دیزنی لند را برای استقرار یک میزبان از استراتژی های هوشمندانه برای حفظ شخصیت های مورد علاقه خود را با خیال راحت اجتماعی فاصله از بازدید کنندگان در COVID-19 عصر زمانی که آناهایم پارک در نهایت بازگشایی پس از تمدید coronavirus بسته شدن.

اجتماعی فاصله اقدامات نیروی دیزنی لند و Disney California Adventure برای حفظ ایمنی بافر بین دیزنی بازیگران از کاراکتر ها و بازدید کنندگان که می خواهند یک سوغات عکاسی از خود با شاهزاده خانم مورد علاقه خود قهرمان و یا شخصیت های کارتونی.

همچنین نگاه کنید به: که دیزنی لند را نشان می دهد و جاذبه های بسته باقی خواهد ماند زمانی که پارک بازگشایی?

دیزنی آناهایم پارک و هتل باقی می ماند تا اطلاع ثانوی بسته میان COVID-19 بیماری همه گیر. مرکز شهر دیزنی, هوای آزاد, مرکز خرید است مجموعه ای برای بازگشایی در روز پنج شنبه, جولای 9.

میکی موس شمار برای عکاسان در طول یک رسانه های تور در هنگ کنگ دیزنی لند در چهار شنبه, ژوئن 17, 2020, یک روز قبل از پارک بازگشایی پس از نزدیک به چهار ماه از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (AP Photo/Kin چونگ)

تا از نزدیک ملاقات و خوش آمد می گوید فرصت های عکس با دیزنی, پیکسار, مارول و شخصیت های جنگ ستارگان خواهد بود به طور موقت در دسترس نیست یک بار دیزنی آناهایم پارک بازگشایی با توجه به دیزنی لند سایت.

“شخصیت خواهد بود در پارک ها در راه های جدید برای سرگرم کردن و لذت مهمانان” با توجه به دیزنی لند سایت.

اما به چه معنا است ؟

بازگشایی دیزنی پارک در چین و ژاپن و به زودی به بازگشایی پارک در فرانسه و فلوریدا ارائه یک نگاه اجمالی از چگونگی میکی, سیندرلا مرد عنکبوتی و سایر کاراکتر ها را به حضور در COVID-19 دوره زمانی که دیزنی لند و DCA در نهایت بازگشایی شده است.

همچنین نگاه کنید به: چگونه دیزنی لند را اجرای اجباری ماسک قانون در هنگام بازگشایی پارک

در دنیای دیزنی مسخره تینکر بل السا و تمام خواهد شد در بخشی از شخصیت خود را cavalcades.

شخصیت cavalcades به احتمال زیاد توضیح دهد که چرا خیابان اصلی وسایل نقلیه خواهد بود از کمیسیون در پادشاهی سحر و جادو. وسایل نقلیه ممکن است مستقر سلطنتی شاهزاده خانم صفوف و دیگر شخصیت cavalcades طراحی شده به بازدید کنندگان یک فرصت برای دیدن تمام شخصیت های مورد علاقه خود — از یک فاصله امن.

در علاوه بر این به شاهزاده خانم دیزنی سحر و جادو پادشاهی دارای شخصیت cavalcades برنامه ریزی شده برای میکی و باند تینکر بل مسخره و یک گروه از Fantasyland دوستان است.

در Epcot یک شاهزاده خانم تفرجگاه منجمد تفرجگاه و میکی و دوستان در تور جهانی را در سراسر جهان سفر ویترین اسکله.

سه نفر از motorcades حمل Disney Junior, ستاره های پیکسار شخصیت ها و — دوباره — میکی و دوستان در طول سفر بلوار هالیوود در دیزنی استودیوهای هالیوود.

در حیوانات دیزنی پادشاهی یک ناوگان از قایق های حمل دونالد میکی و دیگر دیزنی مورد علاقه شناور خواهد شد همراه کشف رودخانه در نظر گرفتن شخصیت cavalcade مفهوم به آب است.

همچنین نگاه کنید به: خواهد دیزنی لند فروش در دقیقه زمانی که پارک بازگشایی?

چگونه می تواند دیزنی استقرار شخصیت cavalcades در آناهایم?

انتظار برای دیدن بیشتر از دیزنی لند را محدود به زمان میکی و دوستان Band-Tastic Cavalcade — که اعزام شخصیت های داخل یک اتوبوس دو طبقه در آب و هوای نامساعد. روز بارانی, شخصیت تعامل خواهد کار کاملا اجتماعی فاصله راه حل در COVID-19 عصر.

دیزنی دارای تجربه در حال اجرا پیکسار بازی رژه در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی. شخصیت های “داستان اسباب بازی” “شگفتانگیزان” و “داخل به خارج” می تواند حضور سرزده در طول DCA رژه مسیر برای اضافه کردن یک افزایش انرژی به پارک.

بسیار شبیه به حیوانات پادشاهی مسخره آریل و دیگر شخصیت های دیزنی با جاذبه در بهشت باغ پارک منطقه DCA می تواند آب را محدود به حضور در خلیج بهشت — که نشستن استفاده نشده با دنیای رنگ شب دیدنی تاریک برای آینده قابل پیش بینی با توجه به COVID-19 جمعیت و نگرانی است.

همچنین نگاه کنید به: چه انتظار هنگامی که دیزنی لند rethemes چلپ چلوپ کوه

دیزنی لند شانگهای نیز گرفته می شود شخصیت cavalcade رویکرد است. جدید میکی و دوستان بیان cavalcade از طریق باغ های تخیل با استفاده از موتور قطار و بالا شناور از میکی کتاب داستان بیان رژه برای برنامه ریزی “شگفتی جادویی” در طول مسیر رژه. دیزنی لند می تواند مشابه تعجب اجرای برنامه با استفاده از سحر و جادو اتفاق می افتد رژه شناور یا دو.

یک دوجین از شخصیت های موج سلام هر روز صبح و یک بوسه شب بخیر هر شب در بالای میکی خیابان در شانگهای دیزنی لند. دیزنی لند ایستگاه قطار در سر خیابان اصلی ایالات متحده می تواند به عنوان یک خدمت مشابه پلت فرم برای شخصیت با سلام.

Avengers Assemble ظاهر شخصیت در یک Tomorrowland مرحله در دیزنی لند شانگهای به ارمغان می آورد با هم یک گروه از ابرقهرمانان مارول برای یک عکس op. DCA می تواند Spidey, کاپیتان امریکا و Groot به انجام همان در هالیوود به زمین بازگشت بسیاری مرحله.

وودی را نجات گشت می فرستد قابل اعتماد کلانتر جسی و بو جوانه زدن در حال گشت زنی در داستان اسباب بازی زمین در دیزنی لند شانگهای در یک ماموریت برای پیدا کردن اسباب بازی از دست داده. ارتش سبز مردان می تواند به عنوان کنترل جمعیت مشابه در یک ماموریت در DCA را پیکسار اسکله.

دیزنی چینی پارک نیز تجربه کار با اجازه دادن به کاپیتان جک اسپارو و وینی پیف به کاوش زمین های خود را — اجازه دادن به بازدید کنندگان و گرفتن یک نگاه اجمالی از شخصیت ها بدون گرفتن بیش از حد نزدیک است. دیزنی لند در این قرار داد رومینگ شخصیت رویکرد با موفقیت در جنگ ستارگان: کهکشان لبه.

همچنین نگاه کنید به: خواهد دیزنی لند تعلیق FastPasses تک سوار خطوط و پارک رقص?

دیزنی لند پاریس قصد دارد برای راه اندازی عکاسی از نقاط که در آن بازدید کنندگان می توانند مطرح Rafiki, کوک Baloo و شخصیت های دیگر از یک فاصله امن. دیزنی می تواند به راحتی راه اندازی عکاسی از نقاط در آناهایم در بسیاری از هوای شخصیت ملاقات و خوش آمد می گوید مکان پارک ها استفاده می شود قبل از شیوع کروناویروس.

فقط انتظار نداریم که یک دیزنی PhotoPass عکاس برای گرفتن یک عکس برای شما با تلفن همراه خود را. دیزنی جهان PhotoPass عکاسان نمی توان دست زدن به بازدید کنندگان گوشی های هوشمند و یا دوربین های دیجیتال در این بیماری همه گیر.

دیزنی منع از نزدیک عکس ops خواهد شاتر تعدادی از ملاقات و خوش آمد می گوید مکان در آناهایم پارک.

میکی خانه — همراه با مینی خانه درب بعدی در دیزنی لند Toontown — انتظار می رود که بسته باقی می ماند زمانی که پارک بازگشایی. همان می رود برای, فانتزی, Faire و توخالی پری ملاقات و خوش آمد می گوید در دیزنی لند و مارول قهرمانانه برخورد پیکسار بگیرید و یاد دهید, عکس ops و Anna & Elsa رویال خوش آمدید در دی سی ای.

دیزنی استفاده خواهد شد خرابی به خود طلسم را در خانه ماوس کمی TLC. دیزنی لند کشیده مجوز برای $115,000 reroof میکی خانه — که در آن بازدید کنندگان دیدار با موس معروف و ژست برای عکس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de