چگونه برای کاهش مینه سوتا پلیس تیراندازی? دریافت افسران de-تشدید آموزش در میان گروه توصیه

Category: توین سیتی

همه مینه سوتا سازمان های اجرای قانون باید با دریافت آموزش در د تشدید تخصصی دولت واحد باید ایجاد شود برای بررسی تیراندازی توسط ماموران وجود دارد و باید گسترش منابع به بهبود سلامت روان از اولین پاسخ دهندگان.

کسانی که در میان 28 توصیه و 33 مراحل اقدام روز دوشنبه اعلام کرد توسط اعضای مینه سوتا کار گروه پلیس-درگیر نیروی مرگبار مواجه است.

“نیروی مرگبار برخورد در میان سخت ترین لحظات یک خانواده, یک افسر, یک مجری قانون و یک جامعه زندگی می کنند از طریق” گفت: دادستان کل کیت الیسون از روسای این گروه است. “شده اند وجود دارد بسیاری از نظرات در مورد اینکه چرا آنها رخ می دهد. ما می خواستیم به فراتر از عقیده و قطبش به توصیه های بتنی و مراحل اقدام است که اگر ما آنها را اجرا خواهد آنها را کاهش دهد.”

بیش از پنج سال گذشته وجود داشته است بیش از 100 نیروی مرگبار برخورد با اجرای قانون در دولت است. شصت درصد از آنها در بیشتر ایالت مینه سوتا با توجه به گروه کاری یافته است.

ایمنی عمومی کمیسر جان هارینگتون همچنین روسای گروه کاری گفت: آنها در حال حاضر کار با قوه مقننه نظام عدالت کیفری و جامعه به اجرای توصیه های. مقدار دلار نبود شناخته شده در دوشنبه.

این گروه که دارای 18 عضو کار خود را آغاز کرد در ماه جولای برگزار شد یک سری از جلسات عمومی و تنظیم یک هدف از انتشار توصیه های این ماه است.

این گزارش را بخوانید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de