما نیست.

در صورت 9.0 زلزله, ساختمان, سقوط, پل ها را خواهد شکست و زمین زیر پای خود را تبدیل به مایع است. شهر توصیه ساکنان به حداقل دو هفته’ ارزش غذایی و آب در دست (موفق باشید ذخیره سازی که در یک aPodment) اما من طرح من باید تاسف به اندازه کافی برای زنده ماندن است برای نوشیدن آب باران و غارت نزدیکترین قابلمه فروشگاه به صورت خوراکی. (و اگر زلزله نیست به اندازه کافی باعث کابوس را دارد و همچنین آتشفشان فعال در اطراف شما—دیدن صفحه 15. خوش آمدید به شهر!)

حمله هسته ای

در سال 2017, کره شمالی طراحی و توسعه یک کلاهک هسته ای است که می تواند بنا به گزارش رسیدن به سرزمین اصلی ایالات متحده. همچنین در سال 2017, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده. زمان مایه تاسف بود به خصوص برای کسانی از ما در اینجا در سیاتل است که در واقع حق بین دو ناپایدار رهبران با عجیب و غریب, مو, پدر, مسائل هسته ای و سلاح های در اختیار خود را.

در حالی که سیاتل ممکن است به عنوان رسیده به یک هدف به عنوان, می گویند, Washington, DC (یا هر کجا که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در حال بازی گلف) ما هنوز هم یک هدف به ما یاد افق ثروت از شرکت های فن آوری و کش از سلاح های هسته ای در نزدیکی پایگاه نیروی دریایی در شهرستان Kitsap.

در حال حاضر من نمی گویم این است که رفتن به اتفاق می افتد. شانس بسیار باریک هستند که ما در حال رفتن به گرفتن آمار توسط ایران—حتی با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور—اما حتی crazier این از احتمال یک حمله هسته ای این واقعیت است که در ایالت واشنگتن آن را غیر قانونی است به آماده شدن برای این سناریو کابوس. بله واقعا…. در 1980s قانونگذاران ایالتی مشخص شده در پایان جنگ سرد با عبور یک قانون است که مانع از واشنگتن مدیریت اضطراری از برنامه ریزی برای یک حمله هسته ای. در آن زمان این بود که احتمالا نیت نمادین تلاش به طلیعه چیزی بودن در صلح اما از امروز بهتری به نظر می رسد مانند یک… what the fuck?

برخی از قانونگذاران در تلاش بوده اند تا به لغو این خنگ قانون اما تا زمانی که آنها کار دولت می تواند هر چیزی را انجام دهید برای آماده سازی بنابراین شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن ساختمان خود را خرید اینترنتی پناهگاه. موفق باشید!

با وجود شهرت ما برای سلامتی و ما سعادتمند عدم وحشتناک اشکالات مانند لایم-بیماری-حمل کنه و مالاریا تحمل پشه سیاتل است بطور غیر عادی و مرموز شیوع بالای بیماری های مختلف است. ما یکی از بالاترین نرخ اسکلروز متعدد در کشور یک بیماری است که برای آن هیچ درمان شناخته شده و آن به تدریج دزد یک توانایی به حرکت می کند, صحبت می کنند, غذا خوردن و نفس کشیدن.

برخی از محققان بر این باورند که نرخ بالای MS مربوط به عدم ما را از آفتاب و در نتیجه کمبود ویتامین D است که باعث می شود آن را تا حدودی مضحک است که ما نیز باید به طور نامتناسبی بالا و نرخ سرطان پوست بیش از حد. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری واشنگتن است که در بالا 10 متحده برای نرخ سرطان پوست به ویژه نوع کشنده سرطان پوست است که آسان برای جلوگیری از (پوشیدن کرم های ضد آفتاب!) اما در معرض ابتلا به گسترش به ارگان های دیگر قبل از اینکه شما حتی می دانم که شما آن را کردم.

بنابراین ما نمی گرفتن مقدار زیادی از نور خورشید در اینجا است که ممکن است شما را بکشند اما آنچه کمی خورشید ما همچنین ممکن است شما را بکشند.

قتل

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

خبر خوب این است که سیاتل نرخ جرم و جنایت خشونت در واقع بسیار کم (آیا گوش دادن به افرادی که سعی کنید به شما را متقاعد کند در غیر این صورت نام مستعار KOMO اخبار). خبر بد این است که واشنگتن به خوبی شناخته شده برای غلبه از قاتلان سریال از تد باندی به گری Ridgway به رابرت لی یاتس به وستلی Allan داد به کنت Bianchi. و این فقط آنهایی که ما می دانیم در مورد.

آیا جهنم وجود دارد بسیاری از قاتلان سریال در میان ما… سوال بزرگ است. شاید چیزی در هوا شاید چیزی وجود دارد در آب شاید چیزی در نقب به مغز اقیانوس آرام Northwesterners در شب که باعث می شود آنها می خواهند برای کشتن افراد دیگر است. هر چه علت serial killers یک چیزی در اینجا. اگر یک غریبه با یک مشکوک به دنبال بازیگران شما می پرسد برای کمک به بار چیزی را به ماشین خود را به اجرا در جهت دیگر. شما می خواهید برای زنده ماندن در سیاتل به اندازه کافی بلند به آن لذت ببرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im