چگونه خواهد NCAA جبران میلیون ها نفر از دست رفته مسابقات ؟

Category: لاس واگاس No comments

NCAA Tournament

Nati بیلبائو / AP

رسمی جنون مارس سال 2020 مسابقات بسکتبال دیده می شود در یک اتاق ذخیره در چی مرکز بهداشتی عرصه در اوماها Neb., دوشنبه, مارس 16 سال 2020 است. اوماها (روباز انتخابی) بود به میزبان دور اول و دوم در بسکتبال کالج NCAA Division I مسابقات که لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

NCAA ساخته شده بیش از 1 میلیارد دلار در سال گذشته حدود 867 میلیون از مردان من بخش مسابقات بسکتبال و بیشتر از آن از تلویزیون حقوق مقابله با CBS و ترنر است که اجرا می شود از طریق 2032 مسابقات است.

این cornonavirus نه تنها پاک کردن بازی ها, اما آن را به ایجاد برخی از غیر منتظره جوهر قرمز در NCAA ترازنامه این سال است. دقیقا چقدر است مشخص شود.

“من نمی توانم به شما هر شماره خاص از آنجا که ما هنوز نمی دانند” NCAA رئیس جمهور علامت Emmert گفت. “ما می دانیم که پیامدهای مالی همه منفی است و ما در حال رفتن به مجبور به مقابله با آن.”

NCAA لغو این مسابقات روز پنج شنبه گذشته به دلیل نگرانی از گسترش ویروس. در NCAA اعلام کرد بازی را در, اما عموم مردم خواهد بود نگهداری از ساختمان ها است. یک روز بعد همه چیز اوراق.

NCAA قرارداد با CBS و ترنر می پردازد درباره $800 میلیون دلار در هر سال است.

این استاندارد برای رسانه های حقوق قراردادها به زبان که تسکین می دهد دارندگان حقوق از تعهدات مالی اگر بازی لغو شد با توجه به حوادث خارج از کنترل اموال گفت: Chris Bevilacqua از بنیانگذاران Bevilacqua Helfant سرمایه گذاری.

“به طور معمول کسانی که حق هزینه های پرداخت در اقساط. بیایید فرض یک زن و شوهر از کسانی که اقساط احتمالا در حال حاضر پرداخت و بزرگتر اقساط نبوده است پرداخت شود چرا که این مسابقات اتفاق افتاده است” گفت: Bevilacqua که توصیه لیگ ها و کنفرانس ها در تلویزیون قرارداد مذاکرات بود اما نه درگیر در NCAA را می پردازد.

“من مطمئن هستم که آنها یک راه برای مقابله با یک کل و کامل لغو,” او گفت:.

Emmert گفت: NCAA است اختلال در کسب و کار بیمه برای پوشش برخی از ضرر و زیان خود را.

Bevilacqua گفت: برنامه همکاری بین NCAA و CBS است که پخش این مسابقات هر سال از سال 1982 و ترنر می تواند کمک به دو طرف پیدا کردن یک قطعنامه به گونه برجسته مسائل مربوط به پول.

“شاید که اجازه می دهد تا برای فردا و ترنر برای تمدید قرارداد با یک سال و در برخی از نرخ مناسب در هر زمان آن به پایان می رسد” Bevilacqua گفت.

معاملات حمایت مالی که شرکت ها باید با CBS و ترنر برای اجرای تبلیغات در طول بازی به طور معمول ساختار مشابه به حقوق هزینه. اگر این نقاط اجرا نمی حامیان مالی مجبور به پرداخت.

به طور معمول در جریان پول از حامیان مالی به شبکه های NCAA به مدارس.

“هر یک از این مراحل باید از طریق کار برای تعیین آنچه که اتفاق می افتد در اینجا. و است که به اتفاق می افتد در رابطه با بیمه مکالمه” گفت: گرگ شاهین سابق NCAA اجرایی که نظارت مردان مسابقات بسکتبال. “و شرکت بیمه در حال رفتن به من برخی می گویند به انجمن:” شما می دانید ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما هر پنی شما به طور بالقوه برخوردار هستند برای خارج از قرارداد خود را قبل از ما بیش از رول و پرداخت مقداری.'”

NCAA توزیع 60 درصد از درآمد سالانه خود را به مدارس در راه های مختلف از جمله سهام به نام واحد های توزیع شده به کنفرانس ها و تعیین چگونه بسیاری از تیم ها از لیگ برتر این مسابقات و چگونه بسیاری از بازی های این تیم به دست آورد.

سال گذشته این بخش من بسکتبال عملکرد صندوق doled $168.8 میلیون.

NCAA و ثروتمندترین و قدرتمند ترین کنفرانس ها مانند ده بزرگ و جنوب شرقی کنفرانس باید قادر به گرفتن هر گونه ضربه مالی است که می آید از مردان مسابقات بسکتبال نیست ، تمام قدرت پنج همایش باید میلیارد دلار تلویزیون معاملات با فوتبال به عنوان محور. نه خود را تکمیل کنفرانس مسابقات بسکتبال هزینه خواهد شد هر دو آنها را در از دست گیشه و از دست موجودی ارائه شده به دارندگان حقوق.

“برای این شش یا هشت همایش … همه آنها یک مقدار مناسب و معقول از جریان از طریق نظر خود را به طور منظم درآمد” شاهین گفت.

کسانی که در اواسط کنفرانس اصلی آنهایی است که معمولا تنها یک تیم در این مسابقات و تکیه به شدت در چند دوره از مسابقات واحد آنها تعلق واقعا می تواند احساس خرج کردن این درآمد از دست داد.

“ما تا به حال این سوال بوجود می آید, چگونه درآمد تحت تاثیر قرار خواهد شد?” اطلس خورشید کمیسر تد Gumbart گفت. “و پاسخ ساده است و آن را به شود و ما باید درک کنند که این یک وضعیت بی سابقه ای است و ما ممکن است مجبور به ایجاد برخی از تغییرات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>